Skocz do zawartości

Canon 40D on board...


Gość kaluzny_m

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. Widzieliście D300 - normalnie wstyd się będzie pokazać z 40D na mieście teraz..... ;)

Hm...no Nikon zrobił małą rewolucje tymi swoimi nowościami..ISO 3200-12800 z D3 - Nieźle to wyglada i 12800 jest używalne...

Jak to ktoś napisał zapowiada się aparat "totalny"...

Edytowane przez Konczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko szkieł niemają totalnych

Hm..no Nikkor trzyma poziom - trzeba to przyznać. Obszerna i droga szklarnia :lol: Plusem jest też duuży wybór amatorskich obiektywów.

 

Takie tam "nie ciekawe" nowości

Edytowane przez Konczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...no Nikon zrobił małą rewolucje tymi swoimi nowościami..ISO 3200-12800 z D3 - Nieźle to wyglada i 12800 jest używalne...

Jak to ktoś napisał zapowiada się aparat "totalny"...

 

No i stało się... Jeszcze chwilę temu dyskutowano, jak blisko DSLR jest fotografii analogowej. Ostatnia linia aparatów dorównała jakością najlepszym materiałom światłoczułym. Nowe serie to już knockout. Nie ma nic w analogach 35mm, co by dało taki obraz 3200 ISO. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 Mb plik z tego jak wygląda praca z live view przez komputer http://vincentlaforet.com/f.mov

nagrane z 1D MIII ale z 40D wygląda identycznie.

BTW. Widzieliście D300 - normalnie wstyd się będzie pokazać z 40D na mieście teraz..... ;)

 

Świetne, tylko pytanie, czy to nie jest zabawka, którą po 2 tyg. odłoży się "na półkę"? Chodzi mi konkretnie o LV. Oczywiście, nie zaszkodzi ją mieć. Pytam z ciekawości, w jakich sytuacjach ta funkcja jest bajerem, a w jakich niezbędnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...no Nikon zrobił małą rewolucje tymi swoimi nowościami..ISO 3200-12800 z D3 - Nieźle to wyglada i 12800 jest używalne...

Jak to ktoś napisał zapowiada się aparat "totalny"...

:blink: Na początku myślałem, że to pełne klatki, a to malutkie kropy... masakra. Już wiem na co odkładać talary do skarpety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem/mam aparatu z LV

generalnie do astro wydaje mi się że sterowanie DSLRem z kompa z możliwościa podejrzenia

na każdym z kanałów RGB klatki to niezbędnik

- czemu??

IMHO - to podstawowa sprawa przy robieniu fotek Słońca czy innego Księzyca

planetki na tym nie ucierpią podobnie jak i wszelakie DSO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio Panie wstyd się normalnie z takim na mieście pokazać.... :)

 

btw. pomimo tego wyświetlacz w 40D jest najlepszym jaki widziałem w Canonach xxD i xD + 5D ;)

 

najważniejsze że wykorzystasz go w pełni i zwróci ci się very szybko :helo:

nie to co ja lamer :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Nikon miał jakiegoś "taniego" FF to bym sobie kupił - razem z 2-3 obiektywami. Zmieniłbym markę dla higieny psychicznej. Mówię serio...

Sądze że cena D3 mocno spadnie w przyszłym roku..Juz w chwili obecnej stosunek możliwosci do ceny nie jest zły - http://www.foto-bogutti.pl/product_info.php/products_id/2323

 

Sądze że Canon niedługo rozszerzy linie 5D...

Konkurencja doprowadziła do tego że już niedługo(2, 3 lata) wielu amatorów będzie mogło sobie pozwolić na pełną klatkę...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie i szybko klika D40

http://boomp3.com/m/1c51ad8f4703

link do dźwięków szutera z nowej A700 Soniego i Canonowskiej D40

najpierw krupier tasuje karty a potem dzięcioł nap....w drzewo :ha:

szybka strasznie jest D40 :helo:

 

 

HE , HE , :szczerbaty:

 

TOś TY 1D MK III NIE SłYSZAł

Edytowane przez MateuszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że BF/FF może się pojawić?? jakieś info o tym??

 

Jasne, BF/FF to problem jak na razie wszystkich puszek i .. obiektywów. Tak, tak.. Czasami wystarczy podregulować samą puszkę, czasami np. jeden z 3 obiektywów, a czasami i puszkę i obiektywy...

 

Ja swoją nową E-lkę też będę musiał skalibrować w serwisie.

 

BTW,z tego co wiem, to nikoniarze i olkowcy też mają ten problem..

Edytowane przez MateuszZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.