Jump to content
Sign in to follow this  
Mariuszos

WIELKA WIOSENNA WYPRZEDAŻ SPRZĘTU! NIE PRZEGAP!

Recommended Posts

Witam!

Wyprzedaję sprzęt którego nie używam już od 4 lat i szkoda, żeby się marnował. Sprzęt zadbany, część praktycznie nieużywana:

1. Teleskop TAL 100 RMS na montażu TAL z napędem w jednej osi – stan idealny, pełen komplet, pudełko! CENA: 1500zł do negocjacji

2. Okular Celestron X-cel 10mm 1,25cala – stan idealny, jak nowy, w pudełku CENA: 170zł.

3. Okular TAL Super Plossl 25mm 1,25cala – stan idealny CENA: 120zł.

4. Kamera CCD Philips vesta, przerobiona na długie czasy naswietlania + sterowniki+kable+redukcja 1,25cala z gwintem filtrowym CENA: 200zł.

5. Filtr księżycowy szary wkręcany do okularu 1,25cala- jak nowy! CENA: 30zł.

6. Krzyżyk celownika wkręcany do okularu 1,25cala (np. do oferowanego wyżej okularu Plossl 25mm)- nieużywany! CENA: 30zł.

7. Złączka projekcyjna okularowa SOLIGOR-camera adapter. 1,25" / T2 z gwintem filtrowym 1,25". 
Ta złączka umożliwia projekcję okularową za pomocą okularów 1,25" o średnicy korpusu do 38mm.
Nadaje się do aparatów lustrzanych i kompaktowych z odpowiednią redukcją filtrową. CENA: 50zł.

8. Redukcja M42 – 1,25cala dzieki ktorej mozna zamienic np. MTO w teleskop. CENA: 25zł.

9. Redukcja M42/T2 do podlaczenia camera adaptera do obiektywów z mocowaniem M42. CENA: 20zł.

CENY W WIĘKSZOŚCI DO NEGOCJACJI. CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE!

ZAPRASZAM!

8. Redukcja M42 – 1,25cala dzieki ktorej mozna zamienic np. MTO w teleskop. CENA: 25zł.

Chętnie kupię jeżeli jeszcze jest. :-]

punkty 3, 6, 7, 8, 9 - SPRZEDANE! :)

Edited by Mariuszos

UWAGA, UWAGA!

Na nowych właścicieli czekają jeszcze tylko:

1. Wspaniały teleskop TAL 100 RSM - refraktor achromatyczny 100mm+montaż+drewniany statyw+szukacz+wyciąg 2cale z przejściówkami, kątówką, gwintem M42, napędem elektrycznym w jednej osi!!! W idealnym stanie. Wystarczy rozstawić i delektować się doskonałą optyką tego teleskopu! CENA: 1500zł SUPER OKAZJA!!!

2. Okular Celestron X-cel 10mm 1,25cala – stan idealny, jak nowy, w pudełku CENA: 170zł. Jesli kupisz teleskop dostaniesz ten okular za stówkę :) - nigdzie nie kupisz go w takiej cenie a okular to praktycznie NÓWKA!

3. Filtr księżycowy szary wkręcany do okularu 1,25cala- jak nowy! CENA: 30zł

post-812-1211026350_thumb.jpg post-812-1211026377_thumb.jpgpost-812-1211026416_thumb.jpg

proszę o rezerwację kamerki do jutra :Beer:

Jeśli kamerka nie pójdzie, to ja się zapisuję do kolejki po nią :)

Łukasz

Jeśli kamerka nie pójdzie, to ja się zapisuję do kolejki po nią :)

Łukasz

Kamerka sprzedana :Salut:

PROMOCJA!!!

TYLKO DO CZWARTKU 22 MAJA TELESKOP DOSTANIESZ ZA 1400zł + GRATIS WARTOSCIOWA NIESPODZIANKA!

O JAKOŚCI TEGO SPRZĘTU CHYBA NIE TRZEBA NIKOMU OPOWIADAĆ!

TAKA OKAZJA JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY!

UWAGA!

Ostatnie słowo i ostatnia szansa - TELESKOP TAL 100 RSM za jedyne 1299zł .

TAKA OKAZJA JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY!

Mariusz

UWAGA!

Jesli nie pojdzie wystawiam na allegro. Ale szkoda by było... Nowa cena za teleskop TAL 100 RSM to jedyne 1100zł.

Mariusz

3. Filtr księżycowy szary wkręcany do okularu 1,25cala- jak nowy! CENA: 30zł

Ta oferta jest jeszcze aktualna?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Insight Investment Astrophotographer of the Year 2020 – mój mały-wielki sukces :)
      Jestem raczej osobą która nie lubi się chwalić i przechwalać… ale tym razem jest to wydarzenie dla mnie tak ważne, że postanowiłem podzielić się z Wami tą niezwykle radosną dla mnie wiadomością.

Moja praca zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Planety, komety i asteroidy” podczas tegorocznego konkursu Insight Investment Astronomy Photographer of the Year 2020.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 81 replies
    • Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
      Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
      6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 30 replies
    • Własny guider? Ależ to bardzo proste !
      "Guider? Ależ to bardzo proste". Co to jest guider to raczej większość z nas wie. Jak dobrać jego parametry do posiadanego setupu - uuuuu... tu już gorzej. Nie wdając się w rozważania naukowe chcę Wam dziś zaproponować prosty i świetnie działający guider dla setupów głównych o skali obrazu 1.5 arcsec/piksel i mniejszej, czyli od 1.5 do nieskończoności ( wiadomość dla Taysona).
        • Love
        • Like
      • 44 replies
    • Montaż "Wirus 2020"
      A właściwie montażyk. Ponieważ mam od niedawna drukarkę 3D zająłem się analizą projektu podlinkowanego przez Gayosa w temacie o wydrukach 3D.
        • Love
        • Like
      • 123 replies
    • Astropolis w czasie pandemii - informacje o reklamie
      Nie chcę w tym miejsc rozwodzić się na temat aktualnej sytuacji epidemicznej (słyszymy to wszędzie z dużą intensywnością) więc przejdę od razu do rzeczy. Wielu członkom naszej społeczności wirus skomplikuje życie w sferze ekonomicznej i ten post chciałbym dedykować dla nich (dla nas?).
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 17 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.