Skocz do zawartości

Wydzielone trolowanko z Wyprzedaż 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Hans jakaś obsesja? Osobiście nie mam nic do jakichkolwiek układów, ktoś tam - ktoś tam i tymbardziej nie staram sie ich doszukiwać gdziekolwiek. Co do wyżej wspomnianych przez Ciebie osób to takie traktowanie nie jest na miejscu, ale widocznie nie wszystkie poglądy są "odpowiednie" - takie jest moje zdanie.

 

Sklep DO uważam za bardzo profesjonalny i dbający o klienta. Tymbardziej pozytywnym jest to, iż są promocje - szkoda, że promocja nie objęła okularów. O DO świadczy chociażby fakt, że kupując ostatnio sprzęt za ponad 3000 zł wydano mi go wraz z fakturą przelewową (choć może nie do końca jest to "bezpieczne")

 

Hans i jeszcze raz proszę nie snuć insynuacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans jakaś obsesja? Osobiście nie mam nic do jakichkolwiek układów, ktoś tam - ktoś tam i tymbardziej nie staram sie ich doszukiwać gdziekolwiek. Co do wyżej wspomnianych przez Ciebie osób to takie traktowanie nie jest na miejscu, ale widocznie nie wszystkie poglądy są "odpowiednie" - takie jest moje zdanie.

 

Sklep DO uważam za bardzo profesjonalny i dbający o klienta. Tymbardziej pozytywnym jest to, iż są promocje - szkoda, że promocja nie objęła okularów. O DO świadczy chociażby fakt, że kupując ostatnio sprzęt za ponad 3000 zł wydano mi go wraz z fakturą przelewową (choć może nie do końca jest to "bezpieczne")

 

Hans i jeszcze raz proszę nie snuć insynuacji.

 

Pozdrawiam

 

 

Ja insynuuje? :rolleyes: M@lowany, wchodzisz na wątek o wyprzedaży w DO i walisz na dzień dobry o banach :) Tiaa... Za chwile piszeż, że "Osobiście nie mam nic do jakichkolwiek układów",heh, właśnie zainsynuowałeś, ze jakiekolwiek układy są. Oczywiscie nie omieszkałeś wspomnieć, że "nie wszystkie poglądy są "odpowiednie"" hihi tia... Tu juz nie insynuujesz , wprost walisz, że tu są równi i równiejsi na AF i pośrednio, cenzure i manipulacje na AF. I jeszcze na wstępie pojechałeś po mnie osobiście, sugerując, że mam obsesje. Kurde, szkoła Wieha. Jakbym Zbiga słuchał. No i oczywiście stara dobra metoda Janusza odwracania kota ogonem :) Wydzielamy wątek. A ciebie prosze o przemyślenie co chcesz osiągnąć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wy sie wreszcie jakos pogodzic nie umiecie..wyciagnąc dłonie, zapomnieć, olać tamte sprawy zacząc od nowa? dac szanse ? wybaczyc ?

 

Wciaz natrafiam tu i owdzie na jakies waśnie, insynuacje, wytykanie.... to zaczyna męczyć, jest glupio, i to miedzy ludzmi ktorzy zajmują sie/maja pasję tak niesamowita i piękna jak astronomia.

 

sorry ale dzis juz nie wytrzymalem..

Edytowane przez Kaladan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za słowami Kaladana, Qurczę zachowujecie się jak politycy :Boink: a przecież to jest społeczność ASTROBRACI sama ta nazwa mówi za siebie, a niektórzy się tu traktują jakby byli na wojnie,,, :angry:

 

Dajcie wreszcie spokój a nie że tylko gadacie A Hans to jest taki i taki i daje bany :Boink: Głupota..

 

Edit: (Sorry za Off, jak by komuś to przeszkadzało proszę usunąć mój post, ale nie umiałem się powstrzymać)

Edytowane przez KamileX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trolowanko" - mało nie padłem ze śmiechu. :ha: Dzięki wam kochani-o-trzech-postach za tą cykliczną porcję rozrywki.

 

Załóżcie proszę w dziale społecznościowym taki osobny sub-dział. Jeśli "trolowanko" kogoś obrusza, to może na przykład "łączka zajączka", albo "między nami paranoikami"? "Spiski o poranku", albo "szpiedzy z krainy deszczowców" też brzmi nieźle. Proponuję, żeby w tym jednym miejscu nie obowiązywały bany dla "stałych klientów". Po co mają tracić czas na każdorazową rejestrację i zajmować potencjalne nazwy użytkownika dla nowych kolegów? Przecież żyjemy w cywilizowanym, wolnym kraju i jak ktoś ma ochotę za "obopólną zgodą" potarzać się w błocie to nie powinniśmy mu zabraniać. :helo:

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze pijesz do mnie, jako ze jedyny w tym temacie mam w liczniku 3...No wiec "niekoniecznie-kochany-ktoremu liczba postow wszystko mowi": ja sie nie skarze, nie narzekam, nie bruzdze, nikogo o jakies uklady nie oskarzam- po prostu zauwazylem czysty fakt. W temacie macierzystym to sumas wywolal temat -nazwijmy to "problemu"- miedzy kilkoma osobami. Jak to nazwałeś? Aha, tarzanie się w błocie...

 

cytujac Hansa: "Tu juz nie insynuujesz , wprost walisz, że tu są równi i równiejsi na AF ". Temat wywoluje sumas a po uszach dostaje M@lowany...

 

Ja nie chce sie w nic wcinac- moim zdaniem ciagniecie ww tematu na forum jest po prostu irytujaca dla wszystkich. Niemniej za moj -jak slusznie zauwazyles-trzeci post zablokowano mi PW. Za stwierdzenie faktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trza było zamknąć temat zaraz po posprzataniu głównego wątku. Jakoś mnie nie bawi babranie sie w takie jazdy. To forum astronomiczne, polityków zapraszamy na onet.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Dla jasności. Żeby dostać bana na AF trzeba się wykazać ponadprzeciętną aktywnością w chamstwie lub wyjątkową szkodliwością dla innych userów. W tym przypadku nawet warna nikt nie zaliczył.

 

Zamykamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.