Skocz do zawartości

Konkurs przypomnienie !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj omało nie urwało mi się koło w rowerku jak przy 55 km/h złapałem gume...  8)

 

 

no niestety choroba + opóźnienia w pracy + nowe wdrożenia w firmie + ... + .... + itp. = zmniejszenie realnego czasu jaki mogę poświęcić na sieć :(

 

 

pzdr. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kapciem to mnie dopiero przestraszyłeś! Teraz to będę się bał zjeżdżać z górki...

 

Też maiłem poważny problem na bajku, przy niemałej prędkości, kiedyś jadąc romecikiem spadł mi łańcuch przy przerzucaniu przerzutki i się zablokował między zębatką a tylnym widelcem (chyba nie tak to się nazywa) - oczywiście pedały stanęły w miejscu, a ja prawie zleciałem z roweru...

 

- - -

 

A co do konkursu to jak to będzie? - rozumiem, że nastąpiła zmiana zasad. Michał, napisz tylko na stronie konkursowej kiedy będzie nowa edycja (za miesiąc? dwa?) i będzie wszystko jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pecha ! Mi sie kiedyś skończył łańcuch jak jechałem to dopiero była tragedia....

 

 

;)

 

dla informacji dodam że Okonek kupiłe właśnie piękny rowerek stąd ta tematyka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rower lepszy jest niż teleskop... jak na dworze leje to na rowerze można jakoś jeździć, a przez teleskop można co najwyrzej sąsiadki podglądać, jak się dokręci pierścień "makro" (makro - tj. do odległości około 500m, hehe)

 

Bartosz, pod kreską jest dokładnie 33.39 % - możesz sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udzielam odpowiedzi za Tomka: jest to swój człowiek (tzn. bardziej Twój niż mój) bo to Poznaniak !

 

...ale biorąc pod uwagę raczej niewielką odległość (Poznań - Leszno) to jesteśmy wszyscy równe poznańskie pyry.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Togal wrote:

 

"(bo mój na poczcie w Poznaniu nadany)"

 

że tak z pewną nieśmiałością zapytam to ty jesteś z Poznania?

 

No nie całkiem. Ale do Starego Miasta mam 6300 m.

A stacjonuję mniej więcej tu: 52.4500° N, 16.9830° E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Togal wrote:

 

"A stacjonuję mniej więcej tu: 52.4500° N, 16.9830° E "

 

To mniej więcej ukrywałeś się w Koziegłowach:-), a może byś tak z nami kiedyś do puszczy wyskoczył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mniej więcej ukrywałeś się w Koziegłowach:-), a może byś tak z nami kiedyś do puszczy wyskoczył ?

 

Dzięki Mirek. Czuję się zaproszony. Myślę, że kiedyś uda mi się dołączyć do Was nie tylko wirtualnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.