Skocz do zawartości

22% Vat na Internet


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to prawda, że jedna z dyrektyw EU mówi o jednaje stawce podstawowej VAT, ale nikt u nas nie mówi że stawka podstawowa może wynosić 15%. Ale znowu przy obecnych kłopotach budżetowych nawoływanie do wprowadzenia 15% stawki VAT to czysta demagogia. Tak mogą krzyczeć tylko ci którzy są w opozycji. Ciekawe jakby sobie dali radę  gdyby SLD wiedząc, że przegra wybory wprowadził tak niską stawkę.

Ja osobiście jestem za stopniowym obniżaniem VAt'u o 1 punkt procentowy rocznie. Gdybym wiedział, że tak będzie nawet bym nie krzyczał na 22% VAT,u na internet.

 

SLD/UP rządzi już jakiś czas. Prawda że dostali budżet z dziura, ale czy zrobili cokolwiek aby polepszyć sytuację ? Z roku na rok dziura jest coraz większa. Czy robia coś aby wspomóc człowieka chcącego rozwinąć własną działalność gospodarczą ? NIC, dalej takiego traktuje się jak wrednego kapitalistę i wyzyskiwacza, oczekując łapówek za to że takiemu pozwala się tworzyć miejsca pracy i płacic podatki. Pewnie ze samo obniżenie vatu to nie wszystko. ALe tu się nic nie robi ! Przez wysoki vat Polacy będą kupować towary za granica zamiast w Polsce.

Przy takim bezrobociu zamiast pocałowac w ręke Hyundai-a, zwolnic z podatku na jakiś czas, dobudowac drogi, to pewnie baronowie SLD czekali jak zwykle na łapówkę. A ile afer ujrzało światło dzienne podczas tych rządów, mozna sobie tylko wyobrazić ile jeszcze jest w cieniu.

Ogólnie jak dla mnie nic nowego, ale w końcu ludzie przekonali się na kogo głosowali i mam nadzieję że w przyszłych wyborach będą mądrzejsi choć wskaźniki popularności samoobrony wskazują że chyba jednak nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Samoobrony może nie chciałbym mieć jako partii rządzącej, ale musi być. Lepper może nie jest do końca normalny choć chyba i tak najnormalniejszy w naszym sejmie, ale gada na temat.

 

Oj CDev ! To twoje poglądy czy to rodzinne i tatuś głosuje na Leppera. A poza tym wszyscy zdrowi ? :Boink: Włącz mózg chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.