Skocz do zawartości

SPRZEDAM! Astro-Physics CP2 - Control Unit


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to trochę dziwne ogłoszenie, ale kto wie ;)...

 

Po upgradzie montażu mam do sprzedania w 100% sprawną jednostkę sterującą montażami AP. Wersja CP2 z chipem D. Komu to potrzebne? Właścicielom montażu AP w wersji CP1, albo tym, co im padnie CP2... albo może ktoś chce mieć kompletny system sterowania montażem do atm? ;)

 

Do tej jednostki podłącza się napędy danych osi - i tyle. Czyli jest to cała elektronika montażu.

 

Cena: 1100 zł.

apCP2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wiem, że to pewna nadgorliwość, ale czy jak to sie wsadzi zamiast Temmy ... to jest szansa na PEC, tak ?

W tym można ustawić dowolną prędkość silników ?

 

Bo w takim razie jest to idealny sterownik... taki Boxdorfer w wersji AP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pewna nadgorliwość, ale czy jak to sie wsadzi zamiast Temmy ... to jest szansa na PEC, tak ?

W tym można ustawić dowolną prędkość silników ?

 

Bo w takim razie jest to idealny sterownik... taki Boxdorfer w wersji AP...

Nie mam pojęcia. To chyba wymaga grubszego rozkminienia, a najlepiej podpięcia takich samych silników. Dla kogoś kto się zna, pewnie do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W tym można ustawić dowolną prędkość silników ?

...

To w Temmie nie mozna ustalic predkosci silniczkow ?

Widzialem kiedys ze do guidowania mozna ustawiac z ascomowego panelu sterowania w procentach 0-100% a do przerzucania teleskopu z jednej strony na drugą jakie miałoby to zastosowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.