Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

"Mark Webber z Red Bulla został ukarany przesunięciem o pięć miejsc na starcie do wyścigu o GP Kanady z powodu wymiany w jego bolidzie skrzyni biegów. W konsekwencji Australijczyk wystartuje z czwartej linii tuż przed Robertem Kubicą."

 

News z wp.pl

 

dlatego pozwoliłem sobie z edytować jeszcze przed wyścigiem swoje typy ;)

Edytowane przez mlody188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP KANADY

 

1. mlody188 - 17

1. prototype79 - 17

3. simarik - 16

4. Adam - 15

5. RB - 13

6. bamus - 10

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 95

2. prototype79 - 89

2. RB - 89

4. mlody188 - 86

5. simarik - 60

6. Tomi - 54

7. ggrzes - 45

8. anum - 36

9. Noah - 31

10. Adam - 27

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

GP EUROPY

 

1. mlody188 - 18

2. bamus - 17

3. RB - 13

4. Adam - 12

4. simarik - 12

6. prototype79 - 11

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 112

2. mlody188 - 104

3. RB - 102

4. prototype79 - 100

5. simarik - 72

6. Tomi - 54

7. ggrzes - 45

8. Adam - 39

9. anum - 36

10. Noah - 31

 

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ehemm Ehemmm... a co tu taka cisza :g:

Tyle się ostatnio działo... Robert zdążył podpisać dwuletni kontrakt z Renault, przyjechać do Poznania, dać mi autograf, zrobić sobie ze mną pamiątkowe zdjęcie, a tu cisza :P

Zastanawiam się czy ktoś jeszcze z forum zdobył się na ten nadludzki wysiłek i wybrał się w sobotę (17 lipca) na Tor Poznań by w 34 stopniowym upale przez jeden dzień poczuć namiastkę tego czym jest Formuła 1 :rolleyes:

 

Dla pasjonata sportów motorowych było to przeżycie bezcenne. Robert przywiózł nam namiastkę tego co dla większości z nas jest niedostępne, co możemy tylko oglądać co 2 tygodnie na szklanym ekanie naszych telewizorów. Tam, przez ten jeden, wyjątkowy dzień mogliśmy to poczuć, usłyszeć, dotknąć. Ryk silnika, niesamowita prędkość jaką rozwija bolid F1, do teraz mam ciarki jak sobie pomyślę, że ta niesamowita maszyna przemykała dosłownie 2 metry ode mnie...

A tego, że uda mi się z Robertem porozmawiać to już wogle się nie spodziewałam! autograf, wspólne zdjęcie? Nawet o tym nie marzyłam, a tu taka wspaniała niespodzianka i pamiątka na całe życie :rolleyes:

 

W 2007 roku, gdy jeszcze jeździł w BMW Sauber, na Pit Lane Park w Warszawie, nie udało mi się zdobyć autografu. W tym roku, historia zatoczyła koło, jako pierwszą do podpisu dałam Robertowi właśnie karte wejściową na BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park :) Był zaskoczony :P ale z uśmiechem złożył autograf :) I o to chodziło. Historia zatoczyła koło, ale przez to lista osób, które chciałam poznać się zamknęła.

22 listopada 2009 roku pierwsze marzenie spełnił Midge Ure, w tę sobotę Robert Kubica :D

Nadal to do mnie nie dociera, ale wtedy patrze na zdjęcia i... to jednak prawda :yahoo:

 

Pozdrawiam

 

PS. Moje zdjęcie z Robertem jest podwójnie wyjątkowe. Prócz Roberta jest też na nim mój ukochany brat Krzysiek.

Pragnienie nie ma szans..jpg

Robert.jpg

niezapomniane przeżycie.jpg

tym razem nam się udało.jpg

autografy.jpg

Renault Megane Trophy.jpg

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP WIELKIEJ BRYTANII

 

1. Adam - 7

1. bamus - 7

1. simarik - 7

4. RB - 4

5. mlody188 - 3

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 119

2. mlody188 - 107

3. RB - 106

4. prototype79 - 100

5. simarik - 79

6. Tomi - 54

7. Adam - 46

8. ggrzes - 45

9. anum - 36

10. Noah - 31

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehemm Ehemmm... a co tu taka cisza :g:

 

Tak jest od czasu, gdy wątek niemal całkowicie opuściła pewna Ania ;)

 

Zastanawiam się czy ktoś jeszcze z forum zdobył się na ten nadludzki wysiłek i wybrał się w sobotę (17 lipca) na Tor Poznań by w 34 stopniowym upale przez jeden dzień poczuć namiastkę tego czym jest Formuła 1 :rolleyes:

 

Jak zawita w moje okolice to może się skuszę. Pokonanie 1000 km w obie strony, nawet dla mojego imiennika to stanowczo za dużo.

 

A wracając do ciszy w wątku, to być może spowodowana jest pewnym niedosytem. Robert jest bardzo dobrym kierowcą, ale obecny bolid nie daje mu szansy na walkę o podium, chyba że na torze wydarzy się coś nieprzewidzianego. Obecnie jest najlepszym ze "średniaków".

 

Gratuluję spotkania i zdjęcia z Robertem. To na pewno bardzo miła pamiątka. Kiedyś będziesz mogła napisać - mam zdjęcie z mistrzem F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari zostało ukarane grzywną 100 tys ojro za brak finezji

mogli zadziałać "na Red Bulla" (kazać zmniejszyć obroty) lub "na McLarena" (oszczędzać paliwo) i obyło by się bez kary

swoją drogą za tak oczywiste złamanie regulaminu i ducha sportowej rywalizacji to dość "łagodna" kara

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari zostało ukarane grzywną 100 tys ojro za brak finezji

mogli zadziałać "na Red Bulla" (kazać zmniejszyć obroty) lub "na McLarena" (oszczędzać paliwo) i obyło by się bez kary

swoją drogą za tak oczywiste złamanie regulaminu i ducha sportowej rywalizacji to dość "łagodna" kara

 

pozdrawiam

 

hehe dobre :) a ja myślałem, że na Red Bulla to "daj się staranować" :) team order był perfidny. nie rozumiem jak mogli myśleć, że nikt się nie domyśli :g:

ale z drugiej strony Schumacher dobrze powiedział, że jeśli na koniec sezonu Alonso zabrakłoby 5 punktów do mistrzostwa, to pluliby sobie w brodę, że nie kazali Masie ustąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP NIEMIEC

 

1. simarik - 19

2. mlody188 - 18

3. bamus - 16

4. Adam - 15

5. RB - 12

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 135

2. mlody188 - 125

3. RB - 118

4. prototype79 - 100

5. simarik - 98

6. Adam - 61

7. Tomi - 54

8. ggrzes - 45

9. anum - 36

10. Noah - 31

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.