Skocz do zawartości

POZNAŃ - dystrybucja kalendarzy!


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przyszły paczki z kalendarzami! :Beer:

 

Miejsce odbioru to

ul. WOLSZTYŃSKA 4 (parter) firma Archymetria w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16:30.

 

Należy skręcić z Ronda Przybyszewskiego w lewo w Marcelińską i trzecia ulica w prawo to właśnie Wolsztyńska, druga willa po prawej stronie.

 

Przy odbiorze należy podać imię i nazwisko, adres email lub telefon który podało się podczas zapisu na listę u Jacka Pali. Po weryfikacji danych i złożeniu podpisu kalendarz jest do odbioru.

Gdyby komuś godziny nie pasowały proszę o kontakt telefoniczny.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę również o kontakt osoby które zapisały się na listę Jacka Pali pod nazwiskami:

 

- Magdalena

- Jarosław Antkowiak

 

ponieważ nie podały ani emaila ani telefonu i kontakt jest niemożliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz już odebrałem :banan:

 

Wszystko super, świetne fotki, GRATULUJĘ AUTOROM

 

Mam nadzieję, że za rok kolejna edycja :D

 

Oczywiście! Już się przygotowujemy do następnej edycji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojawiają się zapytania o możliwość przesłania kalendarza odpowiadam że jest taka możliwość w przypadku osób mieszkających poza Poznaniem.

W związku z tym wyznaczam termin zbierania adresów i nazwisk osób którzy chcą aby im kalendarz wysłać bo nie mogą go odebrać ze względu na odległość.

 

Proszę o zgłaszanie się tych osób na maila do końca tygodnia (PIĄTEK włącznie) i w poniedziałek rozsyłam kalendarze.

 

Przed wysyłką podam listę osób które wyraziły taką chęć i wtedy potwierdzimy sobie ostatecznie!

Edytowane przez emde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Przypominam że do dziś przyjmuję zgłoszenia do wysyłki kalendarzy. Postaram się wysłać je ja najszybciej. Za przesyłkę płaci odbiorca przy odbiorze.

 

37 osób jeszcze kalendarza nie odebrało.

Wyznaczam termin odbioru do końca przyszłego tygodnia, to jest do 18.01.2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja także odebrałem swój egzemplarz.

 

Kalendarz robi wielkie wrażenie. Zdjęcia wysokich lotów, układ graficzny/design dopasowany do zdjęć. Wszystko cacy. Trochę szkoda, że tak mały format, ale to szczegół.

 

Twórcom, dystrybutorom i sponsorom należą się słowa pochwały, za kawał kapitalnie wykonanej pracy.

 

Dziękuję bardzo! Astropozdrówko!

Edytowane przez Anar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem zbieranie danych do wysyłki, podaję więc listę tych, którzy się do niej zgłosili wraz z numerem z listy Jacka Pali:

 

500 Kaźmierczak Adam

699 Urbaniak Monika

248 Karwacki Radek

703 Szukalska Maria

580 Rycyk Grzegorz

608 Wojtko Kamil

760 Fogiel Tadeusz

840 Kujawa Janusz

174 Dziarski Łukasz

348 Gawroński Szymon

340 Zawadzki Jarosław

426 Chąpiński Mirosław

 

Lista zatem zamknięta, przystępuję do pakowania i wysyłki.

Tych, którzy jeszcze nie odebrali kalendarza informuję ponownie że termin upływa do najbliższego piątku włącznie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem zbieranie danych do wysyłki, podaję więc listę tych, którzy się do niej zgłosili wraz z numerem z listy Jacka Pali:

 

500 Kaźmierczak Adam

699 Urbaniak Monika

248 Karwacki Radek

703 Szukalska Maria

580 Rycyk Grzegorz

608 Wojtko Kamil

760 Fogiel Tadeusz

840 Kujawa Janusz

174 Dziarski Łukasz

348 Gawroński Szymon

340 Zawadzki Jarosław

426 Chąpiński Mirosław

 

Lista zatem zamknięta, przystępuję do pakowania i wysyłki.

Tych, którzy jeszcze nie odebrali kalendarza informuję ponownie że termin upływa do najbliższego piątku włącznie.

 

pozdro

Się nie wygłupiaj.

Bądź człowiekiem i wyślij do mnie....2 szt.

 

Nie dam rady odebrać osobiście.

Adam

 

Adres na Maila :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kalendarze odebrane :) Były to trzy sztuki i wszystkie trzy trafiły pod astrostrzechy :)

Jeszcze raz gratuluję wspaniałego wydania zarówno autorom wspaniałych zdjęć jak i sponsorom dzięki którym mamy te wspaniałe kalendarze. Osobne podziękowanie dla dystrybutora Macieja Dominika którego miałem przyjemność poznać osobiście i porozmawiać.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze wysłane! Jutro powinny być.

Adam sorry... ale załapałeś się! :ha:

 

Przypominam że jutro też upływa termin odbioru, a trochę jeszcze tego jest...

JESZCZE 19 OSÓB NIE ODEBRAŁO!

 

Mam listę rezerwową i ludzie już tylko czekają na sygnał, tak więc zapraszam dziś lub jutro do godziny 16:30

potem nieodebrane przekazuję innym!

Edytowane przez emde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna liczyc na jakies odlozenie na boczek?

Termin terminem ale niektorzy, czytaj ja, sa daleko, daleko od naszego Pyrolandu i nie maja szansy, zeby sie zalapac na kalendarz przed wyznaczonym terminem.

 

Są tacy wystarczy napisać emaila lub zadzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.