Skocz do zawartości

Synta 10" wrazenia


sq8luv

Rekomendowane odpowiedzi

Masz swietne podejscie do obserwacji :)

 

Fajna masz tez kolezanke - z takim poswieceniem ogladala te mglawice ze az sie pochorowala ;)

No ale astronomia wymaga poswiecen - ja po ostatnim wypadzie jestem na zwolnieniu i siedze (a wlasciwie to leze) w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gratuluje i cieszę się, bo mam podobnie: Synta 10" dzialka pod Lublinem, zero latarnii, 20 km na poludnie od Lublina

pozdrawiam serdecznie :)

Witam, wczoraj póznym popołudniem dotarła do mnie przesyłka z teleskopem. Nie ukrywam ze z dużym ... pomogły mi w wyborze urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam serdecznie,

Jestem początkującym obserwatorem gwiazd, doradźcie mi proszę jaki teleskop mam sobie Mój link sprawić, myślę o zakupie czy to dobry wybór

 

 

 

 

Nie wiem czy to właściwy wątek na takie rozmowy ale jak już coś to wiele bardziej opłaca Ci się zainwestować w to , myślę ,że nie będzie tu takiej osoby ,która by tak nie powiedziała.

 

Wszystko jest jednak zależne od tego jaką kwotą dysponujesz(im więcej będziesz miał tym zawsze możesz liczyć na lepszy teleskop).

Edytowane przez grzep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę... jeszcze dzisiaj kiedy pisałem posta powyżej cena wynosiła 899 zł, a teraz już stara cena 1430 zł. To radykalnie zmienia postać rzeczy i wycofuję swoją propozycję.

 

 

 

Mój post też pisałem w tym czasie.laugh.gif

 

Jak widać już po promocji.sad.gif

Edytowane przez grzep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...
2 godziny temu, Pathfinder napisał:

Ot co zwykły jajcarz się znalazł :) 

Dlatego dostał tylko 7. 

ps.

Nie sądzę żeby chciał zdobyć tu jakąś wiedzę. A zamieszanie niech sobie robi na innych portalach.

Twojego rozumowania też pojąć nie mogę. I co masz na myśli że postąpiłem wbrew regulaminowi ?

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Darek_B napisał:

Dlatego dostał tylko 7. 

ps.

Nie sądzę żeby chciał zdobyć tu jakąś wiedzę. A zamieszanie niech sobie robi na innych portalach.

Twojego rozumowania też pojąć nie mogę. I co masz na myśli że postąpiłem wbrew regulaminowi ?

 

Nie, nie nie. Zupełnie w drugą stronę. Chodziło mi o to czy jego zachowanie było wbrew regulaminowi?

No ale rozumiem sprawę, nie ma co dyskutować.

To pewnie jakiś inny forumowicz pod przykrywką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pathfinder napisał:

To pewnie jakiś inny forumowicz pod przykrywką

Chyba jednak nie , rejestr mi tego nie pokazuje , chyba że łączy się przez VPN do małej wioski w radomskim. :)

Dobra zamykam temat a po jakimś czasie skasuję ten OT.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.