Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie nie było. Nie ma jak załapać się na ostatni wyścig sezonu.

Zaskoczony jestem, postawą teamu Renault. Jak tu nie wierzyć w spiskowe teorie ?!

Bolid Pietrova ok, Kubicy ślizga się, problemy, ech ... ręce opadają.

Trzeba zarobić na przyszły sezon ?! Mam nadzieję, że przejmie ich malezyjski Lotus czyli Proton, może coś się ruszy.

Podobna sytuacja z Webberem, nagle Vettel jest taki szybki, ech szkoda gadać.

 

1. Hamilton

2. Vettel

3. Alonso

 

11. Kubica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie mi brakowało F1.

Lubiłem nucić sobie pod nosem melodyjkę z Polsatu....

Ostatnie notowanie, kto będzie mistrzem świata ?

 

Na mecie w Abu Dhabi bedzie tak:

 

1. S. Vettel

2. F. Alonso

3. L. Hamilton

 

6. Kubica

 

Czyli finalnie będzie:

 

1. F. Alonso -264

2. S. Vettel-256

3. M. Weber-238 i wiecej

4. L. Hamilton - 237

 

No to ruszamy....

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GP ABU DHABI

 

1. Adam- 15

2. bamus - 14

2. simarik - 14

4. mlody188 - 11

5. m_jq2ak - 9

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 241

2. mlody188 - 224

3. RB - 215

4. simarik - 190

5. Adam - 134

6. prototype79 - 100

7. Tomi - 54

8. ggrzes - 45

9. anum - 36

10. Noah - 31

11. m_jq2ak - 9

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem obstawianie ostatniego wyścigu :( Opamietałem się na 3 minuty przed startem, ale nie chciało mi się już biec do komputera.

 

Tak czy inaczej w naszej zabawie bezapelacyjnie najlepszy był bamus. Gratulacje :)

 

Ósma pozycja Roberta to poniżej moich oczekiwań. Spodziewałem się walki o 5-6 pozycję. Ale jeżeli gubi się niedokręcone koło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, sezon się skończył to kilka słów jeszcze.

Po pierwsze bamus, gratulacje :szczerbaty: od samego początku na podium, nie było mocnych na Twoje obstawianie!

 

Robert, a miałeś duże szanse na drugie miejsce :D, baa nawet bardzo duże :)

A także podziękowania dla tych co chcieli z Nami się bawić :) liczymy na Was w przyszłym sezonie!

 

Tak jak Roberta, mnie również owa pozycja nie satysfakcjonuje, liczyłem na więcej, na pewno Robert bolid miał mocniejszy niż w poprzednim sezonie, mniej awaryjny. Czasem jednak brakowało szczęścia i precyzji. Co będzie w kolejnym sezonie? Liczę, że Renault wzmocni ekipę, by wpadki z niedokręconym kołem, złym ciśnieniem nie miały miejsca.

 

W Red Bullach ewidentnie było widać jak stawiają na Vettela, chociaż Webber był bliższy mistrzostwa. Postawili wszystko na Vettela i udało się.

Szczerze całym sercem byłem za Alonso, liczyłem że to on zdobędzie tytuł mistrzowski. Taktyka Ferrari zawiodła, niestety...

 

Do usłyszenia w przyszłym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do usłyszenia w przyszłym sezonie!

chyba nie ma co żegnać się z Robertem Kubicą do kolejnego sezonu bo choć w F1 trwa przerwa to Robert szaleje w rajdach

ostatni jego występ w rajdzie du Var był bardzo udany, a właściwie rewelacyjny. Wygrana w swojej klasie i całej ośce, a w dodatku 4 miejsce w generalce. Robert wyprzedził wiele mocniejszych aut, w tym z napędem na 4 koła. W ostatnim dniu wygrał wszystkie OS-y! Nie trzeba chyba przypominać, że rajdy i F1 to całkowicie różna technika jazdy, a mimo to Kubica w obu tych sportach radzi sobie fenomenalnie

 

więcej w linkach: dzień 1, dzień 2, dzień 3

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem obstawianie ostatniego wyścigu :( Opamietałem się na 3 minuty przed startem, ale nie chciało mi się już biec do komputera.

 

Tak czy inaczej w naszej zabawie bezapelacyjnie najlepszy był bamus. Gratulacje :)

 

Ósma pozycja Roberta to poniżej moich oczekiwań. Spodziewałem się walki o 5-6 pozycję. Ale jeżeli gubi się niedokręcone koło ...

 

 

Kubica to rewelacyjny kierowca, świadczy o tym mała ilość błędów, oraz to że takim samochodem wywalczał takie miejsca. Fakt że pechy z kołem itp nie są przyjemne.

Co do następnego sezonu, nie spodziewajmy się cudu. W F1 jak wg mnie 75% to samochód, 25% to kierowca. Robert nie nawiąże raczej walki o podium. On ma materiał na mistrza, wiele osób tak uważa, ale musiałby jeździć w zespołach typu mc laren/ferrari/red bull, ze szczególnym naciskiem na red bulla, bo ich inżynier jest genialny, a jak wspominałem 75% to samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

media alarmują że Robert Kubica miał poważny wypadek

 

Jadący Skodą Fabią S2000 w rajdzie Ronde di Andora kierowca Formuły 1 Robert Kubica, miał poważny wypadek na pierwszym odcinku specjalnym Val Merula http://www.sport.pl/F1/1,96398,9060482,Powazny_wypadek_Kubicy_w_rajdzie_Ronde_di_Andora.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media alarmują że Robert Kubica miał poważny wypadek

 

Jadący Skodą Fabią S2000 w rajdzie Ronde di Andora kierowca Formuły 1 Robert Kubica, miał poważny wypadek na pierwszym odcinku specjalnym Val Merula http://www.sport.pl/F1/1,96398,9060482,Powazny_wypadek_Kubicy_w_rajdzie_Ronde_di_Andora.html

no to po zabawie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowy sezon powinien zacząć się dwa tygodnie temu, ze względu na napiętą sytuację, nowy sezon zaczął się właśnie w ten weekend na GP Australii.

Szkoda wielka, że brakuje tam Naszego rodaka, mam cichą nadzieję, że uda mu się pozbierać i jeszcze w tym sezonie pokręcić kilka okrążeń, chociażby jakiś testowych.

 

A teraz pytanko, typujemy po raz kolejny? pewnie jakoś zasady by trzeba było zmienić, biorąc pod uwagę, że nie ma w tym sezonie Kubicy.

 

 

Pozdrawiam

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie wyglądały te kwalifikacje ... jakoś brakowało mi tych emocji co zwykle

jeszcze dziwniejsze były różnice czasów w Q3 :blink:

sytuacja wróciła do normy bo czasy gdy wszyscy mieścili się w 1 sek były wyjątkowe

za to typowanie zwycięzcy kwalifikacji będzie bardzo łatwe B)

 

cieszy postawa Pietrowa bo to znaczy, że bolid jest dobrze przygotowany do sezonu

trochę martwi awaria KERS-u u Szybkiego Nicka

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kilka zdjęć Roberta (o dziwo długo obyło się bez zdjęć przez paparazzi).

 

http://www.fakt.pl/Kubica-wraca-do-zdrowia-Pierwsze-zdjecia-po-wypadku,galeria-artykulu,106167,1.html

 

Prawa ręka wygląda źle, a może powinienem napisać dobrze, biorąc pod uwagę, że została poskładana od podstaw?

Ale Robert chodzi i stara się szybko wrócić do pełnej sprawności fizycznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

a moim zdaniem Sauber namiesza B)

stawka na razie wyrównana ... jak w kilku ostatnich sezonach z wyjątkiem poprzedniego

ciekaw jestem co pokaże Kimi po długiej przerwie. Na razie bez szaleństw (a kiedy on szalał :D ) ale może się jeszcze rozkręci

za to Grosjean lepiej niż można było się spodziewać ... szkoda tylko, że w samych kwalifikacjach, a w wyścigach lipa

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.