Skocz do zawartości

Zlot użytkowników Astro-Forum.org - Jodłów 2007


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówili :deszcz::burza::zimno::ha:

 

Sopkojna głowa ..... przetrze się :ha::ha::ha:

 

A czy od czeskiej strony dojazd do Jodłowa jest możliwy (bo google mi pokazały, że najszybciej będzie jak pojadę przez Głuchołazy PL/CZ, Jesenik, Horni Morave i Jodłów) :blink::blink:

Edytowane przez TomekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sopkojna głowa ..... przetrze się :ha::ha::ha:

 

A czy od czeskiej strony dojazd do Jodłowa jest możliwy (bo google mi pokazały, że najszybciej będzie jak pojadę przez Głuchołazy PL/CZ, Jesenik, Horni Morave i Jodłów) :blink::blink:

Oczywiście.

Nie pamiętam czy jechałem przez te miejscowości ale my jechaliśmy aż od Chochołowa poprzez Słowację i Czechy.

Ale wyszło dłużej. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja jade pociagiem,czyli bez teleskopu,ale moge zabrac zestaw do avikowania np. Marsa-jak by ktos mial taka potrzebe.

 

Ps.

No chyba ze sie wydazy jakis cod i znajdzie sie jeszcze transport.

Mowiac zestaw mam na mysli przedluzki,redukcje,barlowy,projekcje okularowa,kamerke TouCam,ewentualnie plytke z softem,ale nie komputer.

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas dostanie identyfikator z imieniem nazwiskiem i nickiem ,pod warunkiem że podał takie dane do przelewu.

 

Jak zwykle każdy złapany bez obowiązkowego identyfikatora będzie nosił AP900 dookoło schroniska przez cały dzień. :lol:

Zgodnie z ustawą będą ważne do marca 2008. :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na meteo.icm.edu.pl

link dla kłodzka: http://meteo.icm.edu.pl/java2/mgram.php?x=...r=&ikonka=1

też zaczyna być nieźle... Będzie się działo!!

 

Przypominam, o prośbie, aby dojeżdzający po zmierzchu ZLITOWALI się i gasili światła. :D

 

 

dobrych warunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas dostanie identyfikator z imieniem nazwiskiem i nickiem ,pod warunkiem że podał takie dane do przelewu.

 

Jak zwykle każdy złapany bez obowiązkowego identyfikatora będzie nosił AP900 dookoło schroniska przez cały dzień. :lol:

Zgodnie z ustawą będą ważne do marca 2008. :ha:

 

Generalny wykonawca identyfikatorów niestety lezy obłożnie chory. :mellow:

(kuruj się Benek)

Więc będą takie jak kiedyś w plastikowych okładkach.

Kto ma z poprzednich zlotów niech zabierze bo nie wiem ile dostanę w sklepie ( a musiałbym zamówić z tygodniowym wyprzedzeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , dwie osoby dzisiaj w ostatniej chwili napisały że nie mogą przyjechać . Jeżeli ktoś chciałby być na zlocie to mogę spokojnie dwie osoby dokwaterować . Nie ma już czasu na przelewy więc rozliczymy się w Jodłowie .

 

Piszcie na : Baxter@kki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.