Skocz do zawartości

Propzycja zorganizowania zlotu w woj. świętokrzyskim


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Po dokładnym obejrzeniu "member map" stwierdziłem że "grupa kielecka" jest dosyć liczna. Panie (o ile takie są) i panowie z kielecczyzny! Mam propozycje aby u nas zorganizować zlot, warsztaty i itp. Mamy mnóstwo różnych ośrodków znanych i mniej znanych, gdzie tanio można zakwaterowć około 50 osób i jednocześnie są dobre warunki do obserwacji astro.

 

Z lokalizacji które mi przychodzą do głowy, to:

1. Święta Katarzyna

2. Sielpia (koło Końskich)

3. Brody Iłżeckie (koło Starachowic)

4. Słowiki (koło Kielc)

5. Cedzyna (koło Kielc).

 

Co sądzicie o tej propozycji? Napiszcie!

 

Z "member map" znalazłem osoby z woj. świętokrzyskiego:

1. Altar

2. Łukasz

3. mariusz

4. Hamster

5. sybic

6. Tomasz

Podejrzewam, że takich osób jest jest więcej, ale nie naniosły swojej lokalizacji na "member map".

 

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko takie złudzenie, że zlotów jest jak mrówków. Dla mnie i dla większości forumowiczów, zlot nad morzem to 1300 km w obie strony, czyli 16 godzin jazdy. Jodłów podobnie. Uważam, że zlot w naszym regionie (kieleckie) ma duże szanse ze względu na położenie (centrum Polski) i walory turystyczne (jak nie będzie pogody do obserwacji to przynajmniej można połazić po szlakach turystycznych). Termin zlotu można dopasować do propozycji uczestników.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walory turystyczne (jak nie będzie pogody do obserwacji to przynajmniej można połazić po szlakach turystycznych).  

 

O tak wycieczka do muzeum w Jędrzejowie musi być koniecznie ujęta w planach.

 

Zapewne chodzi Ci Mirku o Muzeum Zegarów Przypkowskich...bo o ile pamiętam to się tym zachwycałeś ? Chyba chyba jeszcze działa bo kawałek czasu temu ich obrobili, no i wcale Jędrzejów tak blisko od Gór Świętokrzyskich nie jest...

 

jak by kto kciał zobaczyć to zapodaję linki:

 

http://www.jedrzejow.net/jedrzejow/www/ind...on=stale_muzeum

http://www.i-kielce.pl/nasze_kielce/galeri...gion_zegary.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek Krasnowski napisał

O tak wycieczka do muzeum w Jędrzejowie musi być koniecznie ujęta w planach.

 

Oto adres muzeum:

Muzeum Zegarów im.Przypkowskich w Jędrzejowie pl.Kościuszki 7/8

tel.(41)386 24 45

 

W razie niepogody proponowałbym zwiedzenie jaskini Raj (najpierw trzeba dokonać rezerwacji telefonicznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.