Skocz do zawartości

Zlot użytkowników Astro-Forum.org - Jodłów 2007


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie też Emde , specjalsita od rezygnacji ze zlotów w ostatniej chcwili . Zobaczymy jak będzie w tym roku . Maciek wpłata jest , spoko .

 

kurcze , masa tęgich głów ! :helo:

mam nadzieję na wiele pożytecznych informacji, porad i wskazówek , no i ... :Beer:

 

Andy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie też Emde , specjalsita od rezygnacji ze zlotów w ostatniej chcwili . Zobaczymy jak będzie w tym roku . Maciek wpłata jest , spoko .

 

Dzięki Piotruś! Nikt mi w tym nie dorówna! To prawda... :szczerbaty:

Ale w zeszłym roku to byłem... przepraszam bardzo... :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzysta zgłoszeń i 60 kilka miejsc. To ja już wolę wybrać pomiędzy moją byłą żoną i obecną dziewczyną . Jedna i druga mówi że kocha i jest zazdrosna . Muiszę wybarć jakiś "Klucz" . Zasady są jasne , kto zapłacił ma rezerwację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszeństwo mają osoby z saksofonem , gitarą lub blondynką :))))))) Refraktory wyszły z mody . Tak więc dziewczyny do fryzjera :))))))))))

 

Acha , Ania musi mieć Tipsy :))))))))))

 

Żeby nie było niedomówień... Będę z refraktorem i blondynką, farbowaną :ha:

Cieszę się też, że obecne na zlocie będą niewiasty o innym typie urody :helo: - http://astro-forum.org/Forum/index.php?act...st&id=19983

Obraz_018.jpg

Obraz_057.jpg

012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na listę dopiero teraz dopisujecie kochanki . Każdy dostanie potwierdzenie wpłaty i rezerwację . Maciuś dla Was na pewno jest Agroturystyka jak chciałeś . Tiamat "wywąchał " dodatkowe miejsca , będzie dobrze .

 

Mniam mniam już się doczekać nie mogę! :helo::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzysta zgłoszeń i 60 kilka miejsc. To ja już wolę wybrać pomiędzy moją byłą żoną i obecną dziewczyną . Jedna i druga mówi że kocha i jest zazdrosna . Muiszę wybarć jakiś "Klucz" . Zasady są jasne , kto zapłacił ma rezerwację .

 

 

Moment, niektórzy nie mieli takiej możliwości bo nie podałeś konta

 

 

No niestety. Trabilem o numer konta ale niestety go niedostalem a moze mialbym jeszcze szanse sie dostac z rezerwowej listy na ktorej nawet nie zostalem uwzgledniony zapewne. Ja bym bardzo chetnie zaplacil ale jak skoro nie mialem numeru konta? Nie fer ta gra.

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.