Skocz do zawartości

Jodłów 2007 - relacja


Rysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Panorama stanowisk obserwacyjnych.

Przy okazji zagadka. Kto był najbardziej ruchliwym uczestnikiem zlotu?

Dla ułatwienia dodam, że mam go na 4 zdjęciach na 6 tworzących panoramę. A zdjęcia były robione w ciągu czterdziestu paru sekund. Niestety jeden klon został prawie skasowany przez Autostitcha i pozostały tylko trzy.

panorama1.jpg

PS. Mam jeszcze panoramę ze Szczelińca, ale wrzucę ją do wątku "Beskidy i Tatry z Katowic, ( i nie tylko )".

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i parę słów ode mnie -> zlot był naprawdę udany (jak zawsze), wspaniali ludzie, rewelacyjne wycieczki w góry (Oskar, Jacek S, Teha - do wczoraj czułem nogi po tym zejściu :D), Tiamat dzięki za prelekcję - przynajmniej człowiek coś nowego się dowie online.

Oraz wielkie podziękowania dla organizatorów zlotu i wszystkich pozostałych jego uczestników :D:Beer:

 

Jak się to mówi - do następnego :helo:

Edytowane przez KrzysztofZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nikomu w 100% nie będziemy na rękę wiec jak zwykle cześć będzie dojeżdała w trakcie ale ale zawsze znajdzie sie kilkanaście osób chętnych na cały tydzień.

Ja jestem jak najbardziej za choć ogóle nie wiem co będzie za rok, ale taki jest urok urlopów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał tam być z wami i was poznać, się łezka w oku kręci no!

Może się kiedyś załapię na jakiś zlot i coś wypijemy :piwa:

P.S Ryśku dalej mi wisisz tą Colę :D "KamileX jeśli przyjedziesz do Jodłowa sam postawię Wam colę Młodzi ludzie, jak Ty mają czas na pifko Ja chętnie zobaczę Słońce w Twoim Celestronie i wypiję z Tobą zdrowy, mało wyskokowy trunek...aby nam się gwiazdki nie rozjeżdżały :D"

 

Hanyś tutaj niezłe cudeńka robisz widzę, może jakiś komiks kiedyś napiszesz :szczerbaty:

Pozdro For All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a propos przedłużenia zlotów, to chyba jeszcze pogadamy o tym na osobnym wątku? Jest sporo argumentów za ale i kilka przeciw...

 

Jeśli masz argumenty "przeciw" nie ma z Tobą o czym gadać :ha: Zlot, jeśli taki się odbędzie, będzie przede wszystkim dla tych, którzy przyjadą i pozostaną od początku do końca. To ze zrozumiałych względów, organizacyjnych. Noclegi, posiłki itd. Na razie to tylko propozycja, więc nie ma o czym się rozpisywać.

KamileX colę masz u mnie gwarantowaną :stout:;)

Obraz_006.jpg

Obraz_051.jpg

Obraz_106.jpg

Obraz_124.jpg

Obraz_167.jpg

Obraz_206.jpg

Obraz_208.jpg

Obraz_214.jpg

Obraz_224.jpg

Obraz_231.jpg

Obraz_248.jpg

Obraz_273.jpg

Obraz_275.jpg

Obraz_292.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.