Skocz do zawartości

Byłem i naświetliłem....


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem? Jeśli pytasz czy ja mu odpisałem to odpowiedź jest "tak". Troche mu potłumaczyłem nasze posty.

Jeśli Ty mu odpowiedziałeś to mam tylko nadzieję, że tłumaczenia są podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Togala:

Rozjaśnienie rozjaśnieniem, ale rozmiary kątowe rozmiarami kątowymi. Szkoda, że nie można tego porównać z oryginałem nie potraktowanym photoshopem. Przy tak dużej tarczy Jowisza tarczki dwadzieścia parę razy mniejszych księżyców mogłyby być jednak widoczne. Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wczesniejsze zapytanie to oczywiscie literowka moja - pytanie mialo brzmiec: "Togal - odpisales co myslimy o tej focie?"

 

Po tym oryginalnym zdjeciu to mam zupelny metlik in the head :( Bo jesli na gorze jest oryginal a pod nim przerobiony plik to ja sie poddaje - ja na oryginale nie widze 3 ksiezycow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Togala:

Rozjaśnienie rozjaśnieniem, ale rozmiary kątowe rozmiarami kątowymi. Szkoda, że nie można tego porównać z oryginałem nie potraktowanym photoshopem. Przy tak dużej tarczy Jowisza tarczki dwadzieścia parę razy mniejszych księżyców mogłyby być jednak widoczne. Jak myślisz?

 

Myślę, że mogłyby być widoczne, ale na tym zdjęciu to chyba jednak nie tarczki.

 

Oryginał (skompresowany)

jupiter_original.jpg

 

Trochę rozjaśniłem obszar z księżycami:

jupiter_original1.jpg

 

Rozjaśniłem bardziej (nie chciało mi się samych księżyców więc tło jest za bardzo rozjaśnione)

 

jupiter_original2.jpg

 

Tu widać jak średnice księżyców urosły. Zrobiłem to na pliku juz skompresowanym więc jakość jest gorsza niż na fotce pokazanej przez Bastiaan'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.