Skocz do zawartości

EURO 2008 - "EURO-GOL 2008"


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 9 MECZACH (po meczu Czechy - Portugalia)

 

1. Tomi - 16

 

2. RB - 15

 

3. Anka_U - 14

 

4. Czosnek - 13

4. Jacek Kempanowski - 13

4. kuba mar - 13

4. OnTrak - 13

4. Pjekosz - 13

4. Szpaku - 13

 

10.Kula - 12

10.Pc-et - 12

10.siucik - 12

10.walczakos - 12

 

14.hiui - 11

 

15.simarik - 10

 

16.bolid25 - 9

16.Coen - 9

16.Gavłow - 9

16.koniu89 - 9

16.Przemysław93 - 9

 

21.KamileX - 8

21.Luke7 - 8

21.Michał Sz - 8

 

24.Ayla - 7

24.nixon - 7

 

26.AnA - 6

26.AstroLamka - 6

26.Hermes - 6

26. Jontek - 6

26.moreq - 6

 

31.Matias - 4

 

32.Charon X - 3

32.Perla - 3

32.Pieprzyk - 3

32.tomek_0603 - 3

 

36.krystian koza - 1

 

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 10 MECZACH (po meczu Szwajcaria - Turcja)

 

Po korekcie.

 

1. Tomi - 18

 

2. Pjekosz - 17

 

3. RB - 16

 

4. Kula - 15

 

5. Anka_U - 14

5. Czosnek - 14

5. kuba mar - 14

5. OnTrak - 14

 

9. hiui - 13

9. Jacek Kempanowski - 13

9. simarik - 13

9. siucik - 13

9. Szpaku - 13

 

14.Gavłow - 12

14.Pc-et - 12

14. walczakos - 12

 

17.Luke7 - 11

 

18.bolid25 - 10

18.Coen - 10

18.koniu89 - 10

18.Michał Sz - 10

 

22.Przemysław93 - 9

 

23.KamileX - 8

23.nixon - 8

 

25.Ayla - 7

 

26.AnA - 6

26.AstroLamka - 6

26.Hermes - 6

26.Jontek - 6

26.moreq - 6

 

31.Matias - 5

 

32.Charon X - 4

 

32.Perla - 3

32.Pieprzyk - 3

32.tomek_0603 - 3

 

36.krystian koza - 1

 

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 11 MECZACH (po meczu Chorwacja - Niemcy)

 

 

1. Tomi - 19

 

2. Pjekosz - 18

 

3. OnTrak - 17

3. simarik - 17

 

5. RB - 16

5. Kula - 16

5. siucik - 16

 

8. Anka_U - 14

8. Czosnek - 14

8. hiui - 14

8. kuba mar - 14

8. Szpaku - 14

 

13.Jacek Kempanowski - 13

13.Pc-et - 13

13. walczakos - 13

 

16.Gavłow - 12

 

17.Luke7 - 11

17.Michał Sz - 11

 

19.bolid25 - 10

19.Coen - 10

19.koniu89 - 10

19.Przemysław93 - 10

 

23.KamileX - 9

 

24.Matias - 8

24.nixon - 8

 

26.Ayla - 7

26.AnA - 7

 

28.AstroLamka - 6

28.Hermes - 6

28.Jontek - 6

28.moreq - 6

 

32.Charon X - 4

 

32.Perla - 3

32.Pieprzyk - 3

32.tomek_0603 - 3

 

36.krystian koza - 1

 

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie:

- nasi są słabsi od Chorwatów i Niemców;

- wczoraj fatalna pierwsza połowa i nie zmienia tego faktu ani to, że świetnie bronił Boruc, ani to, że strzeliliśmy gola (ze spalonego);

- jak dla mnie wynik sprawiedliwy, pierwsza połowa dla nich, druga dla nas;

- większą część drugiej połowy przeważaliśmy i kardynalnym błędem było "odpuszczenie" pod koniec i cofnięcie się do obrony; w konsekwencji zmiast 2:0 zrobiło się 1:1; kilka minut przed końcem mieliśmy rzut rożny, nasi zamiast podejść pod pole karne zostali w obronie, w polu karnym był jeden Polak, drugi obok(!), a powinno być 5-6. Najlepszą obroną jest atak;

- karny bardzo kontrowersyjny; sędzia chyba chciał wyrównać rachunki za pierwszą połowę.

 

Szkoda, że Polacy najprawdopodobniej nie zagrają dalej. Ale po pierwszych dwóch meczach na tę grę nie zasłużyli. Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam Robert. Ale w całej tej historii jest też "promyk nadziei". Otóż gdyby wygrali, byłby to wielki sukces... jaśnie nam panujęcego Michała Listkiewicza i całego PZPR... przepraszam - PZPN. A tak przynajmniej te patałachy nie mają kolejnego pretekstu do blokowania reform.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sędzia chyba chciał wyrównać rachunki za pierwszą połowę.

Sędzia chyba nie wiedział do końca co tu robi i po co tu jest.... wyrównać rachunki? A kto sędziował w pierwszej części meczu? Mnie jakoś tak się wydaje, że chyba ten sam ... "włeb"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazimierz Górski mawiał "Niewykorzystane sytuacje się mszczą". Niestety mecz Austria - Polska jest najlepszym tego dowodem. Tak dla Polaków, jak i dla Austriaków. W nowoczesnym futbolu nie można grać na "utrzymanie wyniku", bo źle może się to dla nich skończyć. Wiele drużyn boleśnie się o tym przekonało.

 

Jeśli chodzi o ocenę sędziego, to uważam, że sytuacja go przerosła. Gwizdał tak, jak gwizdał. Mam tylko nadzieję, że UEFA wyciągnie z tego doświadczenia odpowiednie wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ocenę sędziego, to uważam, że sytuacja go przerosła. Gwizdał tak, jak gwizdał. Mam tylko nadzieję, że UEFA wyciągnie z tego doświadczenia odpowiednie wnioski.

 

Benedykt, jeśli oglądałeś cały mecz to trochę dziwi mnie twoja opinia - sędzia gwizdał ewidentnie pod Austriaków.

Kilkukrotnie jego decyzje były skandaliczne, zwłaszcza w ostatnich 30 min. meczu kiedy parę razy podyktował wątpliwe rzuty wolne w okolicy pola karnego - dla mnie sędziowanie było ''drukowane'', i jestem o tym całkowicie przekonany. Podkreśle jeszcze, że to był pierwszy taki przypadek na tych mistrzostwach, oglądałem do tej pory wszystkie mecze i sędziowie gwizdali obiektywnie, a ich jednostkowe błędy były niezamierzone.

 

Dla UEFA to wielki wstyd, ''drukowanie'' meczu na takiej imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 - 18:00 - WŁOCHY - RUMUNIA - 1:0 (1:0) Toni

13 - 20:45 - HOLANDIA - FRANCJA - 1:0 (0:0) van Nistelrooy

 

14 - 18:00 - SZWECJA - HISZPANIA - 2:2 (1:2) Villa

14 - 20:45 - GRECJA - ROSJA - 2:1 (1:0) Charisteas

 

15 - 20:45 - SZWAJCARIA - PORTUGALIA - 0:3 (0:2) C. Ronaldo

15 - 20:45 - TURCJA - CZECHY - 0:1 (0:0) Plasil

 

16 - 20:45 - POLSKA - CHORWACJA - 1:2 (0:1) N. Kovac

16 - 20:45 - AUSTRIA - NIEMCY - 0:2 (0:1) Klose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benedykt, jeśli oglądałeś cały mecz to trochę dziwi mnie twoja opinia - sędzia gwizdał ewidentnie pod Austriaków.

Kilkukrotnie jego decyzje były skandaliczne, zwłaszcza w ostatnich 30 min. meczu kiedy parę razy podyktował wątpliwe rzuty wolne w okolicy pola karnego - dla mnie sędziowanie było ''drukowane'', i jestem o tym całkowicie przekonany. Podkreśle jeszcze, że to był pierwszy taki przypadek na tych mistrzostwach, oglądałem do tej pory wszystkie mecze i sędziowie gwizdali obiektywnie, a ich jednostkowe błędy były niezamierzone.

 

Dla UEFA to wielki wstyd, ''drukowanie'' meczu na takiej imprezie

 

W pełni się z tobą zgadzam Moralez... A ten karny :(. Byl niesprawiedliwy, biorąc pod uwagę fakt, co blondasek z Austrii zrobił Lewandowskiemu i drugi Austriak Bąkowi... Tylko wstrzymany rzut.

 

Boruc- gdyby nie on, było by ze 4:0 (nie 4:1 bo nasi by sobie odpuścili pewnie).

Roger- najlepszy gracz na boisku, chociaż i on kilka razy motając się, zgubił piłkę.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik nie ma większego znaczenia bo grali słabo i nawet gdyby wygrali i tak by się nie zakwalifikowali. Jest mało prawdopodobne, że Polacy wygrają z Chowacją.

Był taki żart przed mistrzostwami :

 

Z kim Polacy spotkają sie w drugiej rundzie ?

Z kibicami na Okęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się z wami podzielić moją skromną opinią na temat feralnego arbitra, który sędziował spotkanie Polska - Austria.

 

Przejdę do rzeczy, prosto z mostu.

 

Nie oszukujmy się, Polacy zagrali słabo i zamiast postarać się władować Austriakom drugą bramkę, to odpuścili sobie i woleli się wycofać, myśląc, że już jest po wszystkim. A tu (sorry za wyrażenie) dupa. Po dosyć kontrowersyjnym karnym, oponenci władowali nam remisowego gola.

 

I apropo tego karnego. Może i on był trochę naciągany, że w porównaniu z tym co wyprawiali Austriacy gra powinna być toczona dalej itp. Ale tak się nie stało. Sędzia główny, jako "bóg" na boisku, zrobił to co do niego powinno było należeć. Niektórzy mówią, że pozwalał Austriakom na różne przegięcia. To prawda. Jednak Według UEFA sędziował zgodnie z prawami gry i karny nie złamał przepisów. (IMHO niedługo będzie tak, że kogoś się palcem dotknie to już będzie rzut wolny/karny :rolleyes: )

 

Jednak teraz poruszę cel topic'u. JAKIM prawem, powtarzam JAKIM PRAWEM "kibice" grozili Howard'owi śmiercią czy tym podobnymi rzeczami? Popełnił facet może i błąd, chodzą plotki, że ktoś dał mu w łapę. OK, niech będzie. Ale czy to jest powód, żeby grozić komuś? Dla takiej osoby wystarczającą karą byłoby wycofanie z sędziowania takich spotkań, czy ogólnie wylot z roboty. Ci, co tak pisali/mówili- jestem ciekaw, jakby się czuli, gdyby byli w przekonaniu, że ktoś może nagle na nich z nożem wyskoczyć? Dla mnie byłoby to bardzo "niefajne".

 

Jaka jest wasza opinia na ten temat?

 

Pozdrawiam ;)

 

PS. Sorry za chaos, ale jestem przejęty trochę EURO i śpieszy mi się w ogóle :szczerbaty:

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia chyba nie wiedział do końca co tu robi i po co tu jest.... wyrównać rachunki? A kto sędziował w pierwszej części meczu? Mnie jakoś tak się wydaje, że chyba ten sam ... "włeb"!

 

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że sędzia prawdopodobnie w czasie przerwy został "uświadomiony", że jego ekipa zaliczyła Polakom bramkę strzeloną ze spalonego i w drugiej połowie postarał się o to, aby ten błąd "naprawić". Z tego wszystkiego zrobiły się dwa karygodne błędy i myślę, że sędziujący poniosą jakieś konsekwencje. W końcu to ME.

 

Ja w każdym razie będę czekał na kolejne mecze zespołów grających światową piłkę.

Edytowane przez Robert Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Osobliwa "naprawa" błędu...

hm, nick może byc i męski ale awatar ;)

 

13 - 18:00 - WŁOCHY - RUMUNIA - 2:0 (1:0) Toni

13 - 20:45 - HOLANDIA - FRANCJA - 2:1 (1:0) van Nistelrooy

 

14 - 18:00 - SZWECJA - HISZPANIA - 0:2 (0:0) Villa

14 - 20:45 - GRECJA - ROSJA - 2:1 (1:0) Charisteas

 

15 - 20:45 - SZWAJCARIA - PORTUGALIA - 0:2 (0:1) C. Ronaldo

15 - 20:45 - TURCJA - CZECHY - 1:2 (0:1) Plasil

Edytowane przez Ayla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

 

 

KLASYFIKACJA PO 12 MECZACH (po meczu Austria - Polska :( )

 

 

1. Tomi - 23

 

2. OnTrak - 19

 

3. Kula - 18

3. Pjekosz - 18

3. simarik - 18

 

6. RB - 17

6. siucik - 17

 

8. hiui - 16

8. Szpaku - 16

 

10.Czosnek - 15

10.Pc-et - 15

 

12.Anka_U - 14

12.Gavłow - 14

12.kuba mar - 14

12.walczakos - 14

 

16.Jacek Kempanowski - 13

 

17.Coen - 12

17.Luke7 - 12

17.Michał Sz - 12

17.Przemysław93 - 12

 

21.AnA - 11

21.bolid25 - 11

21.koniu89 - 11

 

24.KamileX - 10

 

25.nixon - 9

 

26.Matias - 8

 

27.Ayla - 7

27.Hermes - 7

 

29.AstroLamka - 6

29.Jontek - 6

29.moreq - 6

 

32.Charon X - 4

 

33.Perla - 3

33.Pieprzyk - 3

33.tomek_0603 - 3

 

36.krystian koza - 1

 

37.astrodamian27 - 0

 

Proszę sprawdzić swoją punktację. W przypadku gdybym popełnił błąd proszę o informację na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.