Skocz do zawartości

Zdjęcie na stronie głównej


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałbym zgłosić zapierające dech w piersi zdjęcie krateru Plato wykonane przez Michal_B

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?act...st&id=19646

 

pozdrawiam

Raf

Popieram, tzn. ja też na to głosuję, nawet szczelinę na dnie Doliny Alpejskiej widać!

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrzuciłem nowe zdjęcie na stronę główną.

 

Z policzonych głosów jasno wynika, że królem tej edycji jest Heniek ze swoim zdjęciem - Deep field - Abell1656. Oddaliście na niego 8 głosów, ja dodaje swój = 9. Drugie miejsce zajął Czarek z wynikiem 4 głosy za "welonik".

 

Za 5 min serwer wyświetli nową główną stronę. Zapraszam do podziwiania zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

trzymając się terminów powinniśmy już chyba wybrać nowe zdjęcie na stronę główną :Beer:

ja mam dwie propozycje:

lagunę kaluznego: http://astro-forum.org/Forum/index.php?act...st&id=22176

i NGC 6995 Adama: http://www.jesion.pl/blog/wp-content/uploa...07/07/veil1.jpg

 

pomyślałem że warto brać zdjęcia tylko z poprzedzającego miesiąca i w ten sposób jakoś docenić bierzące prace :Salut:

Edytowane przez Konrad 1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcie na Sierpień właśnie zmieniłem. Trochę głupio tak swoje zdjęcie wstawiać, ale muszę przyznać, że jest to mimo wszystko bardzo miłe. Dziękuje osobom, które oddają głosy w tym plebiscycie - oczywiście wszystkim, nie tylko tym, co głosowali na mnie :szczerbaty:

 

Proszę wypatrywać swoich faworytów w tym miesiącu. W ostatnim tygodniu Sierpnia wybierzemy zdjęcie które będzie wisieć we wrześniu.

 

Póki co, proszę nie wrzucać żadnych typów - tylko odnotować sobie w "głowie". Wiem jedno - ten miesiąc będzie chyba najbardziej płodny w historii astrofotografii polskiej, więc warto zaangażować swoje zmysły.

 

Myślę też, że zmienię trochę zasady. Razem z wami będę zbierał zdjęcia z danego miesiąca - czyli kandydatów. A następnie zrobie z tego sondę automatyczną z miniaturkami i linkami do danych zdjęć. Będzie więcej roboty, ale też i zabawa fajniejsza. Obawiam się, że w dotychczasowej metodologii istnieje duże ryzyko, że jakieś zdjęcie może zostać niedocenione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.