Skocz do zawartości

Bieszczady 2008!!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do organizatorów:

Czy jest już przygotowany już jakiś "rozkład jazdy" dla zlotu? Co będzie się działo w kolejne dni i kiedy tak naprawdę oficjalnie rozpoczynamy i kończymy zlot?

Pytam się ponieważ będę mógł wyjechać najwcześniej w czwartek wieczorem czyli będę dopiero w piątek i chciałbym wiedzieć co mnie ominie :unsure:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze z tego co zdażyłem dowiedzieć się to ... ominie Cię najlepsza pierwsza noc obserwacyjna.

Po drugie zapewne oczepiny, otrzęsiny ,rzucanie wianka (naglera?) zjazd po śniegu w 60tce i takie tam.

 

ps.

Ale jak bedziesz w piatek może coś z atrakcji jeszcze zostanie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do organizatorów:

Czy jest już przygotowany już jakiś "rozkład jazdy" dla zlotu? Co będzie się działo w kolejne dni i kiedy tak naprawdę oficjalnie rozpoczynamy i kończymy zlot?

Pytam się ponieważ będę mógł wyjechać najwcześniej w czwartek wieczorem czyli będę dopiero w piątek i chciałbym wiedzieć co mnie ominie :unsure:

 

Pozdrawiam,

Witam

Wszystkie prelekcje będą w piątek i sobotę.

Czwartek jest dniem raczej przyjazdowym.

Dokładny plan jeszcze opublikuję.

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję wypad w góry (w zależności od warunków) i jakiś wyjazd samochodem w teren. Rabe, wodospad na Hulskim i być może po drodze jaskinie w Nasicznem. Jak będą chętni, wszystko do ustalenia na miejscu. Może inne, ciekawsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy organizatorzy,

 

Znajdzie się jakieś wolny kawałek podłogi dla mnie? Bo właśnie mam szansę na krótkę przerwę w życiorysie na początku kwietnia...

I może jest ktoś z Wrocławia, kto ma ochotę podzielić się kosztami paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam, że jeszcze paręnaście osób nie określiło jaki chcą mieć rozmiar koszulki zlotowej

 

PawełS 2

TomekC 1 S + XL

rkamin 1

Piotr Zych 2 S + L

Tomasz Chowaniec 2

Łukasz Dawiduk 2

Marcin Klepacz 2

Krzysztof G 2

Jazz1973 1 L

Maciej Kiebała 1

Adrian 2

Paweł Lato 3 S + L + XL

 

bardzo proszę o ich podanie, bo w przeciwnym razie, będziecie mieć rozmiar koszulek dobrany losowo lub metodą aproksymacji ;)

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.