Skocz do zawartości

Jedziesz Robert, jedziesz!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Co za dno !!! :swear:

To co zrobił Robert w ostatnim okrążeniu Q3 to było coś niesamowitego, własnym oczom nie wierzyłam patrząc na tę 4. pozycję, zwłaszcza po tak ciężkim Q1 i Q2. Wystartował wspaniale, jechał drugi, tylko jak sie po raz kolejny okazało, nie w tym zespole co trzeba :icon_cry:

 

Na polskich serwisach próżno szukać komentarza do sprawy, BBC jest lepiej poinformowane:

 

Tak odpowiedział Robert, pytany co sie stało:

 

“Well we managed a good start. to gain one position. but on the second lap I nearly lost the car,”

 

“I thought it was a diff problem, like a drive shaft, but it was the wheel. It was difficult to follow the Safety Car, so I moved to the side and then I lost the wheel.”

 

źródło: gpupdate.net

 

:(

 

Start do wyścigu o GP Japonii skłania do zadania sobie, po raz kolejny, kilku pytań.

1. Co Petrov musiałby spaprać, żeby pieniądze nie wystarczyły na pozostawienie go w zespole?

2. Dlaczego taki talent jak Robert musi sie męczyć w takich zespołach jak BMW Sauber czy Renault...

3. Co Massa robi w Ferrari? Dlaczego oni go tam ciągle trzymają????

 

Odpowiedź na pierwsze dwa pytania chyba znam - kasa, kasa, kasa

Na trzecie... sekta? Tak mi sie zaczyna Ferrari kojarzyć. Z jakimś nieciekawym miejscem. Ale nie bez znaczenia musi być też fakt, że menagerem Massy jest syn byłego szefa Ferrari.

 

ale jestem zła :(

 

A tymczasem 40 okrążenie, Vettel przed Webberem i Alonso. Hamilton zgłasza problemy ze skrzynią biegów. Ehh

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać

gdy Robert podpisał kontrakt z Renault miałem obawy bo pamiętałem fruwające koło z bolidu Alonso

jednak sezon był niemal udany i zdarzały się tylko drobne wpadki (złe ciśnienie, długa zmiana opon itd.) ale tym razem to już przesada. Ten interes jest wart setki milionów, a jakoś pajac to olewa i nie potrafi dobrze dokręcić koła :Boink:

 

szkoda tylko nieprzespanej nocy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GP JAPONII

 

1. RB - 14

2. mlody188 - 12

3. bamus - 10

3. simarik - 10

4. Adam - 6

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 198

2. mlody188 - 191

3. RB - 190

4. simarik - 147

5. Adam - 104

6. prototype79 - 100

7. Tomi - 54

8. ggrzes - 45

9. anum - 36

10. Noah - 31

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuriozalny wyścig

prawie połowa dystansu za SC i absurdalny wypadek Webbera ... zachował się jak Vettel :szczerbaty:

słaba postawa Kubicy zakończona dość szczęśliwie 5 miejscem

 

po słabych kwalifikacjach sądziłem, że Robert ma ustawione auto pod deszczowy wyścig ale okazało się, że ślizgał się nawet bardziej niż inni i dał się wyprzedzić 2 kierowcom. Do tego nie popisał się w Pit Lane gdzie chciał wyjechać mimo opuszczonego lizaka

dobrze, że chociaż dojechał do mety :D

 

coś mi się widzi, że Red Bulle chyba miały za nisko ustawione zawieszenie. Dało to nadspodziewanie dobre rezultaty w kwalifikacjach ale w wyścigu skończyło się podwójną katastrofą

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GP KOREI

 

1. simarik - 16

2. bamus - 14

3. mlody188 - 9

3. RB - 9

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 212

2. mlody188 - 200

3. RB - 199

4. simarik - 163

5. Adam - 104

6. prototype79 - 100

7. Tomi - 54

8. ggrzes - 45

9. anum - 36

10. Noah - 31

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wkurzony ...

gdzie Kubica i jego inżynier wyścigowy mają głowę :Boink:

zjazd do boksu razem z wolniejszym Hulkenbergiem to była czysta głupota. Chcieli go wyprzedzić w pit stopie? Przy marnych umiejętnościach mechaników? Zamiast przejechać jeszcze jedno czy dwa okrążenia i zyskać 1-2 sek został za wolniejszym rywalem, a do tego jeszcze utknął za masakrycznie powolnym Pietrowem. W efekcie został wyprzedzony przez większość rywali, a w tym przez Rosberga

 

zamiast 5 miejsca jest 9

gratulacje ... :swear:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wkurzony ...

gdzie Kubica i jego inżynier wyścigowy mają głowę :Boink:

zjazd do boksu razem z wolniejszym Hulkenbergiem to była czysta głupota. Chcieli go wyprzedzić w pit stopie? Przy marnych umiejętnościach mechaników? Zamiast przejechać jeszcze jedno czy dwa okrążenia i zyskać 1-2 sek został za wolniejszym rywalem, a do tego jeszcze utknął za masakrycznie powolnym Pietrowem. W efekcie został wyprzedzony przez większość rywali, a w tym przez Rosberga

 

zamiast 5 miejsca jest 9

gratulacje ... :swear:

 

Widzę, że nie tylko ja jestem sfrustrowany po wyścigu, mogło być dobrze, zrobiło się jak zawsze.

Szczerze po osiągnięciach w treningach liczyłem na coś więcej, sam Robert nie miał pomysłu na Hulkenberga (czy też bolid mu nie dawał tej możliwości)

Zabrakło w wyścigu ze strony Renault taktyki, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie tez wyszło podczas safety car. Robert pozostał na torze, cieszyłem się, że będzie dobra pozycja, ale przez to że został zdublowany nikogo z rywali, którzy byli przed nim a nie byli zdublowani, a zjechali do pit stopu (rosberg aż 2 razy) nie miał prawa wyprzedzić. dziwne, ale takie są reguły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie wlókł się za Hulkenbergiem przez cały wyścig nie było by problemu z SC

wystarczyło zjechać na zmianę opon wcześniej lub później. Cała reszta stawki tak właśnie zrobiła

nie rozumiem co chcieli osiągnąć tym zjazdem :blink:

Hamilton mimo zniszczonych opon pojechał kilka kółek i choć jechał słabo dojechał na 4 miejscu. Kubica mógł spokojnie dojechać na 5 pozycji, a przy odrobinie szczęścia nawet na 4

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zabrakło nie tylko pomysłu na wyprzedzenie Hulkenberga, ale także dawnej zadziorności Kubicy. Ja rozumiem, że niektórzy kierowcy z czołówki, walczący jeszcze o mistrzostwo woleli za wszelką cenę dojechać niż walczyć (bali się ryzyka utraty punktów), ale dlaczego podobnie robił Kubica? Co on tracił? Ten wyścig to po prostu klops.

 

Kilka wyścigów temu zgubione koło (to akurat nie wina Kubicy), potem ślizaganie się po mokrym torze, a tym razem ślamazarna jazda po suchym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP BRAZYLII

 

1. RB - 16

2. bamus - 15

2. Adam- 15

4. mlody188 - 13

4. simarik - 13

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

1. bamus - 227

2. RB - 215

3. mlody188 - 213

4. simarik - 176

5. Adam - 119

6. prototype79 - 100

7. Tomi - 54

8. ggrzes - 45

9. anum - 36

10. Noah - 31

 

Ewentualne reklamacje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.