Skocz do zawartości

Bieszczady 2008!!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Matko znowu poza tematem. Pamiętam, jak Janusz Płeszka dla Pawła Turka robił półmetrówkę. Jak przywieźli ją na Kudłacze, wtedy jeszcze mało znane, Pani Marysia zerknęła na samochody (przywieźli to w Trabancie i Pasacie lub Focusie - w każdym razie aucie kombi) i stwierdziła: co oni meble przywieźli?

I od tamtego czasu śmialiśmy się jak Paweł Turek przyjeżdżał, że meblowóz nadjechał. Tiamat w Turowym telepie zrobił przeróbkę, teraz już nie trzeba 5 chłopa i meblowozu. Piotr nadal ma mablowóz i błagam Piotrze nie zmieniaj tego! :D

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, popieram. Ten mebel z lustrem to jak garderoba z moim przedpokoju :D Zawsze będzie się kojarzył ze zlotami i niech pozostanie w swojej pierwotnej formie. Szkoda, że Tiamat przerobił swoje działo. Dwie takie armaty obok siebie pięknie wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mail poszedl.

 

mam nadzieje ze zobaczymy sie w Roztokach :D:helo::helo:

 

(rok na to czekałem)

Poszedł ale nie doszedł

przypominam adres: astrofoto@astronomia.pl

Zapisuje już tylko na listę rezerwową gdyż miejsc w Dybasiówce już brak.

Liczę na to że uda się zorganizować dodatkowe miejsca noclegowe.

Mam na liczniku w tej chwili 104 osoby i jeszcze są chętni chłopcy z Kijowa ;)

Schronisko zmieści max 50 osób + około 5 miejsc na materacach w korytarzu na piętrze.

Dybasiówka 27 miejsc a może upcha się jeszcze ze 3 osoby.

Reasumując mamy 85 miejsc max!

Jak był by to maj to można zamówić namiot wojskowy ale początek kwietnia nam na to nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? będziesz palił w środku ognisko żeby było cieplej. :lol:

 

Ciekaw jestem ile by kosztowało np. wynajęcie takiego namiotu z dmuchawą ciepłego powietrza do środka. Spałem kiedyś w takim, przyznam szczerze, że taka dmuchawa tak daje, że w takim namiocie było by z pewnością cieplej niż w schronisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile by kosztowało np. wynajęcie takiego namiotu z dmuchawą ciepłego powietrza do środka. Spałem kiedyś w takim, przyznam szczerze, że taka dmuchawa tak daje, że w takim namiocie było by z pewnością cieplej niż w schronisku...

Myśle, ze nie było by to tanie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będziemy zabierać swoje namioty. Ja wolałbym w namiocie niż w schronisku myślę ze taniej by wyszło. A co do zimna myślę ze dało by się wytrzymać.

 

Ja w sumie mam śpiwór w którym w namiocie spałem przy -6 i było ok. Ale bez takowego... w zeszłym roku mimo bardzo ciepłych dni (bywało pod 20 stopni w Słońcu) w nocy było ok. "0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo czekam/czekamy na listę :Salut:

pozdrawiam

A po co Ci lista?

Są praktycznie wszyscy i parę osób nowych ;)

Osób 104 ;)

Listę umieszczę po większej ilości wpłat. Wówczas taka lista będzie wiążąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.

 

Ja już sobie zaklepałem miejsce, ale jest pewne prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna będzie chciała jechać ze mną. To czy będzie mogła jechac czy nie pewnie wyklaruje się nie wcześniej niz dwa dni przed zlotem.

I pomysł jest taki, że ja jej odstępuje miejsce w łóżku, sam śpie w samochodzie ale za to dokupuje jedzonko dla drugiej osoby już na miejscu...co by jedno z nas nie głodowało...

 

Jest taka opcja ?

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.

 

Ja już sobie zaklepałem miejsce, ale jest pewne prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna będzie chciała jechać ze mną. To czy będzie mogła jechac czy nie pewnie wyklaruje się nie wcześniej niz dwa dni przed zlotem.

I pomysł jest taki, że ja jej odstępuje miejsce w łóżku, sam śpie w samochodzie ale za to dokupuje jedzonko dla drugiej osoby już na miejscu...co by jedno z nas nie głodowało...

 

Jest taka opcja ?

W samochodzie zmarzniesz a ja jako organizator odpowiadam za uczestników więc nie mogę na to pozwolić.

Ty śpij w łóżeczku a panna przyjdzie do mojego łóżeczka :lol: i nawet ją nakarmię co by nie głodowała. Spoko, możesz na mnie liczyć :Beer:

Jak będziesz wiedział na 100% czy może jechać to będziemy sie martwić.

Wszystko jest możliwe, kwestia dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.

 

Ja już sobie zaklepałem miejsce, ale jest pewne prawdopodobieństwo, że moja dziewczyna będzie chciała jechać ze mną. To czy będzie mogła jechac czy nie pewnie wyklaruje się nie wcześniej niz dwa dni przed zlotem.

I pomysł jest taki, że ja jej odstępuje miejsce w łóżku, sam śpie w samochodzie ale za to dokupuje jedzonko dla drugiej osoby już na miejscu...co by jedno z nas nie głodowało...

 

Jest taka opcja ?

 

 

Nie no ty to jesteś gentelmen :Salut: , po ślubie to zamawiaj tylko jedno łóżko i dwa jedzonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie zmarzniesz a ja jako organizator odpowiadam za uczestników więc nie mogę na to pozwolić.

Ty śpij w łóżeczku a panna przyjdzie do mojego łóżeczka :lol: i nawet ją nakarmię co by nie głodowała. Spoko, możesz na mnie liczyć :Beer:

Jak będziesz wiedział na 100% czy może jechać to będziemy sie martwić.

Wszystko jest możliwe, kwestia dogadania.

Nie no ty to jesteś gentelmen :Salut: , po ślubie to zamawiaj tylko jedno łóżko i dwa jedzonka :D

Chopaki.... syberyjskie mrozy w namiocie wytrzymałem, to i w bieszczadach w kwietniu w samochodzie dam rade.... luz majonez.... przytule się do edka i założe sobie grzałki od telepa na uszy.... poza tym sądząc po aktualnej pogodzie to w kwietniu bedzie ze 30 stopni w cieniu...

 

dzieki za info i troskę... :P

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci lista?

Są praktycznie wszyscy i parę osób nowych ;)

Osób 104 ;)

Listę umieszczę po większej ilości wpłat. Wówczas taka lista będzie wiążąca.

 

 

W takim razie do zobaczenia!

Czy decyduje teraz w jakiś sposób kolejnośc wpłat czy dalej moge poczekać do terminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philis... co Ty się martwisz, Adamo pójdzie przed zlotem do spowiedzi i znowu będzie pogoda..., że łóżko w nocy i tak nie będzie Ci potrzebne. W zeszłym roku kilkunastu z nas odsypiało w dzień. W sumie dziwie się tym co przy takim niebie mogą spać...

W nocy więc dziewczę będzie spało a ty za dnia a wieczorem można razem ;)

Ale noc tylko z niebem ...

 

bieszczady_mleczna_1.jpg

 

Adaś do spowiedzi...

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile by kosztowało np. wynajęcie takiego namiotu z dmuchawą ciepłego powietrza do środka. Spałem kiedyś w takim, przyznam szczerze, że taka dmuchawa tak daje, że w takim namiocie było by z pewnością cieplej niż w schronisku...

 

Ok. 240pln za dobę - sam namiot, bez dmuchaw i wnikania jak to przetransportować

... i kto będzie dmuchał

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci lista?

Są praktycznie wszyscy i parę osób nowych ;)

Osób 104 ;)

Listę umieszczę po większej ilości wpłat. Wówczas taka lista będzie wiążąca.

 

No cóż, zarezerwowałem dwa miejsca i jestem na liście rezerwowej jak to napisałeś Adamo:) I mam pytanie, co to znaczy, że lista po ukazaniu się na forum będzie wiążąca? Gdyż z tego co widze kombinuje się teraz gdzie umieścić ludzi z listy rezerwowej a niektórzy nawet wpadli na pomysł z namiotami. Nie jestem do końca pewien czy pojade, zobacze jak będzie u mnie z transportem no i z tymi bagazami bo moze ja tez cos wykombinuje z tym namiotem... Czyli osoby z listy rezerwowej będą mogły zrezygnować praktycznie w każdej chwili tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.