Skocz do zawartości

KamileX,Molo, Pawlik - 2007.07.09


KamileX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ignisdei
Jeszcze coś ode mnie, sprzed kilku minut.

Nie~ no efekt wystrzałowy, jak bym leciał solar-busem.. lub helio-lotem :Beer:

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

Kurcze Pawlik podniosłeś poprzeczkę, a rzesz Cię, ale to dobrze, bo to mobilizuje, do lepszego focenia, trzeba Cię gonić :D po raz kolejny Twoje foty są na First Page, gratulacje!!! :Beer:

ps. Zdradzisz wreszcie parametry, czy to tajemnica firmowa..

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie mobilizuje to że komuś sie to podoba :Beer:

Sprzęt to Synta 10", folia baadera oczywiście + LV 5mm + Nikon CP4600. Ciekawostką jest to że nie użyłem masakratora fotosferycznego czyli filtra baadera kontinuum, ponieważ mój aparat ma problemy ze złapaniem ostrości z tym filtrem ale pracuje nad tym, więc w przyszłości powinno być troche lepiej.

 

edit: panowie do dzieła, pojawiły sie plamki to trzeba korzystać :)

Edytowane przez Pawlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my tu wszyscy zachodzimy w głowę jak połaczyłeś filtr od PST z syntą :D

zdjęcie wspaniałe, ogrom tej skali!

noi chyba seeing trafiłeś też wyjątkowy

gratulacje!

 

Zeby sie tak dało... :D chociaż szczerze to już nad tym myślałem, ale narazie PST jest na gwarancji i szkoda coś grzebać. Ale pomysły w głowie już są... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie mobilizuje to że komuś sie to podoba :Beer:

Sprzęt to Synta 10", folia baadera oczywiście + LV 5mm + Nikon CP4600. Ciekawostką jest to że nie użyłem masakratora fotosferycznego czyli filtra baadera kontinuum, ponieważ mój aparat ma problemy ze złapaniem ostrości z tym filtrem ale pracuje nad tym, więc w przyszłości powinno być troche lepiej.

 

edit: panowie do dzieła, pojawiły sie plamki to trzeba korzystać :)

 

A ja jestem w szoku, że tak można z kompaktu klasy CP4600. Właśnie rozkraczył mi się stary kompakt HP i jestem przed decyzją kupna czegoś w zamian na wakacje (i ewentualnie do projekcji okularowej). Niestety nie mam kasy na lustrzankę i myślę o kompakcie z okolic 800 zł. Na celowniku mam głównie Canona A630. I widzę, że w połączeniu z Vixenen LV5 może to dawać całkiem przyzwoite rezultaty na takich obiektach jak Słońce.

Gratuluję świetnej fotki. Dawno nie było tak wyraźnych zdjęć plam.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.