Skocz do zawartości

DC -  HUB astronomiczny


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sygnaturce na DC mam "Astronomy, Movies, MP3" ale nigdy nie udało mi się znaleźć kogokolwiek, kto miał by jakiś soft astro którego szukałem. I przez rok czasu, to chyba tylko jeden raz ktoś ciągnął ode mnie fotki astro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale My astroforumowicze możemy się umawiać na jakimś popularnym Hubie polskim (lub zagranicznym). Oprócz ksywy/imienia będziemy posiadać sygnaturę np. ASTRO po której będziemy rozpoznawać ludzi posiadających pliki związane z astro.

 

Poza Direct Connect istnieje masa innych programów Peer2Peer do wymiany plików  wszystko zależy od dogadania się między nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam stworzonego HUB'a u mnie na linuchu, tylko że nikt na nim nie siedzi, jak ktoś chce to zapraszam, można z niego zrobic DC Astonomy HUB. Dam nawet OP'a jesli bedzie sie ktos tym zajmował, z powodu braku czasu sam nie moge (obrona mgr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.