Skocz do zawartości

Occulta Watcher - JUŻ PO POLSKU!!!


Pawel_Maksym

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła rewolucja!

Super programik dla obserwatorów zakryć asteroidalnych.

Ściąga, edytuje, wyświetla i przypomina efemerydy zakryć asteroidalnych wg. zadanych parametrów.

 

Używam programu od 3 miesięcy i po gruntownym przetestowaniu w grupie beta testerów jestem zachwycony obecną wersją.

 

http://www.hristopavlov.net/OccultWatcher/publish.htm

 

Zakryciowcy ściągajcie!!!

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No musze przyznac, ze ten program jest niesamowity.

Wlasnie go zainstalowalem po 10 minutach sciagnal mi wszystkie efemerydy na najblizszy miesiac.

Wszystko jest na miejscu : update'y efemeryd, najwazniejsze informacje dotyczace zakrycia, w tym bardzo dokladne i pokazane w super jakosci pasy zakryc.

 

Tak wiec polecam wszystkim, jedyna uwaga jest taka, ze trzeba miec zainstalowane .NET framework

ja na domowym tego nie mialem w Windowsach i program nie dzialal, dopiero na laptopie sie udalo.

 

Pawel dzieki za ta informacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac, ze ten program jest niesamowity.

Wlasnie go zainstalowalem po 10 minutach sciagnal mi wszystkie efemerydy na najblizszy miesiac.

Wszystko jest na miejscu : update'y efemeryd, najwazniejsze informacje dotyczace zakrycia, w tym bardzo dokladne i pokazane w super jakosci pasy zakryc.

 

Tak wiec polecam wszystkim, jedyna uwaga jest taka, ze trzeba miec zainstalowane .NET framework

ja na domowym tego nie mialem w Windowsach i program nie dzialal, dopiero na laptopie sie udalo.

 

Pawel dzieki za ta informacje!!

 

Jest pierwszy odważny, może i w Polsce się program przyjmie.

.NET Framework jest darmowy i można go pobrać z sieci.

 

Program na serio jest dobry, wszelkie uwagi można słać bezpośrednio do autora.

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że zainstalowałem .NET Framework coś nie za dobrze mi codzi. Program instaluje sie normalnie, po wpisaniu swoich ustawień synchronizuje sie, ale nie wyswietla żadnych zjawisk w głównym oknie.

 

Ktoś ma podobne objawy ?, co robic ??

Ja mam identycznie, ale tylko pobieżnie sprawdzałem i chyba nie mam NET. framework u dziecka w PC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że zainstalowałem .NET Framework coś nie za dobrze mi codzi. Program instaluje sie normalnie, po wpisaniu swoich ustawień synchronizuje sie, ale nie wyswietla żadnych zjawisk w głównym oknie.

 

Ktoś ma podobne objawy ?, co robic ??

 

Włącz synchronizację ze wszystkich źródeł i ustaw większy obszar poszukiwania zjawisk np. 100 km od 3 sigma

 

U mnie działa wszystko oki.

A jaką macie wersję Burzusiu kochany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz synchronizację ze wszystkich źródeł i ustaw większy obszar poszukiwania zjawisk np. 100 km od 3 sigma

 

U mnie działa wszystko oki.

A jaką macie wersję Burzusiu kochany?

 

Wersja 2.0.1.4

Wlączyłem wszystkie źródła (poprzednio tylko IOTA), obszar poszukiwań nawet 200 km od 3 sigma i nic. Przemielił źródła, synchronizował niby i białe okienko. Może właśnie reinstalacja .NET frameworka pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Po wydaniu nowej wersji wszystko zaczęło chodzić-fajny programik-tylko niestety u mnie nie ma żadnych zakryć :(
U mnie też, a raczej ciągle analysing i updating. Net mam szybki a kompa raz zostawiłem włączonego na noc i rano... analysing i nic z tego.

Poproszę o jakiś tutorial od kogoś komu działa, jakie ustawienia muszą być (systemowe też - framework 2.0 mam; data w jakim formacie?)

współrzędne wawy

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kochani, miło mi poinformować, że dzisiaj wyszła oficjalnie najnowsza wersja OccultaWatchera.

Zawiera wiele nowych dodatków w tym POLSKĄ WERSJĘ JĘZYKOWĄ!!!

Jest ona cały czas dopracowywana i uzupełniana.

Wszelkie błędy można zgłaszać do mnie!

 

Program jest obecnie mniej awaryjny, usunięto wiele błędów.

Działa miodzio i ma wiele nowego do zaoferowania.

 

POLECAM!

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, dzięki za wszelkie uwagi odnośnie programu.

Przekazuję, je do Hristo Pavlova na bieżąco - Was też zachęcam do kontaktu z nim.

 

Ale jedna ważna sprawa jest do rozwiązania.

 

Jak sami mi zaraportowaliście nowy OW, otwiera się z dziwnymi kwadracikami zamiast liter.

To dlatego, że pierwszym językiem na liście (alfabetycznie) jest Chiński.

Hristo ma naprawić ten błąd ale na razie zamieszczam obrazek jak przejść w tych kwadracikach na Polski:

 

OW_screen.jpg

 

Pozdr

Paweł Maksym

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.