Skocz do zawartości

Okulary


giguś

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam

Vixen LV 20mm- 310zł

do cen doliczyc nalezy koszty przesyłki

mail

jurgiel@mp.pl

stan jak reszty sprzedawanych

czyli patrząc na moją ofertę http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...st&p=228779 i chęć wymiany , mam rozumieć że

przy zamianie filtra za 229 na vixena za 310 mam dopłacić 81 zł ?

Pytam publicznie bo na PW padało już kilka cen i sam nie wiem jak je interpretować. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć więc ja ci publicznie odpowiem bo widze żę na PW jakoś dziwnie sie nie rozumiemy i deal mieliśmy załatwić już ze dwa tygonie temu - napisałeś jutro wysyłam ( w tamtym okresie) potem ani śladu...

zaoferowałeś filtr za 229 z przesyłką na PW tak?

ja oferuję310 + wysyłka tak?

wysyłka ile 15 zł tak?

róznica to 96 zł

było to opisane w PW dokładnie tymi samym,i słowami......,

zarzuciłeś mi że podaję dwie różne ceny 320 i310 zł więc uczciwie zostaje 310zł.... na twoja korzyść i nie matu co rodzielać publicznie włosa i zaśmiecać forum....

jeśli tak to poproszę skutecznie i jednoznacznie tak i słać jeśli nie to nie... i temat jednoznacznie skńczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć więc ja ci publicznie odpowiem bo widze żę na PW jakoś dziwnie sie nie rozumiemy i deal mieliśmy załatwić już ze dwa tygonie temu - napisałeś jutro wysyłam ( w tamtym okresie) potem ani śladu...

zaoferowałeś filtr za 229 z przesyłką na PW tak?

ja oferuję310 + wysyłka tak?

wysyłka ile 15 zł tak?

róznica to 96 zł

było to opisane w PW dokładnie tymi samym,i słowami......,

zarzuciłeś mi że podaję dwie różne ceny 320 i310 zł więc uczciwie zostaje 310zł.... na twoja korzyść i nie matu co rodzielać publicznie włosa i zaśmiecać forum....

jeśli tak to poproszę skutecznie i jednoznacznie tak i słać jeśli nie to nie... i temat jednoznacznie skńczymy

 

Znajdź proszę moją wiadomość i (wyśli mi na pw) o tym że ja oferuję z wysyłką a TY nie.

W ofercie na forach pisałem cenę filtra ale o wysyce nie było mowy ( zawsze może ktoś odebrać osobiście) a jesli następuje wymiana towaru za towar podobnego gabarytowo wiadome jest że ceny za wysyłkę nie podajemy.

 

Pisałeś już w pierwszej wiadomości o wymianie przy Twojej cenie 310 zł z ogłoszenia ,w piątej wiadomości cena okazała się wyższa i wynosiła 320 zł( z różnicą do zapłaty 91 zł) dodałeś coś bym trzymał się uczciwości na forum co też właśnie czynie i pragnąłbym być tak samo traktowany.

 

Pytanie tylko skąd nagle zmiana na 96 zł ?

ps.

I wcale nie o te parę złotych tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wiadomość:

No niestety te ogniskowe nie bardzo mi pasują.

Zresztą do najtańszej oferty trochę brakuje z ceny filtra.

 

ps.

Ale jak chcesz kupić to promocyjnie będzie to cena z przesyłką.

pozdrówka

PS. nie chcę ci nic udowadniać czy inaczej udowadniać uczciwości czy nieuczciwości...źle sie zrozumieliśmy i tyle - byc może więc wróćmy na PW wymieńmy po jednym zdaniu jak jest ostatecznie i tyle, byłem szczerze zaskoczony publiczną wymianą... zdań niezrozumieniaa... więc odpisałem ale pozostrawmy to jako niezrozumienie a nie zarzut nieuczciwości bo nie to miałem na mysli - chciałbym żebys tak samo to traktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.