Skocz do zawartości

[S] EQ3 z napędami w 2 osiach


pepelito

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jakaś krytyka na forum ma się spotykać z taką batalią kontrataku, to faktycznie najlepiej się nie ozdywać i niech każdy robi sobie co chce. Nie wazne czy to moralne czy nie.

 

Przeczytaj dokładnie posty powyżej. Ten sprzęt, który został podarowany Pepelito miał (fundatorzy mieli) na celu jego rozwój (Pepelito oczywiście) w astro. Skoro Pepe sprzedaje to z myślą o przeznaczeniu dochodu na nowy sprzęt to będzie to jego rozwój - tak jak chcieli fundatorzy poprzedniego. Czy to tak trudno zrozumieć?

 

Kurcze ale bur... OT się zrobił tutaj.

Edytowane przez Kamil D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem Mam to teraz gdzieś ....

Prosze pokasować wszystkie te brudy jak się komuś nie podoba.

 

 

 

Stary od kilku dni piszesz jak potrącony... jak byś był babą to bym powiedziała, że masz okres...

 

 

 

Ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixen

Jesteś na forum od nie dawna.

I jesteś bardzo aktywny , ciągle jakoś trafiam na Twoje posty.

Było by Ok. gdyby co trzeci nie był trolowaniem.

To że masz nasze opinie gdzieś to przykre.

Ty masz prawo krytykować i Ciebie mają prawo krytykować.

Taka demokracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cygnus od razu załapał o co Mi chodzi.

A Wy ciągle swoje.

Czy Wy naprawdę nie widzicie tej drugiej strony medalu ? :huh::o:mellow:

 

"Przecież każdy może miec taki plan, że jak nie ma pieniędzy, to może poudaje że jaki to on biedny, potrzebujący i niewiadomo jak się fascynuje astro itd. Wykaże na forum wyraźną potrzebę pomocy i dostanie to tubus na taurusa warty 400zł, to jakis dobry okularek za 250, jeden i jeszce drugi bo niby nie ma żadnego, to znowu lustro bo to pierwszy teleskop, a on biedny. Tymczasem taki "ktoś" może mieć w ukrytym, hytrym planie zbieranie np. na Naglerka czy Synte 20cm. Dostaje wszystkie podarunki w jasnym celu - na rozwój, żeby sobie zbudował teleskop bo jeszcze nie ma, żeby miał dobry okularek na początek, żeby miał jakiś porządniejszy niż koziołek montaż do astrofoto..... i co ? Nagle sprzedaje jedno po drugim, a za "darowaną" kasę kupuje sobie w końcu upragnionego okularka, filterek lub Synte czy cokolwiek innego z astrorzeczy. No plan wypalił .... a to że głupio teraz Mi trochę przed tymi darczyńcami, to trudno.... a jakoś ujdzie zapomną szybko że ich "troszkę" wykorzystałem"

 

Podobnie sflustrowała Mnie akcja pepelito i tyle.

 

Do jego montażu EQ3-2 nic nie Miałem, bo oczywiście nic nie Mam przeciwko wymianie monta na lepszy, wymianie okularka na inny podobny w podobnej cenie. Ale jak zobaczyłem że On działa raczej według planu powyżej, i prawie wszystko spienięża dla upragniowego EQ5 i kamerki, to trochę Mnie ścięło. :blink: Bo czytając wczesniejsze posty naprawdę myślałem że pepelito brał udział w rozdawnictwie bo potrzebował własnie tych sprzętów do jakiegoś ATM-u.

 

A teraz wyszło że nagle z biedy pepelito stał się posiadaczem bardzo dobrego monta klasy EQ5 i to z silnikami i kamerki. Jakby Mu nie wystarczył ten EQ3. Podczas gdy większość nawet pracujących nie może sobie pozwolić na takie luksusy. Ciągnie na EQ SkyLux czy koziołkach i to nawet ręcznie, jakąś bylejaką cyfrówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, Pepelito dostał pewien kapitał i umiejętnie go pomnaża inwestując też własne środki. Potrafi korzystać z okazji jakie trafiają się w dziale sprzedam, a jego zapał mu w tym pomaga.

 

Małymi kroczkami dostosowuje zestaw do docelowego, precyzuje zainteresowanie, sam potrafi coś zrobić.

 

A Ty liczysz, że ktoś zrobi mega wyprzedaż 80% i za darmo odda Ci 10" ciężko zarobionej kasy, potym jak mu odstraszysz innych klientów.

 

Przeczytaj jeszcze raz cały wątek ze zrozumieniem i zastanów się co piszesz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixen

Masz pełne prawo skrytykować Pepelito.

cygnus też ma prawo powiedzieć co myśli.

Inni mają prawo się z wami nie zgodzić.

Mnie też się zdarzyło skrytykować Pepelito.

Moje prawo.

W moim poście jednak chodziło też o co innego.

Arkal załapał o co , a Ty nie.

Skoro nie zrozumiałeś to znaczy, że dalej będziesz trolował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to przed zbiórką na eq3 była przeprowadzona wizja lokalna. Poza tym, Pepelito zbudował sobie newtona, który jest po prostu za ciężki do eq3 i bardzo rozsądnie postąpił zamieniając go na eq5. Po prostu młody człowiek korzysta z pomocy innych i dzięki temu ma niby za darmo coś na co inni muszą ciężko zapracować. Czy to jest coś złego? Przecież nikogo nie oszukuje i jego działania są bardzo przejrzyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vixen - bardzo cie proszę abyś precyzyjnie i wyrażnie w dwóch ( a nie 10ciu rozlazłych ) zdaniach wyjaśnił na czym polega problem w przyadku Pepelito. Mam wrażenie, że zarzucasz nie Pepelito tylko jakiejś wyimaginowanej i hipotetycznej osobie jakieś bliżej nie określone nadurzycia.... stąd posądzanie Cie o trolowanie.

 

Jasno i wyraźnie - w punktach - co zrobił Pepelito źle?

 

To raz... a dwa .... dlaczego Ty zamiast zajmować sie astronomią to zajmujesz się wymianami czyjegoś sprzętu. Kurna... masz 53 posty a juz angażujesz sie w wielką akcje "umoralniania świata" .... po co ? Masz w tym jakiś interes? boli cie coś? księdzem kurna jesteś ?

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cygnus od razu załapał o co Mi chodzi.

A Wy ciągle swoje.

Czy Wy naprawdę nie widzicie tej drugiej strony medalu ? :huh::o:mellow:

 

"Przecież każdy może miec taki plan, że jak nie ma pieniędzy, to może poudaje że jaki to on biedny, potrzebujący i niewiadomo jak się fascynuje astro itd. Wykaże na forum wyraźną potrzebę pomocy i dostanie to tubus na taurusa warty 400zł, to jakis dobry okularek za 250, jeden i jeszce drugi bo niby nie ma żadnego, to znowu lustro bo to pierwszy teleskop, a on biedny. Tymczasem taki "ktoś" może mieć w ukrytym, hytrym planie zbieranie np. na Naglerka czy Synte 20cm. Dostaje wszystkie podarunki w jasnym celu - na rozwój, żeby sobie zbudował teleskop bo jeszcze nie ma, żeby miał dobry okularek na początek, żeby miał jakiś porządniejszy niż koziołek montaż do astrofoto..... i co ? Nagle sprzedaje jedno po drugim, a za "darowaną" kasę kupuje sobie w końcu upragnionego okularka, filterek lub Synte czy cokolwiek innego z astrorzeczy. No plan wypalił .... a to że głupio teraz Mi trochę przed tymi darczyńcami, to trudno.... a jakoś ujdzie zapomną szybko że ich "troszkę" wykorzystałem"

 

Podobnie sflustrowała Mnie akcja pepelito i tyle.

 

Do jego montażu EQ3-2 nic nie Miałem, bo oczywiście nic nie Mam przeciwko wymianie monta na lepszy, wymianie okularka na inny podobny w podobnej cenie. Ale jak zobaczyłem że On działa raczej według planu powyżej, i prawie wszystko spienięża dla upragniowego EQ5 i kamerki, to trochę Mnie ścięło. :blink: Bo czytając wczesniejsze posty naprawdę myślałem że pepelito brał udział w rozdawnictwie bo potrzebował własnie tych sprzętów do jakiegoś ATM-u.

 

A teraz wyszło że nagle z biedy pepelito stał się posiadaczem bardzo dobrego monta klasy EQ5 i to z silnikami i kamerki. Jakby Mu nie wystarczył ten EQ3. Podczas gdy większość nawet pracujących nie może sobie pozwolić na takie luksusy. Ciągnie na EQ SkyLux czy koziołkach i to nawet ręcznie, jakąś bylejaką cyfrówką.

 

Vixen czy Ty masz jeszcze choć trochę zdrowego rozsądku?

Czy niektórzy ludzie jak Ty czy Cygnus muszą mieć tak wielką manie prześladowczą? Wszyscy do okoła są podejrzani, a każde działanie innej osoby musi mieć drugą stronę - tą nieuczciwą?

TO JAK SIĘ ZACHOWUJESZ JEST CHORE!!!!

Poza tym jeszcze raz powtażam:

JEŚLI DARCZYŃCY NIE MAJĄ NIC DO TEGO CO ROBI PEPELITO, TO TY NIE MASZ PRAWA ZABIERAĆ GŁOSU W TEJ SPRAWIE!!!!

POZA TYM CO W TYM ZŁEGO ŻE CHŁOPAK SIĘ ROZWIJA??? I CO TO OD RAZU ZA GADANIE, ŻE (cyt.):"Tymczasem taki "ktoś" może mieć w ukrytym, hytrym planie zbieranie np. na Naglerka czy Synte 20cm. Dostaje wszystkie podarunki w jasnym celu - na rozwój, żeby sobie zbudował teleskop bo jeszcze nie ma, żeby miał dobry okularek na początek, żeby miał jakiś porządniejszy niż koziołek montaż do astrofoto..... "

TO JUŻ JEST ZWYKŁA PARANOJA!!!

 

Bardzo proszę administratorów o wydzielenie tego wątku, bo takie posty, jak te powyżej są jawnym działaniem na szkodę sprzedającego.

 

Pozdrawiam :Beer:

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.