Skocz do zawartości

Bresser SkyLux 70/700


enkoder

Rekomendowane odpowiedzi

Bresser SkyLux 70/700, bardzo mało używany, zaraz potem kupiłem Celestrona 114/900, a ten mi już leży. Teleskop jest prawie nowy, kupiłem go w Lidlu w sylwestra 2007 :).

W komplecie jest wszystko jak ze sklepu. Statyw (STALOWE NOGI!!!) z montażem paralaktycznym AstroView, kątówka, szukacz okulary Kellner K20, K12 i K4 i oryginalny karton. Soczewki odwracającej już nie mam, dawała taki kichowaty obraz, że przerobiłem ją na tulejkę do kamery.

 

Cena 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bresser SkyLux 70/700, bardzo mało używany, zaraz potem kupiłem Celestrona 114/900, a ten mi już leży. Teleskop jest prawie nowy, kupiłem go w Lidlu w sylwestra 2007 :).

W komplecie jest wszystko jak ze sklepu. Statyw (STALOWE NOGI!!!) z montażem paralaktycznym AstroView, kątówka, szukacz okulary Kellner K20, K12 i K4 i oryginalny karton. Soczewki odwracającej już nie mam, dawała taki kichowaty obraz, że przerobiłem ją na tulejkę do kamery.

 

Cena 350zł

 

Jak przyjdzie Ci do głowy rozbijać zestaw, to pierwszy rezerwuję tubę z kątówką, obejmami, szukaczem. I niech tam, mogę nawet przygarnąć te Kellnery - przydadzą się na kieliszki ;-). Słowem jestem chętny na wszystko poza montem (oczywiście pozostaje jeszcze kwestia ceny).

 

Jakby co, to pisz na prv.

 

Pozdro,

karpies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucam trzy fotki.

 

Dodam jeszcze, że montaż ma niezłe luzy, jak to w SkyLuxach, trzeba się trochę pobawić, ja nie mam już do tego zdrowia :szczerbaty:

 

Cenę przy okazji obniżam do 250zł

 

[Widok szukacza i wyciągu]

[Odrośnik wyczerniony przeze mnie]

[Montaż w całej okazałości]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.