Skocz do zawartości

Obiektyw 50-70mm


gemini71

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: Poszukuję soczewki o średnicy 50-70 mm,o ogniskowej 250-400mm;achromat, z warstwą MC.w stanie optyki b.dobrym.Może pochodzić np z uszkodzonej,niekompletnej lornetki.mile widziana oprawa..w cenie do ok.40 PLN+ koszt przesyłki... :rolleyes: oferty również na GG 12233604.Dzieki i pozdrawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro albo na ibeju kupić polecam monokular Berkut albo inny. Stawiaj na jakoś obrazu, czasem zdarzają sie lornetki PZO za czasów PRL "za grosze" np za 50zł uszkodzona ale z dobrymi szkłami, odkręcasz w takim układzie nakrętkę trzymająca obiektyw w celi..................

 

Moja rada z doświadczenia nad projektami takiego typu: Naprawdę szkoda wysiłku i pracy nad celami itp. pod marnej klasy obiektyw z chińskich tanich lornet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego chcesz zrobić obudowę i w jaki sposób?

Mam w swoich zbiorach.wiele różnych rur,rureczek...począwszy od duraluminium ,stalowe cienkościenne skończywszy na PCV.. mam nadzieje że coś dopasuję i dopieszczę do swoich potrzeb...marzy mi się też podświetlany krzyżyk albo coś podobnego..ale z tym nie będzie problemu.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.