Skocz do zawartości

Bieszczady 2008!!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

bieszczady08.jpg

 

 

AstroForum i Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii w Lublinie zaprasza na wiosenny zlot miłośników astronomii „Bieszczady 2008”.

 

Zlot odbędzie się w dniach 3-6 kwietnia w Roztokach Górnych.

Koszt uczestnictwa 180zł, dzieci płacą 50%.

Koszt zlotu zawiera 3 noclegi z wyżywieniem /śniadanie, obiadokolacja/ oraz koszulkę okolicznościową AstroForum.

Warunkiem uczestnictwa jest przedpłata całej kwoty.

 

Program zlotu obejmuje m.in.:

- Prelekcje tematyczne

- prezentacje sprzętu

- ognisko z kiełbaskami

- inne atrakcje

 

Zgłoszenia należy kierować tylko na e-mail: astrofoto(at)astronomia.pl

Prosze podać także rozmiar(y) koszulek.

Mailem zwrotnym odeślę dane z numerem konta.

Na wpłaty czekam do 5 marca, następnie na liście zostają tylko osoby, które dokonały wpłaty lub uzgodniły ze mną inny termin wpłaty.

Ilość miejsc ograniczona (schronisko około 60 + 10 osób podłoga i Dybasiówka 27-30, Okrąglik w Cisnej 50 miejsc.)

 

Wykaz prelegentów:

1. Paweł Maksym

2. Wiesław Krajewski

3. Oskar Dereń

4. Przemysław Rudź

5. Piotr Brych

6. Michał Kałużny

7. Jacek Pala

Adam Jesionkiewicz zaprezentuje zdalną astrofotografię w trakcie nocnej sesji.

Proponuję także jedną z prelekcji przeznaczyć na luźną dyskusję na temat stanu amatorskiej astronomii w Polsce oraz jako drugi temat "sens zrzeszania miłośników astronomii w kluby koła i towarzystwa".

 

Reszta listy w przygotowaniu.

 

Jeśli są chętni do wygłoszenia prelekcji proszę o kontakt.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Komunikat!

Ze względu na to, że na zlocie będą przebywały dzieci spożywanie alkoholu w większych ilościach będzie możliwe dopiero w godzinach nocnych!

Bardzo proszę o przestrzeganie tego wymogu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyszło sporo zaproszeń i właśnie je przeglądam.

Jeszcze dziś odeśle maile z namiarem na przelew.

Jeśli ktoś z Was nie dostanie maila z nr konta to proszę o info na PW.

Istnieje możliwość ze maila nie dostałem.

 

Dzieci, mam na myśli takie do 12 roku życia.

Dzieci małe które śpią z rodzicem lub w wózku czyli nie zajmują miejsca noclegowego przebywają na zlocie gratis.

Nieletni mogą przyjechać z opiekunem prawnym lub osobą dorosłą która bierze pod opiekę nieletniego.

Jeśli ktoś nie posiada sprzętu to przyjeżdża na zlot bez sprzętu i podziwia niebo przez sprzęt rozstawiony na polu obserwacyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Adamo wysłałem zgłoszenie: Ja + Monika. Czekam na numer konta. Troszkę się biłem z myślami, bo już 4 razy byłem w Bieszczadach na zlocie, ale jak sobie przypomniałem Was, niebo, imprezy, góry, połoniny, Solinę, to jednak chcę jechać. Zwłaszcza z taką towarzyszką podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś odeśle maile z namiarem na przelew.

 

Przyszło, przyszło :)

 

Przy okazji, uwaga dla użytkowników GMaila: u mnie mail z numerem konta zaklasyfikował jako spam, więc jeśli nie dostaliście - a oczekujecie - to zajrzyjcie do odpowiedniego folderu.

 

Do zobaczenia w Bieszczadach!

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam 59 osób więc muszę część osób przekwaterować do Dybasiówki czyli kilka kilometrów niżej do Lisznej. Tam są lepsze warunki i więcej pokoi 2-osobowych. Więc jak są chętni (np z dziećmi) to od razu proszę o kontakt.

Myślę ze tam będzie troszkę drożej, w tamtym roku było 10zł różnicy i liczę na to ze w tym roku będzie tak samo.

Jutro podam informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jade,bo wiosna zbyt pozno juz zapada zmierzch i nici z mojego astrofoto,gdyz o 19-tej z minutami jestem juz zmeczony i znuzony.Sumas świadkiem...

 

Hahaha - tez tak miałem kiedyś - po tym jak mi się urodziła córka to teraz spać nie mogę do północy mimo że mam możliwość i padam - jaka rodzi się z tego konkluzja ? :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw gdzie Adamo by mnie zakwaterował gdybym przyjechał z całą rodzinką -obecnie 12 osób :szczerbaty: , a na razie wybieramy się w 3 osobowym składzie czyli dwoje dzieci - Karolina , astrokylo i astrokosmo :D .

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał, ale!!! No właśnie. Nie mam czym :( Troche bym się poduczył bo bawie się w astronomie od niecałego miecha. Może ktoś będzie jechał z Zielonej Góry. Jestem z Żar a do Zielonej bym już dojechał PKSem :respect:

Edytowane przez miros1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.