Skocz do zawartości

Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Najlepiej byłoby gdyby Panom udało się jakoś zorganizować transport. Kieruje się tu głównie tym, że wolelibyśmy za dużo nie mieć na głowie i nie robić w tym dniu wszystkiego na styk. No ale jeśli nie macie takiej możliwości to zawsze można coś wykombinować, mogę np. szwagra poprosić o przysługę albo kolege żeby się przejechał po Was. A jaki sprzęt Panowie chcielibyście wziąć?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak wasze wrażenia po wykładzie? Według mnie dość przyjemny i niezbyt skomplikowany merytorycznie. Chyba zgodny z przeznaczeniem, czyli dla tych którzy coś tam wiedzą i dla tych, którzy chcą się dowiedzieć.

 

Zgadzam się. Przyjemnie się słuchało, podane w przystępny sposób. Jeśli nic mi nie przeszkodzi, to zdecydowanie wybieram się na kolejny.

 

@Lejcyn: mam nadzieję, że masz dobre usprawiedliwienie na swoją nieobecność ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, cały czas zastanawiałem się, skąd ja kojarzę tego człowieka, który siedział na wykładzie przede mną. Teraz spojrzałem na twój awatar i już wszystko wiem.

 

pozdrawiam

kasper

 

No to kłaniam się :). W takim razie do następnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich astroamatorów z Bydgoszczy i okolic!

 

Dopadł mnie straszny głód obserwacji; zimowa pogoda nie sprzyja, ale co tam B)

A więc pytanie: czy są jacyś chętni na wspólny wypadzik gdzieś pod Bydgoszcz?

Kwestia miejscówki jest całkowicie otwarta, czekam na propozycje.

Jeśli chodzi o termin, to wydaje się, że dobra by była noc 31 stycznia - 1 luty (sobota).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ja osobiście bywałem dotąd głównie w Niedźwiadach. Tym razem chętnie jednak wybiorę się gdzieś bliżej. Uprzedam jednak - na podstawie własnego doświadczenia - obserwacje w odległości mniejszej niż ~5km od Bydgoszczy raczej mijają się z celem ze względnu na łunę :Boink:

 

Jeśli więc znacie jakieś zaciszne miejsce pod Bydgoszczą, to mówcie ;). Ze swej strony dodam, że dysponuję samochodem, więc mogę zabrać 2-3 osoby (zależnie od ilości sprzętu ;))

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście jest nas sporo... to miło. :)

Co do mojej obecności, to muszę Was rozczarować, ponieważ tej akurat nocy będę poza domem... jednak w równie dobrych warunkach ( tak myślę), to może uda mi się stamtąd poobserwować z myślą o swoich rodakach z Bydgoszczy. ;)

 

Póki co pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblookałem dzisiaj z Lejcynem jego działeczkę w warunkach bojowych, czyli późnym wieczorem. Warunki bardzo dobre - w koło całkowita ciemność, jedynie daleko na horyzoncie migają lekko światła z Bydzi. Jak dla mnie jest świetnie, wygląda na to, że mamy miejscówkę na 31 stycznia :Beer:

Teraz oby tylko pogoda dopisała...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.