Skocz do zawartości

Zlot użytkowników Astro-Forum.org - Jodłów 2007


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani , odpisałem na wszystkie maile . Już po pierwszym dniu jest bardzo dużo zgłoszeń . Szykuje się naprawdę wielkie spotkanie astro-rodzinki w górach . Nie czekajcie z decyzją bo może być kłopot z miejscami .

 

Deklaracje przyjazdu napisane w tym wątku są bardzo miłe ale nie są rezerwacją uczestnictwa . Proszę o formalne zgłoszenia na podany e-mail .

 

Dziękuję chłopakom z Wrocka za gotowość przy załadunku "Kolubryny" . 60-tka na pewno będzie do dyspozycji na zlocie . Proszę o zrobienie badań wysokościowych bo okular jest na wysokości 3 metrów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym sie pojawił (po raz pierwszy) , ale mam notoryczny brak kasy na wypad z rodzinką , żonka raczej nie na obserwacje lecz na wypoczynek , ale... co za róznica gdzie wypoczywac czy w gorach czy nad morzem :) pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie około 10 września urodzi się drugi syn... sami rozumiecie, że Żonka raczej nie wypuści mnie z domu, chociaż odreagowanie na pewno by mi się przydało :D

 

Byłem w Jodłowie kilka lat temu i bardzo miło wspominam. Może uda się next time. Życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń!

 

Paweł Trybus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możemy śmignąć razem jesli będziemy mieli ochotę na kontach :ha:

Zgłoszenie posłałem. Mam nadzieję jeszcze się załapać. Ale jako, że właśnie wyjeżdżam na urlop (zresztą między innymi do Kotliny Kłodzkiej), co do samochodu możemy się dogadać za około 1,5 tygodnia. Oczywiście, o ile masz "ochotę na koncie".

PS. Muszę niestety "odpocząć" od Internetu na jakiś czas (urlop). Nie jestem też w stanie odpowiedzieć na ewentualny list PiotraZ z numerem konta do wpłaty. Ale wpłacę na 100% zaraz po powrocie, co publicznie deklaruję, żeby mi miejsce nie przepadło. List ze zgłoszeniem oczywiście swoją drogą poszedł.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kika zapytań na priva o turystyczne aspekty zlotu od osób, które jeszcze nie były w Jodłowie. W zależności od pogody organizowane są wypady na Śnieżnik, Trójmorski Wierch, można też iść na grzyby, których nie brakuje w okolicznych lasach. Były również "rajdy" samochodowe do Międzygórza, Kłodzka, Kletna, gdzie zwiedzaliśmy starą kopalnię uranu, Muzeum Ziemi, Twierdzę Kłodzko. Jeśli będą chętni tym razem chciałbym pojechać w Góry Stołowe zobaczyć rezerwat skalny Skalne Grzyby i rezerwat krajobrazowy Błędne Skały. Jeśli starczy czasu to jeszcze Szczeliniec i kaplicę czaszek w Kudowie. W planach tradycyjnie jest wyprawa na Śnieżnik. Łączymy przyjemne z pożytecznym, bo czasem nawet w górach trzeba naprawić "malucha", który nie wiadomo jak znalazł się na szlaku :D Po takim spacerze piwko wyśmienicie smakuje w schronisku pod Śnieżnikiem :Beer: Dla osób, które mają ochotę przyjechać na zlot, a jeszcze nie były wrzucam kilka fotek z poprzednich lat.

IMG_0923.jpg

IMG_2870.jpg

IMG_2922.jpg

IMG_2924.jpg

IMG_2925.jpg

Obraz_057.jpg

Obraz_061.jpg

Obraz_067.jpg

Obraz_069.jpg

Obraz_077.jpg

Obraz_084.jpg

Obraz_089.jpg

IMG_2838.jpg

IMG_5315.jpg

IMG_5380.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.