Skocz do zawartości

Bieszczady 2008!!!


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

WOW w w tamtym roku było jakieś 80 ludzi i był MEGAzlot. A teraz będzie 100 albo i wiecej, wiec zanosi sie na GIGAzlot hihi ale jazda :banan::banan::banan::banan:

Najbliższe dwa miechy będę żył tylko Bieszczadami z resztą dwa kolejne również :D:D

 

AstroPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie co pisał Adamo :Beer: tylko w godzinach nocnych i nie przy dzieciach . Jak na każdym zlocie prosimy aby nie afiszować się z puszkami piwa . Wódka będzie konfiskowana i wystawiamy na Allegro z nalepką AF :lol:

 

A w Bieszczadach to chyba tylko slawetne wino Bieszczady sie powinno pic.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Jodłowie jak i w Roztokach w ośrodkach są odpowiednie miejsca gdzie można się integrować przy :Beer: ale chcemy żeby nie było to tak że pod każdą ławką w ogrodzie leżą puste puszki albo nie daj boże puste butelki . Ostatni Jodłów pod tym względem to już był pełny "Wersal" więc i teraz niech tak będzie w Bieszczadach . Kto chce sobie po cichu "golnąć" niech to zrobi w swoim pokoju w małym gronie .

Po 23-trzeciej można zejść do "piekiełka" i przyjaźnić się do rana :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądam mapy i przewodniki turystyczne, to zorganizujemy dzienne wypady w ciekawe miejsca dla chętnych i...wyspanych :lol: Tak jak to było w Jodłowie. Myślę, że nieprzespane nocki nie przeszkodzą w dziennych wyprawach. Paweł, jesteś przewodnikiem na Solinę na skróty :ha: Chyba pamiętasz :D

 

Jeśli sobie życzysz to służę moim Bieszczadzkim doświadczeniem... ten raz, "wtedy" to był przypadek ale widzę, że od "wtedy" nikt ze mną nie chce chodzić ni jeździć w Bieszczadach... :oco::Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejne 12 noclegów do dyspozycji w miejscowości Majdan (początek drogi do Roztok G.)

Koszt 190zł

Reasumując

70 miejscw Roztokach G.

27 Dybasiówka +3 (dla rodziny)

12 Majdan

Razem 112 miejsc.

Myślę ze się zmieścimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszku, wracaj do ojczyzny na zlot!

Czekamy.

 

Czy ktoś jeszcze jest chętny przepisać i sie do Dybasiówki ze schroniska bo mam tam strasznie tłoczno.

Apel kieruje do zmotoryzowanych i z rodzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Cry::( Jeszcze pare miesiecy temu napisalbym bede na 100% Niestety zycie sie bardzo zmienia. Zawsze mialem w Bieszczady chyba najblizej niestety teraz musialbym jechac az z Lodzi < teraz tu mieszkam> Nowe miejsce zamieszkania nowa praca wiec nie dam rady przyjechac. Poza tym same wesela mi sie teraz posypaly miedzy innymi 5kwietnia i tydzien poznij :D:D <co oni robia powariowali:D>

Tak czy siak zycze udanej zabawy i przede wszystkim pogody. Moze za rok sie uda lub jeszcze w tym ale na innym zlocie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Cry::( Jeszcze pare miesiecy temu napisalbym bede na 100% Niestety zycie sie bardzo zmienia. Zawsze mialem w Bieszczady chyba najblizej niestety teraz musialbym jechac az z Lodzi < teraz tu mieszkam> Nowe miejsce zamieszkania nowa praca wiec nie dam rady przyjechac. Poza tym same wesela mi sie teraz posypaly miedzy innymi 5kwietnia i tydzien poznij :D:D <co oni robia powariowali:D>

Tak czy siak zycze udanej zabawy i przede wszystkim pogody. Moze za rok sie uda lub jeszcze w tym ale na innym zlocie :Beer:

 

Zdrajca nawet nie zadzwoni... a w Łodzi mnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak z trochę innej beczki: możecie może polecić jakieś fajne miejsce w Bieszczadach z ciemnym niebem na tygodniowy urlop we wrześniu? Mam dwoje małych dzieci (starszy ma 3 lata) i dobrze byłoby jakby był jakiś plac zabaw czy coś w tym rodzaju dla dzieci. Może jakiś płyciutki strumyk? Ostatnio byliśmy w okolicach Czarnego i bardzo nam się podobało, bo było w miarę płasko na rowery, a w góry autem to była chwila. No i kominek w domku mieliśmy ;)

Ostatnio jeździliśmy nad ciepłe morze na urlopy, ale jakoś już zatęskniłem za Bieszczadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos dałby radę zabrać samochodem mnie z dziewczyną

(bagaz-tylko plecaki), najlepiej z okolic Tychów (ew. Kraków)? :rolleyes:

 

 

 

 

pociag podjezdza po 15h podrozy 10 minut po pksie do cisnej, nastepny dopiero 4h później...heh, co zrobić : )

ale bede szukał innych połączeń...

 

 

Podobnie jak stu-kilkudziesieciu uczestników już nie moge sie doczekać : D

 

Pozdr Wszystkich : )

Edytowane przez Mithoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jedzie ktos jeszcze samochodem z Fromborka, na zlot za dwa miesiace?Wyjazd bylby tak miedzy 7 a 8 rano chyba zebym zaspal troche,bo dzien wczesniej,okolo wieczora ma wypasc mi cos niespodziewanego..

Znaczy się, sam jedziesz czy pytasz czy ktoś jedzie? Obydwu opcji nie wykluczam na podłączenie się ;) Ta druga zależy od tego czy będę miał na rejestrację i ubezpieczenie samochodzika, który niedawno nabyłem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to będziemy jechać razem z żoną autem (wyjazd z Olsztyna). Co prawda nie za wielkim autem (Yaris) ale jeszcze nie wiem jaki sprzęt ze sobą zabiorę. Najchętniej zabrałbym wszystko czyli i 8" i ED-ka. Zakładając że biorę cały sprzęt to wejdzie do mnie max 1 osoba (podstawa Dobsona musi jechać na tylnej kanapie).

Hanysiak - zabierasz jakiś sprzęt? Betoniareczkę? :D

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poszukuję transportu z Krakowa. :unsure:

Ostatecznie można nawet pożyczyć samochód, wyjdzie i tak taniej

niż średnie miesięczne utrzymanie własnego samochodu. :)

A najlepiej to nie jechać samemu tylko z kimś, taniej i przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejne 12 noclegów do dyspozycji w miejscowości Majdan (początek drogi do Roztok G.)

Koszt 190zł

Reasumując

70 miejscw Roztokach G.

27 Dybasiówka +3 (dla rodziny)

12 Majdan

Razem 112 miejsc.

Myślę ze się zmieścimy.

 

Czyli ten Majdan to już pewniak? Kiedy Adamie zamieścisz liste kto, gdzie, z kim? :D Nie wiem czy mam już płacić za to miejsce w Majdanie? :)

 

Pozdro

Edytowane przez wolforzech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak z trochę innej beczki: możecie może polecić jakieś fajne miejsce w Bieszczadach z ciemnym niebem na tygodniowy urlop we wrześniu?

 

Fajny ośrodek jest w Zatwarnicy http://www.bieszczady.net.pl/zatwarnica/index.html - byłem tam w zeszłym roku na weekend - jest bardzo spokojnie, w okolicy jest dużo tras rowerowych, w tym w dolinie Sanu - w miarę płaskie. Dla małych dzieci atrakcji niewiele, ale jest fajny wodospad ze 2km od ośrodka.

 

Dla dzieci lepszy chyba byłby ośrodek w Bystrem: http://www.orwbystre.com/index.html - tam byłem tylko przejazdem, ale są też w miarę łatwe trasy rowerowe; dojazd lepszy a okolice dosyć dzikie i bezludne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapodaje listę osób które wysłały do mnie zgłoszenia.

Osoby te orientacyjnie podzieliłem na 3 grupy.

1 Schronisko

2 Dybasiówka

3 Majdan i Cisna.

 

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia to proszę pisać.

Pierwsza grupa myślę że nie ulegnie wielkiej zmianie, zaś druga jeszcze może.

Trzecia grupa została zakwalifikowana i będzie podzielona na Majdan i Cisną.

Odległość Majdanu i Cisnej jest niewielka ok 2km.

Jeśli są chętni przepisać się z Roztok niżej to bardzo proszę bo ciężko będzie.

Koszt noclegów w Majdanie wynosi także 190zł, Cisną podam wkrótce.

 

Roztoki Górne

Krzysztof Zbroszczyk KrzysztofZ

Adamo Tamara Asia

Jerzy Świeboda

Maciej Zaporowski

Gabryiela Janczura

M.Derejski, K. Zawierzchowska

Jarosław Pawelec

Wiesław Krajewski

Filip Sobstel Philips

Marcin Matusiński

Bartosz Solarz Bartolini

Piotr Lamparski Lampka

Marcin Paciorek Marcin P

Paweł Stokłosa PawełS

Paweł Lato

Piotr Łojek PiotrekL

Jacek Ścipień JacekS

Łukasz Jachowicz J.Stankiewicz

Dariusz Smoląg

Sumas +R65+Karolina, Martyna

Piotr Zasłona, Basia

Jesion, Dorota

Oskar, Monika

Zayzik, Wiesia

Rysiek, Basia

Bobak Darek, Aneta, Maja

Paweł Maksym

Mateusz Chmielewski M*C+H

Bubniak Bogumił Bodi

Piotr Okoński Okon

Robert Suszyński ciwe

Rafał Kosturek Ralf

Tomasz Grochalski Master

Paweł Koczan bas.sic

Wiesław Kobyliński

Dave

Witkowscy

Przemas i Czarek

Tomasz Ćwiklak TomekC

Tomasz Hajdasz Techa

Misza

Monika i Piotr Brych

Pablito

 

Razem 72 osoby

 

Dybasiówka

M Zduniak

Janusz Kosmowski

Marcin Wardak

Jacek Paduszyński jacapa

Piotr Sadowski

Hamster Hamster

Radosław Kamiński rkamin

Motey

Marvaz + Emde

Papatki

Jurek Pogorzelski Eeri

Piotr Zych i Ewa C Zysix

Siergiej, Emilia, Michał, kolega

Jacek Pala

M Orzech

Agnieszka Nowak

 

Razem 30 osób

 

Majdan i Cisna

Michał Wielek Michu

Grzesiek Marzec Grzesiek XD

Maciej Michalunio Hanysiak

Roman Kaczmar

Tomasz Chowaniec

Łukasz Drożdzowski, Łukasz Dawiduk,

Łukasz Nawotczyński i Marcin Klepacz

Daniel Łukasik danieluk

Krzysztof Galka Krzysztof G

Aneta Zbróińska Jazz1972

Jacek Jenek mikrobiolog

Maciej Kiebała

Grzegorz T i Adrian T Nemo

 

Razem 21 osób

 

Wszystkich uczestników: 123 osoby!

 

Jeśli ktoś pisał do mnie i nie ma go na liście to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.