Skocz do zawartości

Sprzedam Lornetke KRONOS BP 26x70 Jak NOWA


adamoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów sprzedam Lornetke Kronos BP 26x70 nie bede sie tu opisywal bo kazdy kto zna sie na optyce to chyba zna zalety tej lornetki dodam tylko ze stan jest naprawde jak nowy nie ma mowy o rozkolimowaniu czy cos w tym stylu obraz jest naprawde idealny na rzyczenie moge wyslac kilka zdiec pozdrawiam kontakt vip35@poczta.fm lub komorka 669425914

post-2930-1178344147_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów sprzedam Lornetke Kronos BP 26x70 nie bede sie tu opisywal bo kazdy kto zna sie na optyce to chyba zna zalety tej lornetki dodam tylko ze stan jest naprawde jak nowy nie ma mowy o rozkolimowaniu czy cos w tym stylu obraz jest naprawde idealny na rzyczenie moge wyslac kilka zdiec pozdrawiam kontakt vip35@poczta.fm lub komorka 669425914

post-2930-1178558040_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerber6 jak takis madry ze kronos 26x70 byl za 420 to zalatw mi za ta cene nawet dwa wezme to chyba byly skladane przez ruskich w pociagu cos chyba amator jrstes jak piszesz ze kronos 26x70 byl za 420 znajdz mi ten post chetnie sie przekonam ze sciemy nie walisz haha 420 kon by sie usmial w pryzmacie za 450 maja 20x60 a moja jest 26x70 chyba sam nie wiesz co piszesz no ale coz nie wszyscy sie znaja na sprzecie optycznym a juz jak piszesz ze za 420 taki kronos w takim stanie to ty sie juz chyba wogole nieznasz pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerber6 jak takis madry ze kronos 26x70 byl za 420 to zalatw mi za ta cene nawet dwa wezme to chyba byly skladane przez ruskich w pociagu cos chyba amator jrstes jak piszesz ze kronos 26x70 byl za 420 znajdz mi ten post chetnie sie przekonam ze sciemy nie walisz haha 420 kon by sie usmial w pryzmacie za 450 maja 20x60 a moja jest 26x70 chyba sam nie wiesz co piszesz no ale coz nie wszyscy sie znaja na sprzecie optycznym a juz jak piszesz ze za 420 taki kronos w takim stanie to ty sie juz chyba wogole nieznasz pozdrawiam wszystkich

Najpierw kolego to używa się opcji "szukaj" żeby zobaczyć czy rzeczywiście ktoś coś takiego sprzedawał - a sprzedawał http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...9086&hl=420 tyle że w 2005 roku. No właśnie koń by się uśmiał... tyle że z czego :blink::Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofZ kon by sie usmial a chocby z tego ze w 2005 roku ta lornetka byla dostepna w wielu sklepach i byla moze tansza a teraz jest to towar deficytowy znajdz mi choc 1 ogloszenie o sprzedazy kronosa BP 26x70 jak znajdziesz teraz w tych latach to jestes dobry wiec nie porownuj oferty sprzed paru lat gdzie tego bylo zatrzesienie a byly tez tansze te skladane przez ruskich w wagonach jak jechali na polski bazar moja to oryginal a jak ktos sie zna jak rozpoznac oryginal od podroby to zapraszam do obejrzenia sprzetu akurat tak sie sklada ze wiem czym sie riozni podroba od oryginalu z gory pozdrawiam i czekam az znajdziesz oferte z kronosem 26x70 bo jak narazie to przeszukalem wszystkie foraallegro i zero tych bino wiec moze wiesz gdzie sa takie kronosy.jak moj za drogi podaj ceny tanszych moze ktos skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt

Generalnie jestem za tym, aby bezmyślnie nie komentować cen rzeczy wystawianych w astromarkecie AF. Nie komentować, to wcale nie znaczy nie dyskutować publicznie na ich temat. Wstawki typu "koń by się uśmiał z takiej ceny", "jak takiś mądry" nie wnoszą do dyskusji nic mertytorycznego.

 

Należy wyjść z prostego założenia, że jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem to kontaktuje się na priva i tam uzgadnia szczegóły lub targuje cenę. A tak z marketu robi sie targowisko. Nie ma to większego sensu, nie służy to ani sprzedającemu, ani potencjalnym kupującym. A tym bardziej wizerunkowi forum, na którym wszystkim nam powinno zależeć.

Edytowane przez Benedykt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benedykt masz racje i zgadzam sie z twoim zdaniem ja tego nie zaczolem a nikt mi nie bedzie tu pisal tekstu ze widzial tansze itd. jak widzial mogl kupic albo jak wie ze sa tansze niech sie podzieli gdzie a nie kometuje mojego towaru no nie!! ja tez cen od potencjalnych sprzedajacych nie komentuje a jak cos mnie interesuje to pisze na priw wiec oczekuje tego samego pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benedykt masz racje i zgadzam sie z twoim zdaniem ja tego nie zaczolem a nikt mi nie bedzie tu pisal tekstu ze widzial tansze itd. jak widzial mogl kupic albo jak wie ze sa tansze niech sie podzieli gdzie a nie kometuje mojego towaru no nie!! ja tez cen od potencjalnych sprzedajacych nie komentuje a jak cos mnie interesuje to pisze na priw wiec oczekuje tego samego pozdrawiam.

Nie komentował bym ceny gdyby, gdyby różnica w cenie nie wynosiła 100%. Może jednak po dwóch latach cena lornetki wzrosła o 100% i jest to tak zwany biały kruk . Zapytałem z czystej kolekcjonerskiej ciekawości.Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerber6 To kupuj !!!!!!!! jest okazja 450 zl kronos 26x70 a co do mojej ceny to nikt nie kaze ci mojej kupowac kazdy ma swoje ceny i wie co ma wiec jak tak jestes happy ze nagle zbiegiem okolicznosci:)) o ile to zbieg okolicznosci:))pojawila sie taka sama za 450 zl to powines skorzystac z okazji bo za taka cene beda sie o niazabijac:))a mojej nie komentuj a jak ty cos wystawisz zrewanzuje sie tym samym tzn. a niewazne dam se spokuj:) pozdrawiam zycze udanego zakupu a moze ty tu naganiaczem sprzetu optycznego jestes ze nagle pojawil sie taki sam kronos jak moj a tak dlugo nie bylo zadnego hoc ludzie tak szukaja tego sprzetu:) pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofZ kon by sie usmial a chocby z tego ze w 2005 roku ta lornetka byla dostepna w wielu sklepach i byla moze tansza a teraz jest to towar deficytowy znajdz mi choc 1 ogloszenie o sprzedazy kronosa BP 26x70 jak znajdziesz teraz w tych latach to jestes dobry wiec nie porownuj oferty sprzed paru lat gdzie tego bylo zatrzesienie a byly tez tansze te skladane przez ruskich w wagonach jak jechali na polski bazar moja to oryginal a jak ktos sie zna jak rozpoznac oryginal od podroby to zapraszam do obejrzenia sprzetu akurat tak sie sklada ze wiem czym sie riozni podroba od oryginalu z gory pozdrawiam i czekam az znajdziesz oferte z kronosem 26x70 bo jak narazie to przeszukalem wszystkie foraallegro i zero tych bino wiec moze wiesz gdzie sa takie kronosy.jak moj za drogi podaj ceny tanszych moze ktos skorzysta.

Adamoss...czy Ciebie nikt nigdy nie uczył do czego służą znaki interpunkcyjne ? Przecież twojego bełkotu nie da się przeczytać :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek B. jak nie umisz przeczytac to nie czytaj nikt ci nie kaze ani nie przymusza czytac moje posty wolny wybor jest wiele innych wiec zastanow sie co piszesz skoro przeczytales to z wlasnej nieprzymuszonej woli. Pisac chyba ludzie moga to co mysla nikt tego nie zabrania po to jest forum juz nie byc taki nauczyciel znakow :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz mi ten post chetnie sie przekonam ze sciemy nie walisz haha 420

chciałeś żeby Ci znaleźć post ? - to w czym problem ? i sorry ale rok nie ma tutaj znaczenia (wg Twoich założeń) - liczy się fakt że za taką cenę kronos był sprzedany.

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek B. jak nie umisz przeczytac to nie czytaj nikt ci nie kaze ani nie przymusza czytac moje posty wolny wybor jest wiele innych wiec zastanow sie co piszesz skoro przeczytales to z wlasnej nieprzymuszonej woli. Pisac chyba ludzie moga to co mysla nikt tego nie zabrania po to jest forum juz nie byc taki nauczyciel znakow :) pozdrawiam

Jesteś na forum więc piszesz posty także dla innych forowiczów - od tego jest forum, także pisz jak Pan Bóg przykazał - bo tego rzeczywiście nie da się czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek B jak sie nie da czytac to nie czytaj ale skoro umiales odpisac to chyba jakos zdolales odczytac wiec po co te teksty ze sie nie da ty sie zastanow co piszesz kazdy ma prawo pisac co mysli a ze z cena moja cie wystraszyla to odrazu piszesz ze nie umisz przeczytac bez przesady prosze cie nie czytaj moich postow jak sa takie straszne i nie odp. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna załamka. Myślałem, że tylko jeden użytkownik pisze w ten sposób, ale widzę, że tacy jak on rosną jak grzyby po deszczu - fani czystej polszczyzny. A może raczej samej czystej.... :Boink:

 

Czy mi się wydaje czy Paweł Maksym sprzedaje identyczną lornetkę:

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?sho...c=16731&hl=

 

Iście deficytowy towar :)

Edytowane przez qbanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek B jak sie nie da czytac to nie czytaj ale skoro umiales odpisac to chyba jakos zdolales odczytac wiec po co te teksty ze sie nie da ty sie zastanow co piszesz kazdy ma prawo pisac co mysli a ze z cena moja cie wystraszyla to odrazu piszesz ze nie umisz przeczytac bez przesady prosze cie nie czytaj moich postow jak sa takie straszne i nie odp. pozdr.

 

adamoss.. wyluzuj trochę... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei
kazdy ma swoje ceny

 

Sprzedam bressera 10x50 from lidl, okazja! jedynie 500,00 €, bierzesz!!! Pewnie spytasz dlaczego tak tanio? patrz cytat powyżej... :D

edit: a co z młodym astro-kolegą bez doświadczenia który chapie zbierając truskawki, rozdając ulotki na ulicy by zarobić na upragnioną lornetkę, zobaczył kiedyś na spotkaniu takiego kronosa i nań zachorował, przypadkiem trafił na Af i przeczytał ten post, przypuśćmy nikt nie zauważył tej oferty, nie skomentował, nie podważył tej ceny, koleś wywala 800 setek bo myśli że tyle to jest warte. A tu miałby w tej cenie lornetkę i porządnego żurawia, czy to fair? To nie allegro, tylko asto-forum. My tu nie robimy złotych interesów ale spylamy sprzęt z którego wyrośliśmy tym którzy dopiero dorastają, by doskonalić swoją pasję. A sprzedaż to droga do doskonalenia arsenału.

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.