Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne grupy wrocławskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Na zakończenie zlotu w Bieszczadach padła propozycja zorganizowania spotkania grupy wrocławskiej w celu ... no właśnie. Razem z Oskarem wymyśliliśmy, że warto byłoby spotkać się razem nie tylko pod "ciemnym niebem", ale również przy blasku zachodzącego słońca i kuflu piwa bezalkoholowego <_< aby porozmawiać o astronomii i innych sprawach życia itd. Niniejszym, rzucam ten temat i czekam na odzew.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry i bardzo chętnie bym się wybrała, by wreszcie poznać grupę wrocławską, gdyby nie to, że praktykuje kawałek od Wroc. Mam nadzieje, ze uda sie coś zogranizować w kolejnym roku akademickim, a tymczasem pozdrawiam z ESO Garching bei Muenchen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przyszły tydzień jest ok. Ze względu na wyjazd Tomka powinniśmy wziąć pod uwagę środek tygodnia (środa lub czwartek), ale wszystko jest to ustalenia oczywiście. Pozostanie nam jeszcze do uzgodnienia miejsce, ale to zostawiam rodowitym wrocławianom. Mam nadzieję, że do poniedziałku zgłosi się reszta naszej "bandy".

Pozdrawiam :Beer:

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle nie moge... BO wyjeżdżam.. :/ Jak zwykle coś staje mi na przeszkodzie ;( Mam nadzieję, ze w sierpniu coś jeszcze będzie i we wrześniu :)

 

Życzę udanego zlotu, a chętnie bym się z wami wybrał i moją 6", naprawdę

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek 19:00 jest gut :Beer:

Może jakaś zbiórka na rynku, pod pręgierzem na przykład, a potem się coś znajdzie. W czwartek, w czasie wakacji na rynku o 19:00 nie powinno być problemów ze znalezieniem jakiegoś miejsca do siedzenia. Pozostaje kwestia aury, jak będzie ciepło można by jakiś ogródek zaatakować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek 19:00 jest gut :Beer:

Może jakaś zbiórka na rynku, pod pręgierzem na przykład, a potem się coś znajdzie. W czwartek, w czasie wakacji na rynku o 19:00 nie powinno być problemów ze znalezieniem jakiegoś miejsca do siedzenia. Pozostaje kwestia aury, jak będzie ciepło można by jakiś ogródek zaatakować...

 

Myślę, że tak możemy się umówić i zobaczymy co dalej. A teraz proszę o potwierdzanie obecności.

Salut :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu taki maraton, kto to przeżyje :szczerbaty:

A na poważnie melduję się w czwartek o 19.00

 

 

Rzeczywiście śmiesznie to napisałam :D

Nie wiem czy w czwartek nie wyjadę ale jeśli się uda to może wpadnę się chociaż przywitać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przeczytałem wątek. Szkoda że nie zadzwoniliście. Akurat miałem nastrój na picie wczoraj.

 

Planujemy robić takie spotkania częściej więc nic straconego. <_<

Poza tym dziękuję wszystkim za przybycie! Było naprawdę sympatycznie.

Do zobaczenia! :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.