Skocz do zawartości

Przejscie pierwsze zdjecia !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, szkoda, że nie pojechałem do Leszna na sesję. U Was ten Merkury jakiś większy taki. Ładna fotka. Mój Merkury trochę mniejszy, łapany pomiędzy chmurami

 

MercTransit1.jpg

 

MTO11CA + okular 2" 38mm + Casio QV3500

DateTime : 2003:05:07 11:19:26

ExposureTime : 1/200Sec

FNumber : F2,8

ExposureBiasValue : EV0,0

MeteringMode : Spot

FocalLength : 20,74(mm)

Digital Zoom : Off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam!!

 

  Zdjęcia rewelacja. U mnie w Toruniu problem za słabego sprzętu rozwiązała Natura - niska podstawa chmur i deszczyk spowodowała, że tylko obróciłem się na drugi bok i wróciłem na łono Orfeusza... Dopiero ok. 12 przez okna w chmurach zrobiłem kilka fotek bez większej wiary w sukces. Więcej uwagi poświęciłem tulipanom, które przepięknie rozkwitły w moim ogrodzie, umiesciłbym jakąś fotkę, ale regulamin Forum chyba na to nie pozwała.....  Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, fotki Panowie! Zamieszcze jeszcze moje, ale musze je troszke obrobić.

 

Bartosz: ale ty skromny jestes. Ten samolot to pełen odjazd!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu MTO+barlow  (1 klatka z filmu webcamem)

 

Niestety masz na sensorze CCD zabrudzenia :( Przy prawej krawedzi. Regularnie mam to samo. Nie dotykam a jednak co jakis czas pojawiaja sie. Czy ktos ma na to sposob (inny niz wycieranie sensora wacikiem..?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartoszu ja dopiero teraz uświadomiłem sobie, że to zdjęcie z samolotem jest zrobione w sposób klasyczny na kliszy. Myślałem, że jest to fragment ramki filmu.Kurde napisz coś więcej czy był to fuks czy usłyszałeś samolot i chwilę poczekałeś z pstryknięciem no już sam nie wiem co bo ciekaw jestem jak cholera Twojej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJan:

Ja przedwczoraj specjalnie na okazję tranzytu przeczyściłem kamere wodą z wódką (bo nic innego nie miałem) na waciku do uszu. Usunęło to 95% zabrudzeń ale jednak pare zostało co widoczne jest na moich fotach. :(

Można też przedmuchiwać szybkę od sensora gruszką.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.