Skocz do zawartości

Plebiscyt - sprawy organizacyjne


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

oo smutne wieści przynosisz :(

 

Nie wiem, czy takie smutne - jeśli moja propozycja zbudowania dwóch Cubesatów połączonych ze sobą przejdzie (a są na to szanse), to wcale nie będzie tak źle. :P Zresztą teraz nie musimy się już ograniczać do krajów ESA i PECS - możemy swobodnie zawierać znajomości ze wszystkimi! :)

 

Dziękuję za załącznik! Przyda się! Aha - kiedy powinien być mniej więcej koniec plebiscytu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za załącznik! Przyda się! Aha - kiedy powinien być mniej więcej koniec plebiscytu??

 

sam o tym ciągle myślę - ostatnio wpadł mi do głowy pomysł aby skończyć etap kiedy zakończy si e zainteresowanie głosowaniem - na przykład 2 dni nikt nie zagłosuje już

dobry pomysł to też koniec miesiąca w końcu nie tak daleki - choć ludzie mogą przestać zaglądać bo jest zastój

 

jedna prośba - niech ktoś mi mój plebiscyt wrzuci znowu na samą górę działu słonecznego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się grudzień - a wraz z nim świeży zestaw wyników głosowania nad szkicami. Moje gratulacje dla Aresa! Kiedy następna edycja??

 

:)

 

 

heh ale chyba dopiero teraz po eliminacjach czas na prawdziwy konkurs

tak, będzie sprawiedliwiej

eliminacje wyłoniły 5 zdjęć

i dopiero one startują w ankiecie na to jedno najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie kardynalne

gdzie i jak robimy finał w poszczególnych kategoriach - zbiorczy wątek ??

 

 

najlepiej by było,

zrobić taką wielką jedną zbiorczą ankietę, podzieloną na kategorie, a w każdej po te 5 wygranych zdjęć,

ale jesion w rozjazdach, hanysia połamało jakieś lumbago, więc jakoś sie sypie ten misterny plan na Astro-Oskary, nagrody Pulitzera, Gammy, czy iXprajsy polskiej amatorskiej astrofotografii i szkicografii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zdążyłem na dziś właśnie,więc uruchamiam swój wątek plebiscytu "Księżyc i Planety".

Mam przygotowane materialy,jednak pozostawiam sobie jeszce dwie doby na zamieszczenie ich w watku.Ten czas potrzebny mi jest na Wasze sugestie,ktore mam nadzieje uzupełnią materiał zebrany przeze mnie.

Ponieważ przedzial w jakim sie poruszamy to od - poczatek Astro-Forum az do - konca pazdziernika br. a "archiwa" forum sa obszerne jednocześnie rozproszenie wątkow jest spore,dlatego prosze Was,jesli macie w pamieci jakaś fotke,o ktorej myslicie,że powinna wziac udzial w plebiscycie,to proszę o link do niej na PW lub na hanysiak@gmail.com z "PLEBISCYT" w tytule.Przypominam interesują nas zdjecia Księżyca i planet.

 

Pozdrawiam,zachęcam do udzialu w głosowaniu,ktore wystartuje juz 04.12 br.

 

hanysiak

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musimy coś wymyślić szybko

mam już 5kę finalistów a nawet 6tkę (zażarty bój o głosy zrobił 5te miejsce egzekwo)

 

czy już ich ogłaszać czy czekamy na resztę plebiscytów ??

robimy mega wątek czy rozbijamy ??

musimy cosik ustalić

 

może od początku następnego tygodnia uda się zebrać kworum dysydentów :ha: AF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbmy głosowania w poszczególnych kategoriach.

Co za problem kliknąć w dwie ankiety , inaczej zrobimy bigos.

 

Nie mieszajmy "osobowych" z "terenowymi" i "dostawczymi".

 

ps.

Sumas ,mozna zrobić zbiorczą po zrobieniu wszystkich plebiscytów : na mega astrofotkę 2007 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego Krater Kopernik mialby konkurowac z np. Traba Slonia czy Eskimosem?

Ja tego tak nie widze.

 

 

kurde, to że będzie jedna ankieta, nie oznacza, że te zdjęcia mają ze sobą konkurować

przecież ankieta będzie podzielona na kategorie

uzytkownik jak będzie głosował, bedzie wybierał najlepsze słońce, szkic, planeto-łysego i deesa

ale będzie to robił raz, a nie 4

to samo wręczanie oscarów jest jeden konkurs, ale w 150 kategoriach

myślicie, ze ludziom chciałoby sie przychodzić na 150 konkursów?

 

jak zrobimy każdy konkurs oddzielnie, to ludzie po prostu się znudzą i zmęczą

to już zresztą widać po eliminacjach

porównajcie foty słońca i szkice jaka jest kolosalna różnica odświeżeń i ilości postów w tym wątku

tylko i wyłącznie o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wiesz, chyba niema sensu łączyć Księżyca z planetami,

może lepiej będzie zorganizować 2 konkursy?

oddzielnie dla łysolka i planetek?

co myślisz?

 

Sumi tak sie wydaje ze to duzo fot ale sa 4 planety i ksiezyc to akurat 5 glosow uwazam ze jest ok..??????

 

Moga byc i oddzielne,ale ten jeszcze musi byc caly bo ja skonam...

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumi tak sie wydaje ze to duzo fot ale sa 4 planety i ksiezyc to akurat 5 glosow uwazam ze jest ok..??????

 

 

no to może troche zmienic zasady?

kazdy głosuje na 1 księżyc

i po jednej planetce

co Ty na to?

 

i nie przejmuj sie że tu piszemy potem to się usunie

 

 

tylko trzeba będzie zmienić numeracje

]

 

 

Księzyc

1

2

3

...

Jowisz

1

2

3

...

Saturn

1

2

3

Mars

1

2

3

...

Wenus

1

2

3

itd

 

 

tak może być?

 

Ale nawet nie trzeba zmieniac numeracji po co? napisze tylko ze oddajemy po jednym glosie na jedna planetke i jeden na ksiezyc.

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a głosowanie będzie wyglądać np. tak:

 

Księżyc: x

Jowisz: y

Saturn: z

Mars: ż

Wenus: ź

 

legenda:

x, y, z, ż, ź - wybrany nr zdjęcia

 

i sie zrobi 5 oddzielnych postów

 

Nie rozumiem i mozg mi sie juz zatrzymuje..

 

Jestes?

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.