Skocz do zawartości

SWANA 2"


Gość ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

SWANA 2" 33mm względnie 40mm w rozsądnej cenie kupię..

Jeśli chcesz brać okularek do Synci to doradzam raczej do 33mm. Miałem 40mm (Erfla Antaresa) i nie dość że nie mogłem go zoogniskować bez lekkiego wysunięcia z wyciągu to jednak tło było dość jasne. 32mm spawuje się dużo lepiej :)

 

To tylko moje zdanie, przed zakupem skonsultuj się lekarzem lub... czy jakoś tak...eee... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz brać okularek do Synci to doradzam raczej do 33mm. Miałem 40mm (Erfla Antaresa) i nie dość że nie mogłem go zoogniskować bez lekkiego wysunięcia z wyciągu to jednak tło było dość jasne. 32mm spawuje się dużo lepiej :)

 

To tylko moje zdanie, przed zakupem skonsultuj się lekarzem lub... czy jakoś tak...eee... :szczerbaty:

Używałem jasnego SPL 40mm, prócz małego pola pięknie wyciągał mgiełki i świetnie współpracował z filterkiem...wraz z jego bratem 32mm nazywałem je veilowymi ...najlepiej się do owych włókniaków nadawały..

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz brać okularek do Synci to doradzam raczej do 33mm. Miałem 40mm (Erfla Antaresa) i nie dość że nie mogłem go zoogniskować bez lekkiego wysunięcia z wyciągu to jednak tło było dość jasne. 32mm spawuje się dużo lepiej :)

 

To tylko moje zdanie, przed zakupem skonsultuj się lekarzem lub... czy jakoś tak...eee... :szczerbaty:

 

Ja mam od dzisiaj Erfla 32 mm i tez musze wysuwać lekko z wyciągu, aby zogniskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.