Skocz do zawartości

Najlepsze zdjęcie: Sierpień 2007


sumas

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym mam zaszczyt i przyjemność ogłosić, że zdjęciem miesiąca sierpień 2007 konkursu Astro-Forum.org została...

 

fotografia autorstwa Jacka Pali "Trąba Słonia"

 

JacekPala-IC1396-17719.jpg

 

 

 

http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=17719

gratulacje dla zwycięzcy!! :helo::Wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulki Jacek :Beer: wygrał mój ostateczny faworyt... miałam dylemat, bo w finale znalazło się czterch moich faworytów i trzeba było zdradzić pozostałych trzech i wybrać tego jednego jedynego... ale to już za nami.

 

 

 

Czekam teraz na konkurs zdjęcie wrześniowe... oj będzie się działo... :szczerbaty:

 

 

 

pozdrawiam

 

Ori

 

 

 

Ps: Gratuluję również pozostałym finalistom. Wspaniałe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

Jest mi niezmiernie miło, tym bardziej, że nie spodziewałem sie takiego wyniku plebiscytu. Dziękuje wszystkim, którzy oddali na mnie głos :Beer:

 

Moim faworytem był Waldek, jego zdjecie jest w mojej ocenie najlepsze technicznie i naprawdę piękne, ale chyba nie tak kolorowe jak moje :) a wszystko wskazuje na to, że wygrywają jednak kolorowe zdjęcia (nie wiadomo czemu :) ).

 

Tak naprawdę niezmiernie trudno było wybrać najlepsze zdjęcie i wyniki pokazują tą trudność - jedno bądź dwu - procentowe różnice wskazują na to, że wszystkie zdjęcia się podobały (tak jak mi) - jeszcze mniejsze różnice w głosach były widoczne w eliminacjach - i tylko czystym przypadkeim (moim zdaniem) do finałów trafiły akurat te zdjęcia a nie inne.

 

Chciałbym (korzystając z przywileju chwilowej wygranej) - pogratulować wszystkim autorom zdjęć, którzy brali udział w plebiscycie i podziekować im za możliwość zobaczenia sporego kawałka pieknego nieba, a przy okazji podziękować również administratorom serwisu za zorganizowanie całkiem fajnej zabawy.

 

Czystego nieba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
:o

Jest mi niezmiernie miło, tym bardziej, że nie spodziewałem sie takiego wyniku plebiscytu. Dziękuje wszystkim, którzy oddali na mnie głos :Beer:

 

Moim faworytem był Waldek, jego zdjecie jest w mojej ocenie najlepsze technicznie i naprawdę piękne, ale chyba nie tak kolorowe jak moje :) a wszystko wskazuje na to, że wygrywają jednak kolorowe zdjęcia (nie wiadomo czemu :) ).

 

Tak naprawdę niezmiernie trudno było wybrać najlepsze zdjęcie i wyniki pokazują tą trudność - jedno bądź dwu - procentowe różnice wskazują na to, że wszystkie zdjęcia się podobały (tak jak mi) - jeszcze mniejsze różnice w głosach były widoczne w eliminacjach - i tylko czystym przypadkeim (moim zdaniem) do finałów trafiły akurat te zdjęcia a nie inne.

 

Chciałbym (korzystając z przywileju chwilowej wygranej) - pogratulować wszystkim autorom zdjęć, którzy brali udział w plebiscycie i podziekować im za możliwość zobaczenia sporego kawałka pieknego nieba, a przy okazji podziękować również administratorom serwisu za zorganizowanie całkiem fajnej zabawy.

 

Czystego nieba :)

 

Zdjecia Waldka zawsze sa doskonale juz nawet nie chce mi sie ich komentowac poprostu je ogladam , Twoja trąba jest rowniez swietna i zgadzam sie z wynikiem glosowania :)

 

Gratulacje swietnie to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.