Skocz do zawartości

Kabel Pierro Astro do EQ6/HEQ5


philips

Rekomendowane odpowiedzi

Już miałem kupować EQ6 kiedy trafiła mi sie niezła okazja na inny montaż... ale juz zdąrzyłem kupić kabel do obsługi EQMODa z Pierro astro dla EQ6. Tak więc mam do sprzedania kabel od Pierro Astro, na USB.

O wygodzie tego kabla łatwo przekonać się dość sybko - guiding i GOTO z CDC w jednym i do tego żadnych problemów z przejściówkami z COM na USB - kabel już jest na USB !

 

Właściwie kabla jeszcze nie mam bo dopiero do mnie jedzie, ale juz wiem że nie bedzie mi potrzebny.

Tak więc już można składać zamówienie u mnie - pewnie w ciągu tygodnia powinien być u mnie i natychmiast wysyłam

 

Ponieważ już kiedyś miałem ten kabel z myślą obsługi za pomocą niego HEQ5 (sam kabel już dawno temu sprzedałem ) wiec z poprzedniego zakupu pozostała mi przejściówka z wejścia EQ6 na wejscie HEQ5.

 

DO SPRZEDANIA:

- kabel Pierro-Astro USB do EQ6 - 190zł

- kabel do połaczenia powyższego kabla z HEQ5 - 20zł

 

W zestawie oba kable ( potrzebne jeśli ktoś ma HEQ5 ) - 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie z tym do HEQ5 to trochę głupio, bo jak juz kupować to oba naraz.... a tak sam to po co ?

Zresztą z tym kablem to jest niezłe oszukaństwo, bo swoje kosztuje na stronie Pierro-Astro a tak naprawdę to jest to kawałek kabla RJ-45( sieciowego ) z wtyczką od RS232 ( COM )... tyle... se można to samemu zrobić za 3zł.... tyle że ten jest ładne zarobiony i "firmowy" ....

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.