Skocz do zawartości

14.02.2008


Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem? W Walentynki walić na wał? Toż to się może w sądzie skończyć.

Są granice zdrowego rozsądku i po 19 latach małżeństwa chyba nie mam ochoty ich przekraczać. :szczerbaty:

PS. Ale mogę robić z Tobą zdjęcia - prześlij mi obraz na komórkę prosto do sypialni i będzie prawie tak, jakbym sam robił. :ha:

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem? W Walentynki walić na wał? Toż to się może w sądzie skończyć.

Są granice zdrowego rozsądku i po 19 latach małżeństwa chyba nie mam ochoty ich przekraczać. :szczerbaty:

PS. Ale mogę robić z Tobą zdjęcia - prześlij mi obraz na komórkę prosto do sypialni i będzie prawie tak, jakbym sam robił. :ha:

 

A Żony są tak niechętne żeby na Walentynki isc niebo oglądać? A nóż jakieś seruszko sie trafi na niebie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Żony są tak niechętne żeby na Walentynki isc niebo oglądać? A nóż jakieś seruszko sie trafi na niebie ;]

Czytaj ze zrozumieniem. :szczerbaty: Tu nie chodzi o romantyczny wieczór pod gwiazdami, ale o cykanie fotek. A to ponoć okrutnie nudne jest.

PS. A poważnie Tadeo, są szanse na pogodę?

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżbity z ICMu powiedzieli

kurde całkowicie zapomniałem o tym święcie głęboko zakorzenionym w polskiej tradycji :ha:

zupełnie jak halołin :ha:

na sat24 też w naszą stronę pomału leci dziurka

cholerka jak nie urok to sraczka albo przemarsz wojsk

jak jest pogoda to życie wymysla 4321437219623716578496537846579642371 powodów żebyś nie mógł pouprawiać pasji :Boink:

 

EDIT

że nie wspomnę o teście nowego akumulatora do zasilacza w teren :o

Edytowane przez Tadeopulous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od trzech godzin chłodzę MTO na balkonie. Niestety okazało się, że młodszy syn ma jutro jakiś test i trzeba z nim przetrenować zadania. Przed chwilą sprawdzałem i już Księżyca nie było widać, teraz coś tam między chmurami wychodzi. Może więc między jednym a drugim łykiem wina coś tam zobaczę z balkonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego że nie wykorzystaliśmy dzisiejszej pogody - poproszę o cudowną pogodę na niedzielę :Beer:

Mów za siebie. Ja w końcu wylądowałem na balkonie z cudownym Księżycem sam na sam. Było nie było, Księżyc w wielu językach jest rodzaju żeńskiego. Gdyby nie LP byłaby randka w ciemno. :szczerbaty:

Przezroczystość powietrza była cudowna, gorzej niestety z balkonowym seeingiem. Ale i tak była to uczta dla oka.

 

Niestety na niedzielę prognozy dla Torunia są złe.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.