Skocz do zawartości

sprzedam mak Meade ETX 125 Auto Star


gerardo

Rekomendowane odpowiedzi

Teleskop wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych,zakupiony w 1999r. Parametry optyczne 127/1900mm,f/15.W zestawie znajduje się montaż widłowy z systemem auto star na stalowym trójnogu,pilot,kątówka meade 1,25",szukacz 6x30.Teleskop nosi niewielkie ślady użytkowania na obudowie,stan optyczny idealny.CENA:700zł plus koszty przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskop wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych,zakupiony w 1999r. Parametry optyczne 127/1900mm,f/15.W zestawie znajduje się montaż widłowy z systemem auto star na stalowym trójnogu,pilot,kątówka meade 1,25",szukacz 6x30.Teleskop nosi niewielkie ślady użytkowania na obudowie,stan optyczny idealny.CENA:700zł plus koszty przesyłki.

Proszę o rezerwacje do godziny 18.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskop wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych,zakupiony w 1999r. Parametry optyczne 127/1900mm,f/15.W zestawie znajduje się montaż widłowy z systemem auto star na stalowym trójnogu,pilot,kątówka meade 1,25",szukacz 6x30.Teleskop nosi niewielkie ślady użytkowania na obudowie,stan optyczny idealny.CENA:700zł plus koszty przesyłki.

Proszę o rezerwacje do godziny 18.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt trochę długawa, ale pomyśl co mają powiedzieć CI co mają Cassagrainy 3800mm ? Tam użycie okularka 50mm da prawie 80x power. Do DS ciężko takiego zaprządz, nawet takiego jak kolega tu sprzedawał cass'a 30cm średnicy.

 

ETX-y mają super dobrą optykę i bardzo fajny montaż GOTO, ale do foto kilkuminutowego takiego jest trudno chyba zaprządz, prawda ? EQ-3-2 z napedem da chyba lepsze rezyltaty. Jako sprzet startowy i trawelerek to to jest super, bierzcie ludziska ... Ja wolę duże lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprzętów uniwersalnych ogniskowa wydaje się być idealna czyli perfekcyjnie zgodna z przeznaczeniem sprzętu. Nie ma co się oszukiwać, światłosiła mniejsza od f10 do DS odpada to lepiej iść na całego czyli w f15 .

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem o 10:50 wiadomość na PW od anonimowego użytkownika który uprzedził o kilka minut kolege alfascorpiusa i zarezerwował sprzęt.Teleskop sprzedany,można zamknąć temat,a wszystkich którzy się niezałapali informuje że napewno w najblizszym czasie wystawie do sprzedaży sporo sprzętu większego i mniejszego.Cierpliwości.

Edytowane przez gerardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super

ale ja o 9 rano nie śledzę forum bo z reguły jestem w terenie więc szanse zakupu mam marne

 

... a już miałem pewne niecne plany odnośnie tego teleskopu, Księżyca i kamerki ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem o 10:50 wiadomość na PW od anonimowego użytkownika który uprzedził o kilka minut kolege alfascorpiusa i zarezerwował sprzęt.Teleskop sprzedany,można zamknąć temat,a wszystkich którzy się niezałapali informuje że napewno w najblizszym czasie wystawie do sprzedaży sporo sprzętu większego i mniejszego.Cierpliwości.

 

To sie nazywa refleks - toż to chyba jakaś wróżka była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.