Skocz do zawartości

Plebiscyt - sprawy organizacyjne


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra będzie 5 finalistów i co dalej ??

wybieramy potem z tego kręgu 1 grande finalle

czy cała piątka idzie jako zwycięzcy ??

 

 

p.s. ponawiam pytanie - czy czekamy ze swoimi piątkami na grande finalle czy robimy po drodze każdy sobie ??

Edytowane przez Tadeopulous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie, nie było mnie "chwilę"... a tam gdzie byłem, słabo z netem i czasem. Za to jaką zorzę widziałem - szok pały ;)

 

Wracając do pracy... przecież zasady o których pisałem jasno były określone na początku. Wyłaniacie 5 osób do finału i ja dołączam je do głównego konkursu, który przygotowuje. Nie wiem, czy na najbliższą edycję uda mi się zorganizować odpowiedni soft do głosowania, bo chcę to zrobić docelowo dla każdego - nie tylko dla zarejestrowanych. Frekwencja będzie znacznie większa.

 

Forma jest prosta. Wielka sonda z kategorami, które każdy z nas wytypował.

 

Zanim się zaktualizuje, dajcie mi info, co kiedy sie konczy (eliminacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Post testowy - dżingąl belsz dżingąl belsz, dżingąl ol dzy łej!

 

 

no to świetnie, sorry, ze dopiero teraz ale ten solar mi przypomniał

 

a swoją drogą niezły troll z niego, bo niezły krzyk podniósł na tym wiehowym forusie, ze mu kanarus obrzydliwus topic skasował noi jak mogłeś mu przez całe 2 dni nie odpisac na pw?

jakiś koszmar

 

ale nic święta w końcu za pasem

Wesołego jajka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hanysiak - musisz zdyskwalifikować zwycięskiego Jowisza M. Bromirskiego, czy jak mu tam. To stara historia. To kreatywny montaż, do czego sam się przyznał. Dziwie się, że nikt tego nie wyłapał wcześniej. Bardzo dziwne.

 

Nie jesteś sprawie winny, bo nie musiałeś tego wiedzieć. Zdyskwalifikuj jego, przez co nr 1 wskoczy Waldi.

 

W zasadzie to chyba nie ma co nawet o tym gadać. Jest wpadka, ale całe szczęście bez problemu można z tego się wycofać.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanysiak - musisz zdyskwalifikować zwycięskiego Jowisza M. Bromirskiego, czy jak mu tam. To stara historia. To kreatywny montaż, do czego sam się przyznał. Dziwie się, że nikt tego nie wyłapał wcześniej. Bardzo dziwne.

 

Nie jesteś sprawie winny, bo nie musiałeś tego wiedzieć. Zdyskwalifikuj jego, przez co nr 1 wskoczy Waldi.

 

W zasadzie to chyba nie ma co nawet o tym gadać. Jest wpadka, ale całe szczęście bez problemu można z tego się wycofać.

 

Co sądzicie?

 

to tak będzie miał radochę domek i zbig, że ludzie czytają to jego trolowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.