Skocz do zawartości

Bieszczady 2008!!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się na ten zlot nie tylko ze względu na starych i nowych znajomych których spotkam pod mam nadzieję czarnym jak smoła niebem, ale i dlatego że Marvaz specjalnie przyleci z Londynu na zlocik i znów sobie razem połupiemy... :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zarezerwowałem dwa miejsca i jestem na liście rezerwowej jak to napisałeś Adamo:) I mam pytanie, co to znaczy, że lista po ukazaniu się na forum będzie wiążąca? Gdyż z tego co widze kombinuje się teraz gdzie umieścić ludzi z listy rezerwowej a niektórzy nawet wpadli na pomysł z namiotami. Nie jestem do końca pewien czy pojade, zobacze jak będzie u mnie z transportem no i z tymi bagazami bo moze ja tez cos wykombinuje z tym namiotem... Czyli osoby z listy rezerwowej będą mogły zrezygnować praktycznie w każdej chwili tak?

Lista wiążąca to osoby które wpłaciły.

Za kilka dni umieszczę listę osób które się zgłosiły na zlot.

Zrezygnować może w zasadzie każdy kto nie zapłacił.

Dlatego warunkiem uczestnictwa jest przedpłata na konto ale nie dotyczy to na razie osób które są na liście rezerwowej. Muszę znaleźć dodatkowe noclegi. A na nocleg pod namiotem jest trochę za zimno, no chyba ze zrobi się ciepła wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łąka pod namioty w Roztokach ciągnie się aż pod strażnice graniczną :) Ale pamiętajcie że to początek kwietnia i może być zimno . Nie zapomnijcie o ciepłych ciuchach i butach na futerku . Kto chce spać w namiocie to najlepiej niech zabierze małą butlę gazową z palnikiem . Można szybko nagrzać i koniecznie później wyłączyć !!! Choć w tym roku praktycznie zimy nie było pamiętajcie że to Bieszczady B)

Biesczady_pogoda_gwarantowana.jpg

Bieszczady__pogoda_gwarantowana.jpg

Bieszczady__pogoda_gwarantowana_II.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozmawiałem dzis.... :unsure: .hmmmmm tzn wczoraj z Emilem z Roztok. Okazuje się ze na nasz zlot wykańczają dodatkowe 3 pokoje a co za tym idzie , więcej będzie nas w schronisku.

I tak, w schronisku mamy 60 łóżek i około 10 materacy, czyli 70 osób może spać w schronisku.

W Dybasiówce 27 i może jeszcze ze 3 osoby by sie zmieściły dodatkowo i mamy 100 osób. :helo:

W poniedziałek będę miał info na temat dodatkowych noclegów w Lisznej.

Czyli jest szansa na MEGA zlot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozmawiałem dzis.... :unsure: .hmmmmm tzn wczoraj z Emilem z Roztok. Okazuje się ze na nasz zlot wykańczają dodatkowe 3 pokoje a co za tym idzie , więcej będzie nas w schronisku.

I tak, w schronisku mamy 60 łóżek i około 10 materacy, czyli 70 osób może spać w schronisku.

W Dybasiówce 27 i może jeszcze ze 3 osoby by sie zmieściły dodatkowo i mamy 100 osób. :helo:

W poniedziałek będę miał info na temat dodatkowych noclegów w Lisznej.

Czyli jest szansa na MEGA zlot!

 

Masakrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego masakrycznie Pawełku ? może być przcież romantycznie w tak zacnym i wielkim gronie :D

Jak napewno wiecie właśnie ten rejon Bieszczad jest jednym z najmniej zaśmieconym światłem miejscem w Polsce . Na mapach satelitarnych to widać .

 

Adamo do spowiedzi i pogoda gwarantowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądam mapy i przewodniki turystyczne, to zorganizujemy dzienne wypady w ciekawe miejsca dla chętnych i...wyspanych :lol: Tak jak to było w Jodłowie. Myślę, że nieprzespane nocki nie przeszkodzą w dziennych wyprawach. Paweł, jesteś przewodnikiem na Solinę na skróty :ha: Chyba pamiętasz :D

Bieszczady.jpg

Bieszczady1.jpg

Bieszczady2.jpg

zlot_roztoki_db_23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.