Skocz do zawartości

Spotkanie integracyjne grupy wrocławskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Pod pregiezem bedzie masa osob - zeby sie wszyscy znalezli, szczegolnie ze nie wszyscy sie widzieli w realu.

 

Będę pewnie parę minut przed 19:30, moja roześmiana facjata - jak z awataru jest powszechnie znana.

 

Przenieśli start atlantisa na sobotę wieczóe, więc nieco to koliduje... <_< hyba, ze żaden z Was (nas) nie ma ochoty tego ogladać? Jest jednak pewne wyjście z tej sytuacji... Może dałoby sie to pogodzić

 

Damy radę, a wy młodzi to tylko ten komputer i telewizor, komputer i telewizor, zamiast gdzieś wyjść albo coś... ;):ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę pewnie parę minut przed 19:30, moja roześmiana facjata - jak z awataru jest powszechnie znana.

Damy radę, a wy młodzi to tylko ten komputer i telewizor, komputer i telewizor, zamiast gdzieś wyjść albo coś... ;):ha:

 

Bardzo sie cieszę, bo tak sobie pomyslałem, że w razie czego mógłbym laptopa wziąć, bo baterię mam dość solidną... A w rynku darmowa sieć Vi-Fi podobno, toteż dałoby radę to pogodzić... Tylko karty vi-fi nie mam, ale zawsze można pożyczyć ;)

 

Do zobaczonka wobec tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do NASA, rozmawiałem z Danielem G. i powiedział, że przełoży start atlantisa na niedzielę. No to teraz ta pogoda... :P

 

Jeżeli będzie luta, to ja też jestem za minizlotem na tąpadłach - czyli tradycyjnie mcdonalds 19:30 - mogę wziąść jedną osobę z niewielkim sprzętem i wracam około 0:30~1:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, bym się wybrał z Wami, ale jestem nie-zmotoryzowany <_<

Czy wobec tego załapie się na jakiś transport? Bo widzę, że oferujecie miejsca... Wolałbym jechać w roli "niezależnego obserwatora" ponieważ trzeba by było taszczyć moją Syntę 8'' a pakowanie jej po schodach troszkę mnie przeraża :) Poza tym mam mały dołek w sprzęcie bo chcę przesiąść się na jakiś fajny okularek, a to co mam, nie jest godne, żeby taszczyć teleskop... Chętnie pozaglądam przez Wasze szkiełka, chociaż się czegoś nauczę i może zdecyduję nawet, co kupić...

 

Damy radę w ten sposób?

 

Jakby co, to: 0-669 046 846

(Grabiszyn)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mozesz zabrac sie ze mna. A wezmiemy moja synte. Najwyzej jak masz jakies ciekawe filterki czy okulary to mozesz wziac.

Tylko ciagle jest troche chmur mysle ze trzeba jeszcze chwile zaczekac i zobaczyc czy przejda. Jak nie przejda to zostaje rynek.

 

Jakbysmy jechali na tapadla to spotykamy sie na mcdonalds kolo stacji BP na Karkonoskiej

Edytowane przez Darek_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bartolini pisal 1930 wiec mozemy sie tego trzymac. Poniewaz ja do wroclawia mam autobus co godzine wiec ciezko mi trafic w odpowiednia pore, to pewnie bede pare minut po 1930.

Jakby cos to moj tel 697060154

Edytowane przez exec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo fajne spotkanie, jako inicjator cieszę się, że zebrało się trochę osób: Teha, oskar, rerekumkum, exec, wimmer i ja.

W związku z dość dużym tłokiem w lokalach na samym rynku wylądowaliśmy w "czeskim filmie", gdzie oddaliśmy się dyskusji na tematy różne - astro i nieastro - przy oranżadzie oczywiście :Beer:

Z Tehą i wimmerem dotrwaliśmy do godziny ~1:30 i pomaszerowaliśmy do domów.

Po wyjściu z lokalu okazało się oczywiście, że na niebie jest luta... :die:

 

I to tyle w telegraficznym skrócie. Do zlotu w Bieszczadach zostało jeszcze 4.5 miesiąca, więc podejrzewam, że w międzyczasie zorganizujemy jeszcze jakieś spotkanko po nowym roku. Mam nadzieję, że frekwencja będzie conajmniej taka jak w zeszłą sobotę - lub większa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musialem wyjsc wczesnie coby zdazyc na ostatni autobus na moja wioche.

Oczywiscie nie zdazylem :szczerbaty:

 

Ale jak wracalem to zobaczylem ze niebo jest najlepsze jakie widzialem od poltorej miesiaca. Oczywiscie skorzystalem z okazji i wystawilem rure. Obrazy mialem tej nocy prawie tak dobre jak na tapadlach! :blink:

A myslalem ze to u mnie niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.