Skocz do zawartości

Żuraw "porucznika" ze statywem


Merak

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaję w ramach reorganizacji sprzętu. Kupiłem w 2004r. w Astrokraku jako tzw. "wzmocniony statyw Poruczki". Uchwyt był zaprojektowany pod Kronosa, ale dostosowałem go do dowolnej lornetki za pomocą prostego adaptera (który kol. Płeszka wykonał dla mnie z zadziwiającą szybkością). Całość prezentowałem kiedyś w tym wątku: Żuraw (w moim poście)

 

cena 190,- zł

(jak zwykle, oddaję pół-darmo) :rolleyes:

 

Żurawia używałem pod lornetki 15x70 i 10x50. I choć może nie jest to ideał, to ogląda się z jego pomocą całkiem fajnie, a już na pewno 100x lepiej niż z ręki czy taniego foto-statywu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Disclaimer: Wiem że to nikczemność, ale pierwszeństwo zakupu mają osoby skłonne do odebrania go sobie - osobiście (praktycznie Wa-wa i okolice) lub przez pośrednika. Następne kryterium to oczywiście kolejność zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek.jpg :D

 

Chętnie kupie ten mały przyrząd, będę zgniatał nim skaczące piłeczki :szczerbaty:

 

Zależy jak szeroko rozłoży nóżki. Ale można na stojaka (jeśli o to ci chodzi).

:banan:

 

Tak, na stojaka, wtedy jest największa stabilność przy nacisku z góry :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Czy transakcja doszła do skutku? Trochę czasu minęło, a wątek nie został zamknięty. Byłbym zainteresowany. Pozdrawiam.

Żuraw miał wielkie powodzenie. Ale małe wzięcie :) Może to przez dłuuuugi weekend?

Ja z kolei nie otrzymałem zamówionego statywu, więc nadal używam z powodzeniem "porucznika" i nie spieszy mi się wcale (bo jakiś dobry statyw trzeba mieć).

 

Tym nie mniej podtrzymuję ofertę sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.