Skocz do zawartości

[S] Ciąg dalszy wyprzedaży sprzętu


Tiamat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do sprzedania nastepujące przedmioty:

 

1. Teleskop MT-800 z wyciągiem standardowym 2".

Posadzony na Eq3- standardowym soligorowskim.

Szukacz Soligor z obejmą.

Lunetka biegunowa.

Napęd w jednej osi, oczywiście z pilocikiem.

Dodatkowo statyw teodolitowy.

 

Wszystko w pełni sprawne.

Sprzęt ma trzy i pół roku. Kupiony w Astrokraku.

Na lustrze kilka zabrudzeń oraz mała ryska. Powstała pierwszej nocy kiedy okular 1.25 wrzuciłem do wyciagu teleskopu 2 cale. Nie zatrzymał się (!!!) i ześlizgnął się po tubie na dno teleskopu. Wada bez najmniejsego znaczenia oprócz kosmetycznego.

 

Tubą zaczynałem przygodę z astrofotografią. W ubiegłym roku była u Tom-cia, który bawił się nią w poważniejszą astrofotografię przy pomocy SBIGa ST2000.

 

 

Nowy sprzęt w sklepie kosztuje: Zestaw OTA z lepszym wyciągiem plus montaż - 2300, napęd prawie 400, lunetka biegunowa 150, dodatkowo statyw teodolitowy 200.

Razem: lekko ponad 3000 PLN

 

Cena do wzięcia: 1700 PLN

 

 

2. ETX-70

Kupiony w Lidlu za chyba 999PLN.

Używany kilka razy. Z tego w tak egzotycznych miejscach jak Malediwy oraz Teneryfa:)

W skład zestawu wchodzi teleskop, sporo akcesoriów, statyw, fajny plecaczek oraz oczywiście pilot GOTO.

 

Cena do wzięcia: 650 PLN

 

 

3. Obiektyw Rubinar 500mm. Wiem, że podobny sprzęt ma równiez nazwę MTO 500. Nie wiem czym się różnią. Mój egzemplarz ma nazwę MC 3M-5CA. Kupiłem go tylko na wyjazd do Turcji na zaćmienie. Zrobił tam kilkadziesiąt fotek z Canonem 300d. Zobaczyc je można na www.starrysite.com w dziale zdjecia/ układ słoneczny. Zapłaciłem za niego chyba 300PLN.

 

 

Cena do wzięcia 250 PLN

 

 

 

4. Binoviewer Soligor. Wymaga jakiejś sensownej kolimacji. Albo ja mam krzywe oczy, albo brak talentu albo sam nie wiem. :)

 

Cena do wzięcia 250 PLN

 

Za odebranie sprzętu ode mnie osobiście upust cenowy.

 

Dziekuję.

 

Michał Żołnowski - Tiamat

Edytowane przez Tiamat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETX70 sprzedany.

Dziękuję.

 

Krawat, dołączam obiecane zdjęcia.

Mocowanie oczywiście oryginalne M42.

 

Ceny na pozostałe przedmioty do negocjacji. Czekam na propozycje, najlepiej na PW.

 

Tiamat

mIMG_3007.jpg

mIMG_3009.jpg

mIMG_3011.jpg

Edytowane przez Tiamat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W związku z brakiem zainteresowania obniżam cenę zestawu nr 1 z 1700 do 1300 PLN. Jest to raczej ostateczna cena. Poniżej niej wolę zostawić sprzęt w domu.

 

Obiektyw Rubinar ma nową cenę. Redukcja z 250 na 200 PLN.

 

Zapraszam,

Tiamat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem zainteresowania obniżam cenę zestawu nr 1 z 1700 do 1300 PLN. Jest to raczej ostateczna cena. Poniżej niej wolę zostawić sprzęt w domu.

 

Proszę o rezerwację zestawu MT-800.

 

Pozdrawiam,

 

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soligor MT800 sprzedany. Dziękuję.

 

Wolny pozostaje Rubinar oraz Binoviewer.

Jesli ktos zdecydyje się na zakup tych dwóch rzeczy równocześnie cena 400 PLN.

 

Pozdrawiam

Tiamat

Edytowane przez Tiamat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.