Skocz do zawartości

INSERTER NOWA SERIA


Janusz_W

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA

WSZYSTKIE INSERTERY SĄ GOTOWE DO WYSYŁKI.

 

WSZYSCY, KTÓRZY WPŁACILI ZALICZKĘ PROSZENI O SKONTAKTOWANIE SIĘ Z PAWŁEM GAWROŃSKIM MAILOWO NA ADRES gapatech -at- interia.pl (zamiast -at- oczywiście wpiszcie znak @).

 

Nie zwlekajcie :)

 

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chcę zapytać czy już odebraliście insertery na które tak czekaliśmy?

Jeśli tak to dajcie znać jak wrażenia, ja osobiście jestem kontent, ciekawi mnie jakie macie wrażenia.

 

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Napisałem Ci na PW - czy coś możesz mi odpowiedzeieć podpowiedzieć?

Ilu Użytkowników nowych inserterów już jest? z tego co widzę i domyslam się to 3:

Janusz_W

Pawel_Maksym

alfascorpius

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Paweł napisał mi, że nie dostał ode mnie poczty, to napiszę tu moje wrażenia z działania insertera.

Sam inserter działa fajnie - można zmieniać kolor tekstu i tła. Edycja też jest intuicyjna i po paru linijkach wiadomo o co chodzi. Można zmieniać także ilość tekstu (3 lub 4 linijki) i sposób wyświetlania czasu (intuicyjne prostokąty dziesiątych i setnych częsci sek. lub ich brak jak komuś przeszkadza). Niektóre przyciski jakby nie mają funkcji tj. nie ma żadnej reakcji na przyciskanie (albo działają pod PC, albo potrzebna instrukcja).

Problem jest natomiast z DCF. Sam w sobie synchronizuje się prawidłowo, dioda miga OK, ale po podłączeniu insertera dioda "milknie", a inserter nie synchronizuje się. Problem może być: po stronie kabla (kabel "przedzwoniłem" i na sygnale video z magnetowidu - OK) lub jakiegoś niedopasowania impedancyjnego - pisałem o tym Pawłowi Gawrońskiemu. Wymieniliśmy trochę informacji i nadal szuka On rozwiązania. Myślę że niedługo coś wymyśli - napiszcie czy podobne problemy mieliście i ew. rozwiązanie, bo może robię głupi błąd

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Zegar nie chciał się komunikować z inserterem. Po wymianie kabla wszystko jest OK. Dotyczy poprzedniego modelu insertera GaPa.
A jednak...

już kupiłem 10m kabla koncentrycznego 50 ohm (linka) elastyczny i dość cienki jak na koncentryk - w weekend będę próbował. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.