Skocz do zawartości

Kamerka SPC900NC long. exp. SC1


sp2ukx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę dużo pisał bo zainteresowani znają temat. Chyba najlepszy model do astrofoto. Kamerka jest przerobiona na długie ekspozycje, bez oryginalnego obiektywu. Wkręciłem jakiś inny aby można było sprawdzić działanie kamerki. Można o niej przeczytać również na tym forum. Więcej info na priv. Cena 400zł.

Zdj_cie000.jpg

Zdj_cie001.jpg

Zdj_cie003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie będę dużo pisał bo zainteresowani znają temat. Chyba najlepszy model do astrofoto. Kamerka jest przerobiona na długie ekspozycje, bez oryginalnego obiektywu. Wkręciłem jakiś inny aby można było sprawdzić działanie kamerki. Można o niej przeczytać również na tym forum. Więcej info na priv. Cena 400zł.

Zadziałało prawo podaży i popytu. Popytu nie było - cena spada. Teraz kamerka kosztuje 350zł plus przesyłka 10zł. Taniej niestety nie będzie.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało prawo podaży i popytu. Popytu nie było - cena spada. Teraz kamerka kosztuje 350zł plus przesyłka 10zł. Taniej niestety nie będzie.:(

Witam. Jestem zainteresowany zakupem i proszę orezerwację do środy. Resztę dograjmy na PW. Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.