Skocz do zawartości

KOLEJNE ASTRO-BINO POLSKIEGO ATM'u


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na twoim miejscu zaczął produkcję - czy widzisz te tłumy?

Tylko te tłumu musiałyby mieć kasiasty portwel bo to jest mnooooooooooooooostwo roboty a i cena tez była by mnoooooooga Ale to jest kwestia do przemyslenia.... :szczerbaty:

 

PS.

Ale przynam że gdzies tam w podświadomości rysuje sie mi Grinding Machine do szlifowania luster do bino :szczerbaty:

Edytowane przez BODI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem na tapetę i oglądam dopóki mi okulary parą nie zachodzą.Jedyne co mi przyszło do głowy to powiększyc podstawe i dać na zewnątrz zastrzały by się mniej "gibało".Ale mistrz zrobi napewno bardziej finezyjne rozwiązanie.A wydawało się że po arcydziełach Rzeżbiarza długo mnie nic nie zaskoczy. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo te rureczki sa sklejone ze zwijanego forniru bukowego 0,6mm wastrwa po warstwie ...

 

 

O w mordę...

 

 

A swoją drogą, to ciekawe jak ziemskie żyjątka potrafią przetworzyć roślinę i garść kwarcu na coś dzięki czemu można patrzyć w kosmos.

 

Kolejny dowód na to, że - jak ktoś kiedyś stwierdził - "wszelkie choroby i ich leki znajdują się gdzieś wokół nas..." (dotyczyło Puszczy Amazońskiej i jej zagłady).

Edytowane przez bodla_point
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w budownictwie najlepiej przed wilgocia zabezpiecza farba podkładowa + olejna... może spróbuj tak... teraz są to farby mniej ordynarne niż w komunie , a żeby wilgoć nie wnikała w narożach może by te listwy meblowe na gorąco przygrzewane przygrzać- oczywiście tam gdzie to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Kibicowałem tej budowie od dawna. Gratuluję samozaparcia i warsztatu. Sam wiem, co zanczy ambicja budowy własnego ATMa. Mnie niestety trochę zabrakło. Już nie mogę się doczekać, aż pomacam to cudo na jakimś zlocie. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :Beer::Beer:

 

Doktorze ja tez bo jeszcze nie lookalem tak jak sie powinno czyli obuocznie :D pewnie w weekend to nastapi...

 

Grzybku ja pomalowałem (i tu pewnie popełniłem błąd) tym co miałem pod ręką czyli DOMALUXEM wodorozcięńczalnym mam nadzieje ze teraz można rzucic na to jakąś olejną lub inną nawierzchniową

To jest jeszcze kwestia do przemyslenia, narazie musze się skupić nad sztywnością bydlaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać ale z tymi okularami to trochę poszedłeś na łatwiznę... Myślałem że też będą home made i w eleganckiej obudowie pachnącej żywicą. :)

 

Szczególy, szczegóły... Fajniutko, można do jednego wyciągu władować 25mm a do drugiego 6mm ^^.

 

Jeszcze raz uznanie :Salut:

 

PS: wpieramy Cię myślą przy budowaniu Grinding Machine :szczerbaty::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kolego to już ATM w czystej postaci :)).

Ja tylko widze jedną wadę takiego sprzętu - jak się uda looknąć w to bino na zlocie np. to ciężko bedzie wrócić do swojego sprzętu.

Najbardziej podziwiam cię za wytrwałośc i samozaparcie, wiele ATMowych trudnych konstrukcji kończy sie tylko na planach albo szczegółowej relacji w internecie z zakupu smoły do polerownika :).

GRATULACJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.