Skocz do zawartości

Jodłów 2007 - relacja


Rysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niedawno omawialiśmy sprawy organizacyjne związane ze zlotem, a tu już po zlocie :Cry: Gliwice dotarły szybko i szczęśliwie do domu. Cieszę się, że mogliśmy spotkać się w Jodłowie w gronie znajomych, oraz poznać nowych ludzi. Atmosfera zlotu była fajna, a tworzą ją ludzie, którzy w nim uczestniczą. Wielkie dzięki wszystkim, duże podziękowania dla gospodarzy ośrodka, którzy nas ugościli. Jak wcześniej pisałem zamówiliśmy pogodę i chyba nie była taka zła biorąc pod uwagę wcześniejsze, długotrwałe opady deszczu ;). Trzy nocki obserwacyjne, może nie pierwszej jakości, ale można było oko nacieszyć. W dzień wycieczki piesze i samochodowe: Trójmorski Wierch, piwko w Horni Morava, Szczeliniec, park zdrojowy w Kudowie, wyprawa na grzyby w okoliczne lasy. Ogólnie miło spędzony czas w gronie fajnych ludzi :Salut: Dzisiaj wrzucam kilka zdjęć. Jutro będą kolejne.

Obraz_002.jpg

Obraz_012.jpg

Obraz_015.jpg

Obraz_031.jpg

Obraz_043.jpg

Obraz_062.jpg

Obraz_067.jpg

Obraz_072.jpg

Obraz_117.jpg

Obraz_138.jpg

Obraz_139.jpg

Obraz_145.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń na miejscu. :Beer:

Dzięki wszystkim za świetną atmosferę a organizatorom za cały trud organizacji imprezy. Szczególnie dziękuję Rerekumkum za podrzucenie w jedną stronę, a Ani i Michałowi Witkowskim za transport do domu.

To był mój pierwszy forumowy zlot, ale na pewno nie ostatni.

Mam trochę zdjęć, ale teraz nie mam sił ich wrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

właśnie wrócilismy do domu. Po drodze zaliczylismy m.in. kopalnię uranu.

Podziękowania dla Organizatorów za świetną imprezę!

Dzięki "doskonałej" znajomości okolic Dolnego Śląska udało nam się w piątek nawet zwiedzić dwa Jodłowy!:).

Bardzo miło wspominamy całą Imprezę!

Do zobaczenia!

Tiamat z ekipą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot był super. Przyznaję, że umieram do tej pory po wyczynie jaki zaliczyliśmy w sobotę z Tehą, Jackiem i Krzyśkiem. Przeleźliśmy ponad 30km ale banda twardzieli dała radę. Dzięki Tomek za pomysł. W dwa dni przeszliśmy około 60km.

 

Pozdrawiam swoich współwspaczy to jest małżonków Matusińskich - co złego to nie ja :-)

 

Fantastyczna atmosfera, czwartkowe obserwacje i posiedzenia do rana w czwartek i piątek.

 

Może też coś wrzucę z rekacji foto później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek na gorąco cd.:

 

"No i po co ja to kupiłem.."

 

:)

oczywiście wszyscy wiemy po co.. masakra co za sprzęt!!!

 

No ładnie, ładnie... tak inwigilować? ;)

 

Ja też dotarłem, co prawda niedawno temu. Dziękuję wszystkim za zlot wszystkich zlotów. Było naprawdę świetnie, pogoda nie rozpieszczała, ale "coś tam" można było porobić.

 

Ale, tak jak zawsze powtarzam, zlot nie jest od tego, żeby w spokoju focić. Dla mnie zlot to możliwość spotkania was w "realu", pogadania, pouczenia się od was, etc. To jest najważniejsze i to w 200% "zagrało".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion pokaż trąbę.............................

...........................................................

...........................................................

...........................................................

...........................................................

...........................................................

..................................................słonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.