Skocz do zawartości

Okular ortoskopowy 9mm


JaLe

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy z muszlą oczną gratis? Muszla jest w zestawie B)

Uprzejmie informuje, że sprzedający powiedział mi że muszla jest dodawana gratis, więc i ją dodaję gratis.

 

ps. jeżeli chcesz bez muszli to nie ma problemu, jeżeli gadasz tylko żeby pogadać to nie zaśmiecaj wątku

Edytowane przez JaLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuje, że sprzedający powiedział mi że muszla jest dodawana gratis, więc i ją dodaję gratis.

 

ps. jeżeli chcesz bez muszli to nie ma problemu, jeżeli gadasz tylko żeby pogadać to nie zaśmiecaj wątku

 

 

Jale

 

Nie wkurzaj sie ale to brzmi tak jak bys np.kupowal samochod i sprzedawca ci mowi- OPONY NA KOLACH GRATIS :lol:

 

Wiem ,ze niektorzy sprzedawcy dostali czesc okularkow bez muszli a czesc z muszlami i zglupieli a nie wiedzac co zrobic zaczeli sprzedawac po 10-15 zl i o to tu chyba chodzi...

 

pozdr

 

Y

 

Ps

 

To dobry okular dla Planeciarzy-Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jale

 

Nie wkurzaj sie ale to brzmi tak jak bys np.kupowal samochod i sprzedawca ci mowi- OPONY NA KOLACH GRATIS :lol:

 

Wiem ,ze niektorzy sprzedawcy dostali czesc okularkow bez muszli a czesc z muszlami i zglupieli a nie wiedzac co zrobic zaczeli sprzedawac po 10-15 zl i o to tu chyba chodzi...

 

pozdr

 

Y

 

Ps

 

To dobry okular dla Planeciarzy-Polecam

No właśnie tak słyszałem, że niektórzy sprzedają. Ja dostałem gratis bo się targowałem. Nie bardzo rozumiem o czym mowa. Pisze jak mi powiedziano.

 

Jeżeli macie problem, to gadajcie sobie ze sprzedawcami w Do i Astrokraku.

 

Ja sprzedaję okular uzywany, czy jest to integralna cześć czy nie to mnie już nie interesuje. Jeżeli jest Ktoś zainteresowany to prosze bardzo opuszczę mu te 10 czy 15 PLN, a tak to prosze nie zabierać głosu, bo wygląda to na próbe zaczepki.

 

 

 

Prosze o zabieranie głosu osoby zainteresowane kupnem.

 

Inne odsyłam do wolnych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, uspokój się, co ty taki porywczy jesteś :blink:

Wyobraź sobie, że mam identyczny okular z tego samego sklepu i nic gratis nie dostałem po prostu Antares ma tą muszlę w zestawie a Ty robisz z tego dodatek, AK po prostu nabiło cie w butelkę i lepiej głupoty nie powielać.

 

Nie denerwuj się tyle, bo to na zdrowie szkodzi :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, uspokój się, co ty taki porywczy jesteś :blink:

Wyobraź sobie, że mam identyczny okular z tego samego sklepu i nic gratis nie dostałem po prostu Antares ma tą muszlę w zestawie a Ty robisz z tego dodatek, AK po prostu nabiło cie w butelkę i lepiej głupoty nie powielać.

 

Nie denerwuj się tyle, bo to na zdrowie szkodzi :Beer:

Napisz więc do AK, a nie do mnie z żalami. Chłopie

Edytowane przez JaLe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś te Ortki 9mm były w promocji po bardzo podobnej cenie (z muszlami).

Niestety jak używany to trzeba trochę spuścić z ceny, a nie jakieś tam -5%.

 

Zresztą próbuj, a rynek sam to zweryfikuje.

Ja za taką cenę to wolałbym kupić nowy i taki krótki 6mm, bo Ortho do planet tylko się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś te Ortki 9mm były w promocji po bardzo podobnej cenie (z muszlami).

Niestety jak używany to trzeba trochę spuścić z ceny, a nie jakieś tam -5%.

 

Zresztą próbuj, a rynek sam to zweryfikuje.

Ja za taką cenę to wolałbym kupić nowy i taki krótki 6mm, bo Ortho do planet tylko się nadaje.

Proszę zamknąć ten watek, bo to szopka. Osoby zainteresowane przepraszam za to wszystko i proszę o kontakt na A4u lub na Astromaniaku, gdzie okular jest wystawiony. Oczywiście rynek zweryfikuję cenę, ale to już nie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.